"Jestem Nikon" - konkurs fotopolis.pl nie tylko dla Nikoniarzy!

Tym razem mamy dla naszych czytelników dość nietypowy konkurs. Dodajecie zrobione przez siebie zdjęcia, wygrywacie aparaty - więc niby wszystko jak zwykle. Różnica jest taka, że przy tym konkursie chodzi głównie o zabawę, a zdjęcie to dopiero początek... Aktualizacja: poniedziałek, 17 maja 2010 Właśnie wystartowała galeria konkursowa. Zapraszamy do oglądania i oceny zdjęć!
0
Marta Majewska
14 Maj 2010
Artykuł na: 2-3 minuty
Aktualizacja: poniedziałek, 17 maja 2010
Właśnie wystartowała galeria konkursowa. Zapraszamy do oglądania i oceny zdjęć na stronie kliknij tutaj

Na pewno widzieliście już wiosenne reklamy COOLPIXÓW z kampanii  pod hasłem "Jestem Nikon". Chociażby na stronie głównej fotopolis COOLPIX S8000 robił "pompki" i chwalił się że jest Superzoomem, a w reklamach prasowych - mało atrakcyjny rudzielec chwali się, że jest Rozrywkowy.

reklamy z najnowszej kampanii "Jestem Nikon"

Wspólnie z Nikonem postanowiliśmy zabawić się konwencją tej kampanii i oddać pole do popisu Wam - pasjonatom fotografii. Dzięki naszej zabawie możecie wybrać jeden z zaproponowanych opisów  np. "Jestem idealną partią" czy "Jestem top modelką", i umieścić na wybranym zdjęciu. Wasze interpretacje pojawią się w galerii konkursowej, gdzie możecie stale oglądać nowe pomysły i oceniać je za pomocą systemu "aparacików", które znacie ze "Zdjęcia Tygodnia". Zdjęcie można wysyłać od 15 do 31 maja 2010 roku.

Po zakończeniu zabawy jury nagrodzi 3 autorów najciekawszych prac:
 1. miejsce - aparat Nikon COOLPIX P100 w kolorze czarnym
 2. miejsce - aparat Nikon COOLPIX S8000 w kolorze srebrnym
 3. miejsce - aparat Nikon COOLPIX S4000 w kolorze brązowym

 4. Ponadto 10 zdjęć o najwyższej liczbie ocen internautów otrzyma dodatkowy zestaw prezentów od Nikona - oczywiście w klimacie całej zabawy.
   
  Żeby wziąć udział w konkursie należy wejść na stronę coolpix.fotopolis.pl i przejść 3 proste kroki:
  • 1 krok - wybierz jeden z proponowanych opisów, które najlepiej pasują do Twojego zdjęcia
  • 2 krok - dodaj zdjęcie i poczekaj, aż strona się przeładuje
  • 3 krok - na stronie pojawi się podgląd zdjęcia z wybranym napisem. Jeśli jesteś zadowolony z efektu, zgłoś zdjęcie do konkursu, wypełniając krótki formularz.
  strona konkursowa pozwala w 3 krokach zgłosić swój udział w konkursie

  Zdjęcia po zatwierdzeniu pojawią się w galerii konkursowej, która wystartuje w poniedziałek, 17 maja 2010. Jak już wspominaliśmy - będzie można je oceniać, ale także podzielić się nimi na Facebooku czy Twitterze. Uczestnicy konkursu po zgłoszeniu będą mieli dostęp do swojego zdjęcia w rozdzielczości umożliwiającej wydruk lub ściągnięcie tapety.

  Tradycyjnie zamieszczamy do pobrania Regulamin konkursu

  Powodzenia życzy Nikon i Fotopolis :)


Komentarze
Więcej w kategorii: Galerie
Jak wygląda współczesna Julia? Oto kalendarz Pirelli 2020
Jak wygląda współczesna Julia? Oto kalendarz Pirelli 2020
„Miłość ma wiele twarzy, ale tylko jedno imię”. Najnowszy kalendarz Pirelli, za którego kształt odpowiadał Paolo Roversi to próba odnalezienia szekspirowskiej...
79
8
Oto najlepsze reportaże tego roku. Wyniki konkursu im. Krzysztofa Millera
Oto najlepsze reportaże tego roku. Wyniki konkursu im. Krzysztofa Millera
Ten konkurs ma nie tylko uczcić pamięć legendy fotoreportażu wojennego, lecz także inspirować, by podążać jego reporterskim śladem. Oto najlepsze zdjęcia...
336
7
Jean-Marc Caracci: „Jestem zafascynowany człowiekiem”
Jean-Marc Caracci: „Jestem zafascynowany człowiekiem”
Jego głównym przedmiotem badań fotograficznych był od zawsze człowiek, a szczególnie człowiek w mieście. Jean-Marc Caracci ukuł nawet specjalne wyrażenie: „byt...
1
4
Powiązane artykuły