Konkurs Adobe - szansa na bezpłatne warsztaty z Tomaszem Tomaszewskim

"Adobe Creative Search 4 Ideas" to konkurs, którego uczestnicy mają za zadanie stworzyć kreację kampanii społecznej promującej Banki Żywności. Obok szeregu innych nagród - monitorów Eizo, drukarek Epson, tabletów Wacom czy kursów w Akademii Fotografii - mogą też wygrać warsztaty z Tomaszem Tomaszewskim.
W konkursie Adobe Creative Search 4 Ideas użytkownicy mają za zadanie stworzyć kreację kampanii społecznej Banków Żywności - organizacji, której ideą jest walka z niedożywieniem i marnowaniem żywności. Pracę można składać na www.cs4ideas.pl w następujących kategoriach:
  • Grafika statyczna (plakat, billboard, reklama prasowa)
  • Grafika dynamiczna lub aplikacja (baneru www ruchomy lub statyczny, animacja np., z wykorzystaniem elementów 3D, grafika  na urządzenie przenośne)
  • Video (film video, film z wykorzystaniem efektów specjalnych, storyboardu)
Dodatkowo można składać prace w kategorii Kampania - tu trzeba złożyć spójne prace w przynajmniej dwóch z trzech kategorii podstawowych.
{COP|

W konkursie - obok takich nagród jak monitory Eizo, drukarki Epson, tablety Wacom czy kursy w Akademii Fotografii - można też wygrać udział w warsztatach fotograficznych prowadzonych przez Tomasza Tomaszewskiego. Szanse na udział w nich ma każdy, kto do 17 lipca zarejestruje się na stronie {LNK|http://www.cs4ideas.pl;www.cs4ideas.pl. Wśród tych osób wylosowanych zostanie 20 szczęśliwców. Warsztaty odbędą się 24 lipca w Akademii Fotografii w Warszawie.]
Komentarze
Polecane artykuły
Lomography LomoChrome Metropolis - mocno kontrastowy filmy o niecodziennej kolorystyce
17 Lip 2019
LomoChrome Metropolis to najnowszy kolorowy negatyw o „dużej wyrazistości i kontraście oraz mocno stonowanej kolorystyce“. Na dodatek będzie dostępny w kilku wersjach: 35 mm i 16 mm oraz 120 i 110.
0
Sony prezentuje nowe rozwiązania dla filmowców
16 Lip 2019
Dzisiejsza premiera A7R IV nie była jedyną nowością, którą zaserwowało nam Sony. Producent zaprezentował także akcesoria, które powinny zainteresować filmowców i vlogerów - cyfrowy mikrofon ECM-B1M oraz adapter XLR-KM3.
0
Sony A7R IV - 60-megapikselowy potwór wyznacza nowy rekord w świecie pełnej klatki
16 Lip 2019
Sony wyprzedza konkurencję o dwie długości. Najnowszy bezlusterkowiec producenta oferuje największą jak do tej pory rozdzielczość wśród aparatów pełnoklatkowych, a do tego sprawdzić ma się również jako aparat do fotografowania sportu.
4
Aperture Adapter Mount Format - nowy pomysł na filtry w aparatach bezlusterkowych
16 Lip 2019
Męczy was ciągłe żonglowanie filtrami? Coś dla was ma Aurora Aperture. Niestety jest pewien haczyk.
0