Konkurs Adobe - szansa na bezpłatne warsztaty z Tomaszem Tomaszewskim

"Adobe Creative Search 4 Ideas" to konkurs, którego uczestnicy mają za zadanie stworzyć kreację kampanii społecznej promującej Banki Żywności. Obok szeregu innych nagród - monitorów Eizo, drukarek Epson, tabletów Wacom czy kursów w Akademii Fotografii - mogą też wygrać warsztaty z Tomaszem Tomaszewskim.
W konkursie Adobe Creative Search 4 Ideas użytkownicy mają za zadanie stworzyć kreację kampanii społecznej Banków Żywności - organizacji, której ideą jest walka z niedożywieniem i marnowaniem żywności. Pracę można składać na www.cs4ideas.pl w następujących kategoriach:
  • Grafika statyczna (plakat, billboard, reklama prasowa)
  • Grafika dynamiczna lub aplikacja (baneru www ruchomy lub statyczny, animacja np., z wykorzystaniem elementów 3D, grafika  na urządzenie przenośne)
  • Video (film video, film z wykorzystaniem efektów specjalnych, storyboardu)
Dodatkowo można składać prace w kategorii Kampania - tu trzeba złożyć spójne prace w przynajmniej dwóch z trzech kategorii podstawowych.
{COP|

W konkursie - obok takich nagród jak monitory Eizo, drukarki Epson, tablety Wacom czy kursy w Akademii Fotografii - można też wygrać udział w warsztatach fotograficznych prowadzonych przez Tomasza Tomaszewskiego. Szanse na udział w nich ma każdy, kto do 17 lipca zarejestruje się na stronie {LNK|http://www.cs4ideas.pl;www.cs4ideas.pl. Wśród tych osób wylosowanych zostanie 20 szczęśliwców. Warsztaty odbędą się 24 lipca w Akademii Fotografii w Warszawie.]
 
Komentarze
Polecane artykuły
Polaroid Mint - aparat natychmiastowy i drukarka już dostępne w Polsce. Znamy cenę
21 Lis 2018
Pod koniec sierpnia Polaroid zaprezentował bardzo ciekawą natychmiastowo-cyfrową hybrydę, której siłą wydawała się prostota konstrukcji i obsługi. Oprócz niej pokazano także przenośną drukarkę. Obydwa urządzenia zadebiutowały właśnie na polskim rynku.
0
Ucz się fotografii ulicznej od fotografów Magnum Photos. Słynna agencja rusza ze swoim pierwszym internetowym kursem
21 Lis 2018
Bruce Gilden, Martin Parr, Susan Maiselas czy Mark Power to tylko kilku fotografów, którzy podzielą się swoim doświadczeniem w pierwszym kursie na nowej edukacyjnej platformie agencji.
0
Kupiłeś obiektyw Tamron? Możesz za darmo przedłużyć gwarancję na okres 5 lat
21 Lis 2018
Nic nie boli tak, jak awaria sprzętu. Dobrze więc mieć dodatkowe zabezpieczenie. Tamron oferuje bezpłatne przedłużenie gwarancji do 5 lat przy dokonaniu rejestracji produktu w ciągu dwóch miesięcy od daty zakupu.
0
Vanessa Winship „she dances on Jackson“ - zobacz premierową w naszym kraju wystawę cenionej brytyjskiej fotografki
21 Lis 2018
Wystawa „she dances on Jackson“ będzie pierwszą prezentacją fotografii Vanessy Winship. Wernisaż z udziałem artystki już dziś w Warszawie.
0