Konkurs Adobe - szansa na bezpłatne warsztaty z Tomaszem Tomaszewskim

"Adobe Creative Search 4 Ideas" to konkurs, którego uczestnicy mają za zadanie stworzyć kreację kampanii społecznej promującej Banki Żywności. Obok szeregu innych nagród - monitorów Eizo, drukarek Epson, tabletów Wacom czy kursów w Akademii Fotografii - mogą też wygrać warsztaty z Tomaszem Tomaszewskim.
W konkursie Adobe Creative Search 4 Ideas użytkownicy mają za zadanie stworzyć kreację kampanii społecznej Banków Żywności - organizacji, której ideą jest walka z niedożywieniem i marnowaniem żywności. Pracę można składać na www.cs4ideas.pl w następujących kategoriach:
  • Grafika statyczna (plakat, billboard, reklama prasowa)
  • Grafika dynamiczna lub aplikacja (baneru www ruchomy lub statyczny, animacja np., z wykorzystaniem elementów 3D, grafika  na urządzenie przenośne)
  • Video (film video, film z wykorzystaniem efektów specjalnych, storyboardu)
Dodatkowo można składać prace w kategorii Kampania - tu trzeba złożyć spójne prace w przynajmniej dwóch z trzech kategorii podstawowych.
{COP|

W konkursie - obok takich nagród jak monitory Eizo, drukarki Epson, tablety Wacom czy kursy w Akademii Fotografii - można też wygrać udział w warsztatach fotograficznych prowadzonych przez Tomasza Tomaszewskiego. Szanse na udział w nich ma każdy, kto do 17 lipca zarejestruje się na stronie {LNK|http://www.cs4ideas.pl;www.cs4ideas.pl. Wśród tych osób wylosowanych zostanie 20 szczęśliwców. Warsztaty odbędą się 24 lipca w Akademii Fotografii w Warszawie.]
Komentarze
Polecane artykuły
Monza AirCross 2, Mini-S I Slypod - rozwiązania dla entuzjastów filmowania
19 Kwi 2019
AirCross 2, gimbal do lustrzanek i bezlusterkowców, Mini-S, stabilizator do smartfonów i Slypod, zmotoryzowany monopod - oto trzy nowości firmy Gudsen, które poszerzają ofertę linii Moza.
0
Fotograficzna Publikacja Roku 2019 czeka na zgłoszenia
19 Kwi 2019
Trwa nabór do siódmej edycji konkursu na Fotograficzną Publikację Roku. Swoje propozycje tytułów, w których fotografia zajmuje centralne miejsce, możecie nadsyłać do 15 maja.
0
PHOTO-MATCH - rusza nabór do przeglądu portfolio w ramach Fotofestiwalu
19 Kwi 2019
To nietypowa, wciąż udoskonalana formuła przeglądu. Kładziemy w niej nacisk na networking, publiczne wystąpienia oraz równą rolę kuratorów i artystów” - mówią organizatorzy. Zgłoszenia do 17 maja.
0
Tokina FíRIN 100 mm f/2.8 FE AF Macro - do makro i do portretu. Niedroga alternatywa dla obiektywu Sony
19 Kwi 2019
Użytkownicy systemu Sony E mają powód do radości. Ofertę obiektywów wzbogacił właśnie wyjątkowo ciekawy i stosunkowo niedrogi obiektyw z linii FiRIN, który zachwycić ma zarówno portrecistów, jak i miłośników makro.
0