Konkurs Adobe - szansa na bezpłatne warsztaty z Tomaszem Tomaszewskim

"Adobe Creative Search 4 Ideas" to konkurs, którego uczestnicy mają za zadanie stworzyć kreację kampanii społecznej promującej Banki Żywności. Obok szeregu innych nagród - monitorów Eizo, drukarek Epson, tabletów Wacom czy kursów w Akademii Fotografii - mogą też wygrać warsztaty z Tomaszem Tomaszewskim.
W konkursie Adobe Creative Search 4 Ideas użytkownicy mają za zadanie stworzyć kreację kampanii społecznej Banków Żywności - organizacji, której ideą jest walka z niedożywieniem i marnowaniem żywności. Pracę można składać na www.cs4ideas.pl w następujących kategoriach:
  • Grafika statyczna (plakat, billboard, reklama prasowa)
  • Grafika dynamiczna lub aplikacja (baneru www ruchomy lub statyczny, animacja np., z wykorzystaniem elementów 3D, grafika  na urządzenie przenośne)
  • Video (film video, film z wykorzystaniem efektów specjalnych, storyboardu)
Dodatkowo można składać prace w kategorii Kampania - tu trzeba złożyć spójne prace w przynajmniej dwóch z trzech kategorii podstawowych.
{COP|

W konkursie - obok takich nagród jak monitory Eizo, drukarki Epson, tablety Wacom czy kursy w Akademii Fotografii - można też wygrać udział w warsztatach fotograficznych prowadzonych przez Tomasza Tomaszewskiego. Szanse na udział w nich ma każdy, kto do 17 lipca zarejestruje się na stronie {LNK|http://www.cs4ideas.pl;www.cs4ideas.pl. Wśród tych osób wylosowanych zostanie 20 szczęśliwców. Warsztaty odbędą się 24 lipca w Akademii Fotografii w Warszawie.]
 
Komentarze
Polecane artykuły
Warsztaty fotografii podróżniczej z Marcinem Dobasem w Pieninach. Rabat dla czytelników Fotopolis
21 Wrz 2018
Fotograf National Geographic Marcin Dobas zaprasza na 4-dniowe październikowe warsztaty fotografii podróżniczej. Omówiony zostanie komplet zagadnień, od przygotowań, przez efektywną pracę aż po obróbkę zdjęć z podróży. Będzie też można przetestować sprzęt Eizo, Epson, Olympus i Wacom.
0
Samsung Galaxy A7 (2018) - potrójny aparat w smartfonie ze średniej półki
21 Wrz 2018
Wygląda na to, że już niedługo potrójny aparat w smartfonie stanie się standardem. Po Huaweiu, podobne rozwiązanie implementuje Samsung. Co ciekawe, w modelu ze średniego segmentu cenowego.
0
W poniedziałek ostatnie spotkanie naborowe do Studium Fotografii ZPAF
21 Wrz 2018
Jeżeli zastanawialiście się nad podjęciem nauki w Studium Fotografii ZPAF, w poniedziałek będziecie mieć ostatnią w tym roku okazję na bliższe zapoznanie się z ofertą studium i przedstawienia portfolio w celu rozpoczęcia od roku warsztatowego.
0
Irix Dragonfly - nowy obiektyw już za kilka dni
21 Wrz 2018
Dwa lata temu Irix odważnie wkroczył na rynek obiektywów szerokokątnych. Do tej pory w ofercie pojawiły się jednak tylko dwa obiektywy. Kolejny mamy zobaczyć już za kilka dni, podczas targów Photokina 2018. Czego się spodziewać?
0