Konkurs Adobe - szansa na bezpłatne warsztaty z Tomaszem Tomaszewskim

"Adobe Creative Search 4 Ideas" to konkurs, którego uczestnicy mają za zadanie stworzyć kreację kampanii społecznej promującej Banki Żywności. Obok szeregu innych nagród - monitorów Eizo, drukarek Epson, tabletów Wacom czy kursów w Akademii Fotografii - mogą też wygrać warsztaty z Tomaszem Tomaszewskim.
W konkursie Adobe Creative Search 4 Ideas użytkownicy mają za zadanie stworzyć kreację kampanii społecznej Banków Żywności - organizacji, której ideą jest walka z niedożywieniem i marnowaniem żywności. Pracę można składać na www.cs4ideas.pl w następujących kategoriach:
  • Grafika statyczna (plakat, billboard, reklama prasowa)
  • Grafika dynamiczna lub aplikacja (baneru www ruchomy lub statyczny, animacja np., z wykorzystaniem elementów 3D, grafika  na urządzenie przenośne)
  • Video (film video, film z wykorzystaniem efektów specjalnych, storyboardu)
Dodatkowo można składać prace w kategorii Kampania - tu trzeba złożyć spójne prace w przynajmniej dwóch z trzech kategorii podstawowych.
{COP|

W konkursie - obok takich nagród jak monitory Eizo, drukarki Epson, tablety Wacom czy kursy w Akademii Fotografii - można też wygrać udział w warsztatach fotograficznych prowadzonych przez Tomasza Tomaszewskiego. Szanse na udział w nich ma każdy, kto do 17 lipca zarejestruje się na stronie {LNK|http://www.cs4ideas.pl;www.cs4ideas.pl. Wśród tych osób wylosowanych zostanie 20 szczęśliwców. Warsztaty odbędą się 24 lipca w Akademii Fotografii w Warszawie.]
Komentarze
Polecane artykuły
Tokina Opera 16-28 mm f/2.8 FF - szerokokątny zoom klasy premium w świetnej cenie
22 Lut 2019
Nowa rodzina profesjonalnych szkieł Tokiny wzbogaciła się o ciekawy szerokokątny zoom, który trafić ma w gusta wymagających fotografów krajobrazu, akcji, reportażystów czy osób zajmujących się fotografią wnętrz.
0
Nowa strategia Samyanga. Wiosną tego roku zobaczymy 8 obiektywów z AF do bezlusterkowców
22 Lut 2019
„Kolekcja wiosenna Samyang“ to nowe otwarcie i „pierwsza długoterminowa strategiczna kampania marketingowa w naszej branży“ - zaznacza producent. Nowy sposób działania poznamy już tej wiosny, a efektem ma być aż osiem premier.
0
Ricoh WG-6 pozwoli Ci poczuć smak przygody
22 Lut 2019
Firma Ricoh zaprezentowała dziś swojego flagowca z rodziny ultraodpornych kompaktów. Nowy WG-6 to między innymi obudowa potrafiąca przetrzymać niejeden kataklizm oraz ważne usprawnienia.
0
Ricoh GR III - trzecia odsłona kultowego kompaktu. Znamy wszystkie szczegóły
22 Lut 2019
Nowa matryca o większej rozdzielczości, wbudowana stabilizacja obrazu, kompletnie przeprojektowany obiektyw, lepsza ergonomia i wciąż wyjątkowo kompaktowe wymiary dyskretnego korpusu - oto trzecia odsłona aparatu Ricoh GR.
0