Discover Europe - ogólnoeuropejski konkurs fotograficzny dla studentów

ms
27 Mar 2009
Do końca marca studenci uczelni wyższych mogą nadsyłać zdjęcia na konkurs fotograficzny "Discover Europe". Prace przyjmowane są w trzech kategoriach: Moje odkrycie - Europa, Moje okrycie - Polska oraz Experience Erasmus. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.
Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie Wspierania Międzynarodowych Wymian Studenckich Erasmus Student Network Polska. W tym roku impreza ma charakter międzynarodowy. Udział mogą wziąć nie tylko studenci z naszego kraju. Konkurs skierowano do autorów z całej Europy.

Odbędą się dwa etapy. Pierwszy, lokalny organizowany jest na terenie wszystkich polskich województw oraz w poszczególnych krajach. Prace zwycięzców każdego okręgu wezmą udział w drugim finałowym etapie w Warszawie. Jury oceni wybrane fotografie i przyzna nagrody. Za pośrednictwem strony internetowej swoje wyróżnienie przyznają również internauci.
Każdy z uczestników może zgłosić do konkursu maksymalnie 3 fotografie. Prace można realizować w dowolnej technice.

Organizatorzy przygotowali trzy kategorie:

Moje odkrycie - Polska
Mije odkrycie - Europa
Experience Erasmus

Zdjęcia należy wysyłać drogą elektroniczną. Wcześniej trzeba się zalogować na stronie www.discovereurope.esn.pl oraz wypełnić odpowiedni formularz.

Termin zgłaszania prac mija 31 marca 2009 o północy.

Na zwycięzców konkursu czekają m.in. lustrzanki cyfrowe, iPody, drukarki, skanery, akcesoria fotograficzne, kursy fotografii, prenumeraty, programy komputerowe, albumy. Organizatorzy planują również wydanie kalendarza z dwunastoma najlepszymi zdjęciami.

Regualamin oraz więcej szczegółowych informacji o konkursie znaleźć można na stronie www.discovereurope.esn.pl
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Monza AirCross 2, Mini-S I Slypod - rozwiązania dla entuzjastów filmowania
19 Kwi 2019
AirCross 2, gimbal do lustrzanek i bezlusterkowców, Mini-S, stabilizator do smartfonów i Slypod, zmotoryzowany monopod - oto trzy nowości firmy Gudsen, które poszerzają ofertę linii Moza.
0
Fotograficzna Publikacja Roku 2019 czeka na zgłoszenia
19 Kwi 2019
Trwa nabór do siódmej edycji konkursu na Fotograficzną Publikację Roku. Swoje propozycje tytułów, w których fotografia zajmuje centralne miejsce, możecie nadsyłać do 15 maja.
0
PHOTO-MATCH - rusza nabór do przeglądu portfolio w ramach Fotofestiwalu
19 Kwi 2019
To nietypowa, wciąż udoskonalana formuła przeglądu. Kładziemy w niej nacisk na networking, publiczne wystąpienia oraz równą rolę kuratorów i artystów” - mówią organizatorzy. Zgłoszenia do 17 maja.
0
Tokina FíRIN 100 mm f/2.8 FE AF Macro - do makro i do portretu. Niedroga alternatywa dla obiektywu Sony
19 Kwi 2019
Użytkownicy systemu Sony E mają powód do radości. Ofertę obiektywów wzbogacił właśnie wyjątkowo ciekawy i stosunkowo niedrogi obiektyw z linii FiRIN, który zachwycić ma zarówno portrecistów, jak i miłośników makro.
0