Discover Europe - ogólnoeuropejski konkurs fotograficzny dla studentów

ms
27 Mar 2009
Do końca marca studenci uczelni wyższych mogą nadsyłać zdjęcia na konkurs fotograficzny "Discover Europe". Prace przyjmowane są w trzech kategoriach: Moje odkrycie - Europa, Moje okrycie - Polska oraz Experience Erasmus. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.
Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie Wspierania Międzynarodowych Wymian Studenckich Erasmus Student Network Polska. W tym roku impreza ma charakter międzynarodowy. Udział mogą wziąć nie tylko studenci z naszego kraju. Konkurs skierowano do autorów z całej Europy.

Odbędą się dwa etapy. Pierwszy, lokalny organizowany jest na terenie wszystkich polskich województw oraz w poszczególnych krajach. Prace zwycięzców każdego okręgu wezmą udział w drugim finałowym etapie w Warszawie. Jury oceni wybrane fotografie i przyzna nagrody. Za pośrednictwem strony internetowej swoje wyróżnienie przyznają również internauci.
Każdy z uczestników może zgłosić do konkursu maksymalnie 3 fotografie. Prace można realizować w dowolnej technice.

Organizatorzy przygotowali trzy kategorie:

Moje odkrycie - Polska
Mije odkrycie - Europa
Experience Erasmus

Zdjęcia należy wysyłać drogą elektroniczną. Wcześniej trzeba się zalogować na stronie www.discovereurope.esn.pl oraz wypełnić odpowiedni formularz.

Termin zgłaszania prac mija 31 marca 2009 o północy.

Na zwycięzców konkursu czekają m.in. lustrzanki cyfrowe, iPody, drukarki, skanery, akcesoria fotograficzne, kursy fotografii, prenumeraty, programy komputerowe, albumy. Organizatorzy planują również wydanie kalendarza z dwunastoma najlepszymi zdjęciami.

Regualamin oraz więcej szczegółowych informacji o konkursie znaleźć można na stronie www.discovereurope.esn.pl
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Warsztaty fotografii podróżniczej z Marcinem Dobasem w Pieninach. Rabat dla czytelników Fotopolis
21 Wrz 2018
Fotograf National Geographic Marcin Dobas zaprasza na 4-dniowe październikowe warsztaty fotografii podróżniczej. Omówiony zostanie komplet zagadnień, od przygotowań, przez efektywną pracę aż po obróbkę zdjęć z podróży. Będzie też można przetestować sprzęt Eizo, Epson, Olympus i Wacom.
0
Samsung Galaxy A7 (2018) - potrójny aparat w smartfonie ze średniej półki
21 Wrz 2018
Wygląda na to, że już niedługo potrójny aparat w smartfonie stanie się standardem. Po Huaweiu, podobne rozwiązanie implementuje Samsung. Co ciekawe, w modelu ze średniego segmentu cenowego.
0
W poniedziałek ostatnie spotkanie naborowe do Studium Fotografii ZPAF
21 Wrz 2018
Jeżeli zastanawialiście się nad podjęciem nauki w Studium Fotografii ZPAF, w poniedziałek będziecie mieć ostatnią w tym roku okazję na bliższe zapoznanie się z ofertą studium i przedstawienia portfolio w celu rozpoczęcia od roku warsztatowego.
0
Irix Dragonfly - nowy obiektyw już za kilka dni
21 Wrz 2018
Dwa lata temu Irix odważnie wkroczył na rynek obiektywów szerokokątnych. Do tej pory w ofercie pojawiły się jednak tylko dwa obiektywy. Kolejny mamy zobaczyć już za kilka dni, podczas targów Photokina 2018. Czego się spodziewać?
0