Konkurs fotograficzny dla kobiet

Ruszyła pierwsza edycja ogólnopolskiego konkursu fotograficznego skierowanego wyłącznie do przedstawicielek płci pięknej. Jego głównym przekazem ma być idea wolności i niezależności współczesnej kobiety. Na laureatki konkursu pod hasłem "Kobieta wolna, kobieta niezależna" czekają aparaty cyfrowe firmy Canon, 4-miesięczny kurs fotograficzny WSF oraz nagrody pieniężne.
Czujesz się kreatywna, pomysłowa, wolna? A może Twój mężczyzna postrzega Cię w taki właśnie sposób? Chcielibyście to wyrazić w formie zdjęć? Nasz konkurs "Kobieta wolna, kobieta niezależna" dedykowany jest właśnie Wam. Jeśli chcecie za pomocą zdjęć opowiedzieć jakąś historię, albo opowiedzieć się po jakiejś stronie, wyrazić emocje lub zamanifestować poglądy - czekamy na Wasze zdjęcia. - zachęcają organizatorzy konkursu.

Bez względu na to, czy jesteś profesjonalistą, czy amatorem - interesuje nas Twój własny głos, spojrzenie, Twój sposób ekspresji i to, co masz nam do powiedzenia. - dodają.Regulamin Konkursu Fotograficznego Kobieta wolna, kobieta niezależna

1. Konkurs jest skierowany do osób, którym idea kobiety wolnej i niezależnej jest bliska.
2. Każdy uczestnik może nadesłać jedno zdjęcie lub jeden cykl liczący maksymalnie sześć fotografii. Przez cykl fotografii rozumiane są zdjęcia ściśle powiązane ze sobą tematycznie, wspólnie stanowiące kompozycję.
3. Technika wykonania: czarno-białe lub barwne odbitki o formacie minimalnym 10x15 cm, maksymalnym 20x30 cm albo cyfrowe w formacie jpg lub tif, minimum 3 Mpix.
4. Nadesłane prace powinny być podpisane na odwrocie/płycie.
5. Prace należy nadsyłać do 10 września 2007 roku na adres Organizatora Konkursu:

Primum Public Relations Sp. z o.o.
ul. Widok 8
00-23 Warszawa


Prace nadesłane w późniejszym terminie nie będą brane pod uwagę.
6. Na kopertach prosimy umieścić napis: "Kobieta wolna, kobieta niezależna" konkurs 2007.
7. Przyznania nagród oraz kwalifikacji zdjęć na wystawę pokonkursową dokonuje Jury powołane przez Organizatora.
8. Nagrodami w Konkursie są:
  • za zajęcie I miejsca: aparat Canon EOS 400D + obiektyw EF-S 18-55 mm/F 3.5-5.6 II oraz 4 -miesięczny kurs w Warszawskiej Szkole Fotograficznej o łącznej wartości 5520 zł oraz nagroda pieniężna w wysokości 613 zł
  • za zajęcie II miejsca: aparat Canon PowerShot S5 IS o wartości 2162 zł oraz nagroda pieniężna w wysokości 240 zł
  • za zajęcie trzeciego miejsca: Canon PowerShot A710 IS o wartości 1096,60 zł oraz nagroda pieniężna w wysokości 122 zł.
Wystawa pokonkursowa zostanie zaprezentowana 26 września 2007 roku w warszawie Fabryce Trzciny. Wcześniej, nadesłane prace trafią w ręce profesjonalnego jury, w skład którego wchodzą: Lidia Popiel, Dominika Ostałowska, Magdalena Schejbal, Małgorzata Mikołajczyk (Warszawska Szkoła Fotografii), Dorota Romanowska (Newsweek) oraz Monika Litwin (Bayer Schering Pharma).

Wszelkie pytania na temat konkursu należy kierować pod adres: konkurs-kobieta@primum.pl

Szczegółowe informacje o konkursie można znaleźć na stronach: www.newsweek.pl/konkurskobieta i www.antykoncepcjalight.pl.

MATERIAŁY DO ŚCIĄGNIĘCIA:

Regulamin konkursu.
Oświadczenie uczestnika konkursu.
 
Komentarze
Polecane artykuły
Warsztaty fotografii podróżniczej z Marcinem Dobasem w Pieninach. Rabat dla czytelników Fotopolis
21 Wrz 2018
Fotograf National Geographic Marcin Dobas zaprasza na 4-dniowe październikowe warsztaty fotografii podróżniczej. Omówiony zostanie komplet zagadnień, od przygotowań, przez efektywną pracę aż po obróbkę zdjęć z podróży. Będzie też można przetestować sprzęt Eizo, Epson, Olympus i Wacom.
0
Samsung Galaxy A7 (2018) - potrójny aparat w smartfonie ze średniej półki
21 Wrz 2018
Wygląda na to, że już niedługo potrójny aparat w smartfonie stanie się standardem. Po Huaweiu, podobne rozwiązanie implementuje Samsung. Co ciekawe, w modelu ze średniego segmentu cenowego.
0
W poniedziałek ostatnie spotkanie naborowe do Studium Fotografii ZPAF
21 Wrz 2018
Jeżeli zastanawialiście się nad podjęciem nauki w Studium Fotografii ZPAF, w poniedziałek będziecie mieć ostatnią w tym roku okazję na bliższe zapoznanie się z ofertą studium i przedstawienia portfolio w celu rozpoczęcia od roku warsztatowego.
0
Irix Dragonfly - nowy obiektyw już za kilka dni
21 Wrz 2018
Dwa lata temu Irix odważnie wkroczył na rynek obiektywów szerokokątnych. Do tej pory w ofercie pojawiły się jednak tylko dwa obiektywy. Kolejny mamy zobaczyć już za kilka dni, podczas targów Photokina 2018. Czego się spodziewać?
0