Konkurs fotograficzny dla kobiet

Ruszyła pierwsza edycja ogólnopolskiego konkursu fotograficznego skierowanego wyłącznie do przedstawicielek płci pięknej. Jego głównym przekazem ma być idea wolności i niezależności współczesnej kobiety. Na laureatki konkursu pod hasłem "Kobieta wolna, kobieta niezależna" czekają aparaty cyfrowe firmy Canon, 4-miesięczny kurs fotograficzny WSF oraz nagrody pieniężne.
Czujesz się kreatywna, pomysłowa, wolna? A może Twój mężczyzna postrzega Cię w taki właśnie sposób? Chcielibyście to wyrazić w formie zdjęć? Nasz konkurs "Kobieta wolna, kobieta niezależna" dedykowany jest właśnie Wam. Jeśli chcecie za pomocą zdjęć opowiedzieć jakąś historię, albo opowiedzieć się po jakiejś stronie, wyrazić emocje lub zamanifestować poglądy - czekamy na Wasze zdjęcia. - zachęcają organizatorzy konkursu.

Bez względu na to, czy jesteś profesjonalistą, czy amatorem - interesuje nas Twój własny głos, spojrzenie, Twój sposób ekspresji i to, co masz nam do powiedzenia. - dodają.Regulamin Konkursu Fotograficznego Kobieta wolna, kobieta niezależna

1. Konkurs jest skierowany do osób, którym idea kobiety wolnej i niezależnej jest bliska.
2. Każdy uczestnik może nadesłać jedno zdjęcie lub jeden cykl liczący maksymalnie sześć fotografii. Przez cykl fotografii rozumiane są zdjęcia ściśle powiązane ze sobą tematycznie, wspólnie stanowiące kompozycję.
3. Technika wykonania: czarno-białe lub barwne odbitki o formacie minimalnym 10x15 cm, maksymalnym 20x30 cm albo cyfrowe w formacie jpg lub tif, minimum 3 Mpix.
4. Nadesłane prace powinny być podpisane na odwrocie/płycie.
5. Prace należy nadsyłać do 10 września 2007 roku na adres Organizatora Konkursu:

Primum Public Relations Sp. z o.o.
ul. Widok 8
00-23 Warszawa


Prace nadesłane w późniejszym terminie nie będą brane pod uwagę.
6. Na kopertach prosimy umieścić napis: "Kobieta wolna, kobieta niezależna" konkurs 2007.
7. Przyznania nagród oraz kwalifikacji zdjęć na wystawę pokonkursową dokonuje Jury powołane przez Organizatora.
8. Nagrodami w Konkursie są:
  • za zajęcie I miejsca: aparat Canon EOS 400D + obiektyw EF-S 18-55 mm/F 3.5-5.6 II oraz 4 -miesięczny kurs w Warszawskiej Szkole Fotograficznej o łącznej wartości 5520 zł oraz nagroda pieniężna w wysokości 613 zł
  • za zajęcie II miejsca: aparat Canon PowerShot S5 IS o wartości 2162 zł oraz nagroda pieniężna w wysokości 240 zł
  • za zajęcie trzeciego miejsca: Canon PowerShot A710 IS o wartości 1096,60 zł oraz nagroda pieniężna w wysokości 122 zł.
Wystawa pokonkursowa zostanie zaprezentowana 26 września 2007 roku w warszawie Fabryce Trzciny. Wcześniej, nadesłane prace trafią w ręce profesjonalnego jury, w skład którego wchodzą: Lidia Popiel, Dominika Ostałowska, Magdalena Schejbal, Małgorzata Mikołajczyk (Warszawska Szkoła Fotografii), Dorota Romanowska (Newsweek) oraz Monika Litwin (Bayer Schering Pharma).

Wszelkie pytania na temat konkursu należy kierować pod adres: konkurs-kobieta@primum.pl

Szczegółowe informacje o konkursie można znaleźć na stronach: www.newsweek.pl/konkurskobieta i www.antykoncepcjalight.pl.

MATERIAŁY DO ŚCIĄGNIĘCIA:

Regulamin konkursu.
Oświadczenie uczestnika konkursu.
 
Komentarze
Polecane artykuły
Album „Modern Spaces“ Nicolasa Grospierre’a to fotograficzny pomnik modernistycznej architektury
19 Lis 2018
Jednym z wydarzeń towarzyszących tegorocznej edycji Warszawskich Targów Książki Artystycznej będzie spotkanie z polsko-francuskim fotografem Nicolasem Grospierrem, który opowie o swojej najnowszej publikacji „Modern Spaces: A Subjective Atlas of 20th-Century Interiors“.
0
„Return“ Piotra Kucia to magia fotografii otworkowej. Wenisaż wystawy już w najbliższy czwartek w Szczecinie
19 Lis 2018
„Czarowanie światłem jest jedynym narzędziem w świecie filmu i fotografii, które tworzą magię obrazu“ - komentuje Piotr Kucia, autor wystawy „Return“. Wernisaż jego zdjęć otworkowych odbędzie się 22 listopada w Galerii Okręgu Szczecińskiego ZPAF.
0
Już dziś kolejne spotkanie z cyklu „Na pierwszej linii“
19 Lis 2018
Jakie są kulisy przygotowania do misji oraz w jaki sposób poradzić sobie z zespołem stresu bojowego opowie były żołnierz sił specjalnych, który prosił o nieujawnianie jego personaliów. Spotkanie już dziś w Muzeum Powstania Warszawskiego.
0
Skylum wspólnie z EyeEm wystartowali z międzynarodowym stypendium dla fotografów
19 Lis 2018
Jesteś fotografem z kreatywną wizją i ciekawym portfolio? Koniecznie powinieneś zainteresować się nowym stypendium tworzonym przez firmę Skylum i serwisem EyeEm. Do wygrania 1000 dolarów i możliwość stworzenia autorskiego presetu, który będzie częścią programu Luminar.
0