Międzynarodowy konkurs fotograficzny "Ochrona przed chłodem i upałem"

"Ochrona przed chłodem i upałem" to hasło przwodnie konkursu fotograficznego organizowanego przez firmę Rockwool Polska - producenta energooszczędnych rozwiązań izolacyjnych ze skalnej wełny mineralnej. Fotografie wykonane w dowolnej technice można nadsyłać na konkurs do 14 lipca 2007 roku. Najlepsze prace wyłonione w konkursie zostaną nagrodzone aparatami fotograficznymi firmy Canon.

Zdecydowaliśmy się na organizację konkursu fotograficznego, gdyż ciekawi nas, jak to, co stanowi podstawową własność wełny mineralnej i cel naszej codziennej pracy, można pokazać w obiektywie. Współorganizowany przez nas w zeszłym roku konkurs na rysunek satyryczny - którego tematem przewodnim była również "Ochrona przed chłodem i upałem" - cieszył się ogromnym zainteresowaniem i przyniósł wiele ciekawych koncepcji. Mamy nadzieję, że i w tym roku uczestnicy zaskoczą nas swoimi pomysłami - powiedział Jacek Kieszkowski, Dyrektor Marketingu Rockwool Polska.

Konkurs ma charakter otwarty, udział z w nim może wziąć każda pełnoletnia osoba, bez względu na obywatelstwo czy miejsce zamieszkania. Zdjęcia wykonane dowolną techniką jury oceniać będzie zarówno pod względem artystycznym, jak i ich spójnością z tematem konkursu.

W konkursie organizatorzy przewidzieli nagrody rzeczowe i finansowe. Laureat pierwszego miejsca otrzyma aparat cyfrowy Canon 400D, natomiast zwycięzcy drugiej i trzeciej nagrody - aparaty cyfrowe Canon G7. Dodatkowo, trzej wyróżnieni uczestnicy konkursu otrzymają nagrody pieniężne w wysokości 1000 zł.

Prace należy przesyłać na adres organizatora:

Rockwool Polska, ul. Kwiatowa 14,
66-131 Cigacice
z dopiskiem "Konkurs fotograficzny"
lub na adres e-mail: dok@rockwool.pl z informacją w temacie "Konkurs fotograficzny".

Fotografie przesłąne drogą elektroniczną powinny być zapisane w formacie JPG o rozdzielczości 300 dpi, w formacie nie mniejszym niż A5 przy kompresji nie mniejszej niż 8, natomiast listownie - w postaci odbitek lub wydruków w maksymalnym formacie 30x40 cm wraz z kopią na płycie CD.

Prace konkursowe można zgłaszać do 14 lipca 2007 roku.


Ściągnij formularz zgłoszeniowy i pełny regulamin konkursu.
Komentarze
Polecane artykuły
Lomography LomoChrome Metropolis - mocno kontrastowy filmy o niecodziennej kolorystyce
17 Lip 2019
LomoChrome Metropolis to najnowszy kolorowy negatyw o „dużej wyrazistości i kontraście oraz mocno stonowanej kolorystyce“. Na dodatek będzie dostępny w kilku wersjach: 35 mm i 16 mm oraz 120 i 110.
0
Sony prezentuje nowe rozwiązania dla filmowców
16 Lip 2019
Dzisiejsza premiera A7R IV nie była jedyną nowością, którą zaserwowało nam Sony. Producent zaprezentował także akcesoria, które powinny zainteresować filmowców i vlogerów - cyfrowy mikrofon ECM-B1M oraz adapter XLR-KM3.
0
Sony A7R IV - 60-megapikselowy potwór wyznacza nowy rekord w świecie pełnej klatki
16 Lip 2019
Sony wyprzedza konkurencję o dwie długości. Najnowszy bezlusterkowiec producenta oferuje największą jak do tej pory rozdzielczość wśród aparatów pełnoklatkowych, a do tego sprawdzić ma się również jako aparat do fotografowania sportu.
4
Aperture Adapter Mount Format - nowy pomysł na filtry w aparatach bezlusterkowych
16 Lip 2019
Męczy was ciągłe żonglowanie filtrami? Coś dla was ma Aurora Aperture. Niestety jest pewien haczyk.
0