Międzynarodowy konkurs fotograficzny "Ochrona przed chłodem i upałem"

"Ochrona przed chłodem i upałem" to hasło przwodnie konkursu fotograficznego organizowanego przez firmę Rockwool Polska - producenta energooszczędnych rozwiązań izolacyjnych ze skalnej wełny mineralnej. Fotografie wykonane w dowolnej technice można nadsyłać na konkurs do 14 lipca 2007 roku. Najlepsze prace wyłonione w konkursie zostaną nagrodzone aparatami fotograficznymi firmy Canon.

Zdecydowaliśmy się na organizację konkursu fotograficznego, gdyż ciekawi nas, jak to, co stanowi podstawową własność wełny mineralnej i cel naszej codziennej pracy, można pokazać w obiektywie. Współorganizowany przez nas w zeszłym roku konkurs na rysunek satyryczny - którego tematem przewodnim była również "Ochrona przed chłodem i upałem" - cieszył się ogromnym zainteresowaniem i przyniósł wiele ciekawych koncepcji. Mamy nadzieję, że i w tym roku uczestnicy zaskoczą nas swoimi pomysłami - powiedział Jacek Kieszkowski, Dyrektor Marketingu Rockwool Polska.

Konkurs ma charakter otwarty, udział z w nim może wziąć każda pełnoletnia osoba, bez względu na obywatelstwo czy miejsce zamieszkania. Zdjęcia wykonane dowolną techniką jury oceniać będzie zarówno pod względem artystycznym, jak i ich spójnością z tematem konkursu.

W konkursie organizatorzy przewidzieli nagrody rzeczowe i finansowe. Laureat pierwszego miejsca otrzyma aparat cyfrowy Canon 400D, natomiast zwycięzcy drugiej i trzeciej nagrody - aparaty cyfrowe Canon G7. Dodatkowo, trzej wyróżnieni uczestnicy konkursu otrzymają nagrody pieniężne w wysokości 1000 zł.

Prace należy przesyłać na adres organizatora:

Rockwool Polska, ul. Kwiatowa 14,
66-131 Cigacice
z dopiskiem "Konkurs fotograficzny"
lub na adres e-mail: dok@rockwool.pl z informacją w temacie "Konkurs fotograficzny".

Fotografie przesłąne drogą elektroniczną powinny być zapisane w formacie JPG o rozdzielczości 300 dpi, w formacie nie mniejszym niż A5 przy kompresji nie mniejszej niż 8, natomiast listownie - w postaci odbitek lub wydruków w maksymalnym formacie 30x40 cm wraz z kopią na płycie CD.

Prace konkursowe można zgłaszać do 14 lipca 2007 roku.


Ściągnij formularz zgłoszeniowy i pełny regulamin konkursu.
Komentarze
Polecane artykuły
Monza AirCross 2, Mini-S I Slypod - rozwiązania dla entuzjastów filmowania
19 Kwi 2019
AirCross 2, gimbal do lustrzanek i bezlusterkowców, Mini-S, stabilizator do smartfonów i Slypod, zmotoryzowany monopod - oto trzy nowości firmy Gudsen, które poszerzają ofertę linii Moza.
0
Fotograficzna Publikacja Roku 2019 czeka na zgłoszenia
19 Kwi 2019
Trwa nabór do siódmej edycji konkursu na Fotograficzną Publikację Roku. Swoje propozycje tytułów, w których fotografia zajmuje centralne miejsce, możecie nadsyłać do 15 maja.
0
PHOTO-MATCH - rusza nabór do przeglądu portfolio w ramach Fotofestiwalu
19 Kwi 2019
To nietypowa, wciąż udoskonalana formuła przeglądu. Kładziemy w niej nacisk na networking, publiczne wystąpienia oraz równą rolę kuratorów i artystów” - mówią organizatorzy. Zgłoszenia do 17 maja.
0
Tokina FíRIN 100 mm f/2.8 FE AF Macro - do makro i do portretu. Niedroga alternatywa dla obiektywu Sony
19 Kwi 2019
Użytkownicy systemu Sony E mają powód do radości. Ofertę obiektywów wzbogacił właśnie wyjątkowo ciekawy i stosunkowo niedrogi obiektyw z linii FiRIN, który zachwycić ma zarówno portrecistów, jak i miłośników makro.
0