Międzynarodowy konkurs fotograficzny "Ochrona przed chłodem i upałem"

"Ochrona przed chłodem i upałem" to hasło przwodnie konkursu fotograficznego organizowanego przez firmę Rockwool Polska - producenta energooszczędnych rozwiązań izolacyjnych ze skalnej wełny mineralnej. Fotografie wykonane w dowolnej technice można nadsyłać na konkurs do 14 lipca 2007 roku. Najlepsze prace wyłonione w konkursie zostaną nagrodzone aparatami fotograficznymi firmy Canon.

Zdecydowaliśmy się na organizację konkursu fotograficznego, gdyż ciekawi nas, jak to, co stanowi podstawową własność wełny mineralnej i cel naszej codziennej pracy, można pokazać w obiektywie. Współorganizowany przez nas w zeszłym roku konkurs na rysunek satyryczny - którego tematem przewodnim była również "Ochrona przed chłodem i upałem" - cieszył się ogromnym zainteresowaniem i przyniósł wiele ciekawych koncepcji. Mamy nadzieję, że i w tym roku uczestnicy zaskoczą nas swoimi pomysłami - powiedział Jacek Kieszkowski, Dyrektor Marketingu Rockwool Polska.

Konkurs ma charakter otwarty, udział z w nim może wziąć każda pełnoletnia osoba, bez względu na obywatelstwo czy miejsce zamieszkania. Zdjęcia wykonane dowolną techniką jury oceniać będzie zarówno pod względem artystycznym, jak i ich spójnością z tematem konkursu.

W konkursie organizatorzy przewidzieli nagrody rzeczowe i finansowe. Laureat pierwszego miejsca otrzyma aparat cyfrowy Canon 400D, natomiast zwycięzcy drugiej i trzeciej nagrody - aparaty cyfrowe Canon G7. Dodatkowo, trzej wyróżnieni uczestnicy konkursu otrzymają nagrody pieniężne w wysokości 1000 zł.

Prace należy przesyłać na adres organizatora:

Rockwool Polska, ul. Kwiatowa 14,
66-131 Cigacice
z dopiskiem "Konkurs fotograficzny"
lub na adres e-mail: dok@rockwool.pl z informacją w temacie "Konkurs fotograficzny".

Fotografie przesłąne drogą elektroniczną powinny być zapisane w formacie JPG o rozdzielczości 300 dpi, w formacie nie mniejszym niż A5 przy kompresji nie mniejszej niż 8, natomiast listownie - w postaci odbitek lub wydruków w maksymalnym formacie 30x40 cm wraz z kopią na płycie CD.

Prace konkursowe można zgłaszać do 14 lipca 2007 roku.


Ściągnij formularz zgłoszeniowy i pełny regulamin konkursu.
Komentarze
Polecane artykuły
Oto „Zimna Wojna“ jakiej nie znasz. Zobacz kulisy planu filmowego na wyjątkowej wystawie zdjęć Łukasza Bąka
19 Lut 2019
W czasie, kiedy za oceanem ekipa filmowa będzie się przygotowywać do gali w Dolby Theatre, na trzecim piętrze Domu Towarowego Mysia 3 w Warszawie, zostanie otwarta wystawa zdjęć Łukasza Bąka „Zimna Wojna - Fotografie”. Wernisaż już 24 lutego.
0
Panasonic Lumix TZ95 - 30-krotny zoom optyczny w kieszonkowym wydaniu
19 Lut 2019
Panasonic Lumix TZ95 To kolejny reprezentant kompaktów z linii TZ. Nowy model może okazać się ciekawą propozycją dla osób poszukujących funkcjonalnych rozwiązań zamkniętych w niewielkim i wszechstronnym aparacie.
0
Panasonic Lumix FZ1000 II - 16-krotny zoom optyczny w ergonomicznym korpusie
19 Lut 2019
1-calowa matryca o rozdzielczości 20,1 Mp, stabilizowany zoom o ekwiwalencie 25-400 mm, filmowanie w 4K i usprawniona ergonomia dobrze znanego korpusu - oto Panasonic Lumix FZ1000 II.
1
Kosmo Foto Mono - panchromatyczny film teraz także do średniego formatu
18 Lut 2019
Popularność panchromatycznego filmu Kosmo Foto Mono 35 mm sprawiła, że producent postanowił rozpocząć także produkcję w wersji 120 do średnioformatowych aparatów.
0