Międzynarodowy konkurs fotograficzny "Ochrona przed chłodem i upałem"

"Ochrona przed chłodem i upałem" to hasło przwodnie konkursu fotograficznego organizowanego przez firmę Rockwool Polska - producenta energooszczędnych rozwiązań izolacyjnych ze skalnej wełny mineralnej. Fotografie wykonane w dowolnej technice można nadsyłać na konkurs do 14 lipca 2007 roku. Najlepsze prace wyłonione w konkursie zostaną nagrodzone aparatami fotograficznymi firmy Canon.

Zdecydowaliśmy się na organizację konkursu fotograficznego, gdyż ciekawi nas, jak to, co stanowi podstawową własność wełny mineralnej i cel naszej codziennej pracy, można pokazać w obiektywie. Współorganizowany przez nas w zeszłym roku konkurs na rysunek satyryczny - którego tematem przewodnim była również "Ochrona przed chłodem i upałem" - cieszył się ogromnym zainteresowaniem i przyniósł wiele ciekawych koncepcji. Mamy nadzieję, że i w tym roku uczestnicy zaskoczą nas swoimi pomysłami - powiedział Jacek Kieszkowski, Dyrektor Marketingu Rockwool Polska.

Konkurs ma charakter otwarty, udział z w nim może wziąć każda pełnoletnia osoba, bez względu na obywatelstwo czy miejsce zamieszkania. Zdjęcia wykonane dowolną techniką jury oceniać będzie zarówno pod względem artystycznym, jak i ich spójnością z tematem konkursu.

W konkursie organizatorzy przewidzieli nagrody rzeczowe i finansowe. Laureat pierwszego miejsca otrzyma aparat cyfrowy Canon 400D, natomiast zwycięzcy drugiej i trzeciej nagrody - aparaty cyfrowe Canon G7. Dodatkowo, trzej wyróżnieni uczestnicy konkursu otrzymają nagrody pieniężne w wysokości 1000 zł.

Prace należy przesyłać na adres organizatora:

Rockwool Polska, ul. Kwiatowa 14,
66-131 Cigacice
z dopiskiem "Konkurs fotograficzny"
lub na adres e-mail: dok@rockwool.pl z informacją w temacie "Konkurs fotograficzny".

Fotografie przesłąne drogą elektroniczną powinny być zapisane w formacie JPG o rozdzielczości 300 dpi, w formacie nie mniejszym niż A5 przy kompresji nie mniejszej niż 8, natomiast listownie - w postaci odbitek lub wydruków w maksymalnym formacie 30x40 cm wraz z kopią na płycie CD.

Prace konkursowe można zgłaszać do 14 lipca 2007 roku.


Ściągnij formularz zgłoszeniowy i pełny regulamin konkursu.
 
Komentarze
Polecane artykuły
„Między dymem a… rzeczywistością“ Tomasza Juszkiewicza to fotograficzna opowieść o ludziach i ich historiach
20 Wrz 2018
„Ludzie w mojej fotografii są najważniejsi, a ich losy, dobre czy złe, uczą nas jak żyć, jak stawać się lepszym“ - mówi Tomasz Juszkiewicz, autor dokumentu „Między dymem a…rzeczywistością“. Wernisaż jego fotografii już w przyszły czwartek w Galerii Okręgu Szczecińskiego ZPAF.
0
Voigtlander Color-Skopar 21 mm f/3.5 Aspherical oficjalnie zaprezentowany
20 Wrz 2018
Po miesiącach oczekiwań Voigtlander w końcu zaprezentował model Color-Skopar 21 mm f/3.5 Aspherical - szerokokątną stałkę zoptymalizowaną pod względem sensorów o dużej rozdzielczości stosowanych w pełnoklatkowych bezlusterkowcach Sony. Obiektyw w sprzedaży ma pojawić się już w przyszłym miesiącu. Koszt: około 750 dolarów.
0
Nikon zaprzestaje wszelkich działań na rynku brazylijskim
19 Wrz 2018
Pod koniec listopada 2017 roku Nikon zapowiedział zamknięcie kanałów sprzedaży internetowej w Brazylii. Teraz poinformował u zupełnym wycofaniu ze swojej działalności na tym rynku.
0
Nowe szkła Sigmy na horyzoncie. Czy na Photokinie zobaczymy aż 5 nowych obiektywów?
19 Wrz 2018
Jeśli wierzyć plotkom, już niebawem fani obiektywów Sigmy będą mieli kolejny powód do świętowania. Jak donosi serwis Nokishita, już niedługo premierę będzie miało 5 ciekawych szkieł, w tym model 70-200 mm.
0