Warszawska Jesień Fotograficzna - do końca września

Jeszcze 8 dni pozostało do zakończenia drugiej edycji konkursu Warszawska Jesień Fotograficzna pod hasłem "Warszawa - ślad historii". Prace wyróżnione przez jury konkursu zostaną zaprezentowane aż na trzech wystawach w różnych miejscach Warszawy.


Konkurs ma charakter otwarty i adresowany jest do wszystkich fotografów amatorów, którzy lubią wędrówki z aparatem w dłoni. Organizatorzy zachęcają do poszukiwania w Warszawie śladów bogatej historii.: śladów etnicznych, kulturowych i religijnych, zanikających enklaw lub po prostu miejsc mało znanych.

Fotografie konkursowe należy zapakować w sztywne koperty z dopiskiem "WJF 2006" i przesyłać do 30 września 2006 roku na poniższy adres:

Fundacja "HOMO VIATOR"
ul. Targowa 73
03 - 700 Warszawa UP 4
skr. poczt. 183


Więcej informacji o konkursie na stronie www.homoviator.waw.pl


Projekt jest realizowany dzięki wsparciu Miasta Stołecznego Warszawy oraz Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Komentarze
Polecane artykuły
Oto „Zimna Wojna“ jakiej nie znasz. Zobacz kulisy planu filmowego na wyjątkowej wystawie zdjęć Łukasza Bąka
19 Lut 2019
W czasie, kiedy za oceanem ekipa filmowa będzie się przygotowywać do gali w Dolby Theatre, na trzecim piętrze Domu Towarowego Mysia 3 w Warszawie, zostanie otwarta wystawa zdjęć Łukasza Bąka „Zimna Wojna - Fotografie”. Wernisaż już 24 lutego.
0
Panasonic Lumix TZ95 - 30-krotny zoom optyczny w kieszonkowym wydaniu
19 Lut 2019
Panasonic Lumix TZ95 To kolejny reprezentant kompaktów z linii TZ. Nowy model może okazać się ciekawą propozycją dla osób poszukujących funkcjonalnych rozwiązań zamkniętych w niewielkim i wszechstronnym aparacie.
0
Panasonic Lumix FZ1000 II - 16-krotny zoom optyczny w ergonomicznym korpusie
19 Lut 2019
1-calowa matryca o rozdzielczości 20,1 Mp, stabilizowany zoom o ekwiwalencie 25-400 mm, filmowanie w 4K i usprawniona ergonomia dobrze znanego korpusu - oto Panasonic Lumix FZ1000 II.
1
Kosmo Foto Mono - panchromatyczny film teraz także do średniego formatu
18 Lut 2019
Popularność panchromatycznego filmu Kosmo Foto Mono 35 mm sprawiła, że producent postanowił rozpocząć także produkcję w wersji 120 do średnioformatowych aparatów.
0