Warszawska Jesień Fotograficzna - do końca września

Jeszcze 8 dni pozostało do zakończenia drugiej edycji konkursu Warszawska Jesień Fotograficzna pod hasłem "Warszawa - ślad historii". Prace wyróżnione przez jury konkursu zostaną zaprezentowane aż na trzech wystawach w różnych miejscach Warszawy.


Konkurs ma charakter otwarty i adresowany jest do wszystkich fotografów amatorów, którzy lubią wędrówki z aparatem w dłoni. Organizatorzy zachęcają do poszukiwania w Warszawie śladów bogatej historii.: śladów etnicznych, kulturowych i religijnych, zanikających enklaw lub po prostu miejsc mało znanych.

Fotografie konkursowe należy zapakować w sztywne koperty z dopiskiem "WJF 2006" i przesyłać do 30 września 2006 roku na poniższy adres:

Fundacja "HOMO VIATOR"
ul. Targowa 73
03 - 700 Warszawa UP 4
skr. poczt. 183


Więcej informacji o konkursie na stronie www.homoviator.waw.pl


Projekt jest realizowany dzięki wsparciu Miasta Stołecznego Warszawy oraz Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 
Komentarze
Polecane artykuły
Album „Modern Spaces“ Nicolasa Grospierre’a to fotograficzny pomnik modernistycznej architektury
19 Lis 2018
Jednym z wydarzeń towarzyszących tegorocznej edycji Warszawskich Targów Książki Artystycznej będzie spotkanie z polsko-francuskim fotografem Nicolasem Grospierrem, który opowie o swojej najnowszej publikacji „Modern Spaces: A Subjective Atlas of 20th-Century Interiors“.
0
„Return“ Piotra Kucia to magia fotografii otworkowej. Wenisaż wystawy już w najbliższy czwartek w Szczecinie
19 Lis 2018
„Czarowanie światłem jest jedynym narzędziem w świecie filmu i fotografii, które tworzą magię obrazu“ - komentuje Piotr Kucia, autor wystawy „Return“. Wernisaż jego zdjęć otworkowych odbędzie się 22 listopada w Galerii Okręgu Szczecińskiego ZPAF.
0
Już dziś kolejne spotkanie z cyklu „Na pierwszej linii“
19 Lis 2018
Jakie są kulisy przygotowania do misji oraz w jaki sposób poradzić sobie z zespołem stresu bojowego opowie były żołnierz sił specjalnych, który prosił o nieujawnianie jego personaliów. Spotkanie już dziś w Muzeum Powstania Warszawskiego.
0
Skylum wspólnie z EyeEm wystartowali z międzynarodowym stypendium dla fotografów
19 Lis 2018
Jesteś fotografem z kreatywną wizją i ciekawym portfolio? Koniecznie powinieneś zainteresować się nowym stypendium tworzonym przez firmę Skylum i serwisem EyeEm. Do wygrania 1000 dolarów i możliwość stworzenia autorskiego presetu, który będzie częścią programu Luminar.
0