Warszawska Jesień Fotograficzna - do końca września

Jeszcze 8 dni pozostało do zakończenia drugiej edycji konkursu Warszawska Jesień Fotograficzna pod hasłem "Warszawa - ślad historii". Prace wyróżnione przez jury konkursu zostaną zaprezentowane aż na trzech wystawach w różnych miejscach Warszawy.


Konkurs ma charakter otwarty i adresowany jest do wszystkich fotografów amatorów, którzy lubią wędrówki z aparatem w dłoni. Organizatorzy zachęcają do poszukiwania w Warszawie śladów bogatej historii.: śladów etnicznych, kulturowych i religijnych, zanikających enklaw lub po prostu miejsc mało znanych.

Fotografie konkursowe należy zapakować w sztywne koperty z dopiskiem "WJF 2006" i przesyłać do 30 września 2006 roku na poniższy adres:

Fundacja "HOMO VIATOR"
ul. Targowa 73
03 - 700 Warszawa UP 4
skr. poczt. 183


Więcej informacji o konkursie na stronie www.homoviator.waw.pl


Projekt jest realizowany dzięki wsparciu Miasta Stołecznego Warszawy oraz Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Komentarze
Polecane artykuły
Lomography LomoChrome Metropolis - mocno kontrastowy filmy o niecodziennej kolorystyce
17 Lip 2019
LomoChrome Metropolis to najnowszy kolorowy negatyw o „dużej wyrazistości i kontraście oraz mocno stonowanej kolorystyce“. Na dodatek będzie dostępny w kilku wersjach: 35 mm i 16 mm oraz 120 i 110.
0
Sony prezentuje nowe rozwiązania dla filmowców
16 Lip 2019
Dzisiejsza premiera A7R IV nie była jedyną nowością, którą zaserwowało nam Sony. Producent zaprezentował także akcesoria, które powinny zainteresować filmowców i vlogerów - cyfrowy mikrofon ECM-B1M oraz adapter XLR-KM3.
0
Sony A7R IV - 60-megapikselowy potwór wyznacza nowy rekord w świecie pełnej klatki
16 Lip 2019
Sony wyprzedza konkurencję o dwie długości. Najnowszy bezlusterkowiec producenta oferuje największą jak do tej pory rozdzielczość wśród aparatów pełnoklatkowych, a do tego sprawdzić ma się również jako aparat do fotografowania sportu.
4
Aperture Adapter Mount Format - nowy pomysł na filtry w aparatach bezlusterkowych
16 Lip 2019
Męczy was ciągłe żonglowanie filtrami? Coś dla was ma Aurora Aperture. Niestety jest pewien haczyk.
0