Warszawska Jesień Fotograficzna - do końca września

Jeszcze 8 dni pozostało do zakończenia drugiej edycji konkursu Warszawska Jesień Fotograficzna pod hasłem "Warszawa - ślad historii". Prace wyróżnione przez jury konkursu zostaną zaprezentowane aż na trzech wystawach w różnych miejscach Warszawy.


Konkurs ma charakter otwarty i adresowany jest do wszystkich fotografów amatorów, którzy lubią wędrówki z aparatem w dłoni. Organizatorzy zachęcają do poszukiwania w Warszawie śladów bogatej historii.: śladów etnicznych, kulturowych i religijnych, zanikających enklaw lub po prostu miejsc mało znanych.

Fotografie konkursowe należy zapakować w sztywne koperty z dopiskiem "WJF 2006" i przesyłać do 30 września 2006 roku na poniższy adres:

Fundacja "HOMO VIATOR"
ul. Targowa 73
03 - 700 Warszawa UP 4
skr. poczt. 183


Więcej informacji o konkursie na stronie www.homoviator.waw.pl


Projekt jest realizowany dzięki wsparciu Miasta Stołecznego Warszawy oraz Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 
Komentarze
Polecane artykuły
Sony 24 mm f/1.4 GM - jasny, kompaktowy szeroki kąt dla fotografów i filmowców
20 Wrz 2018
Najnowsze szkło w rodzinie Sony to gratka dla wszystkich fanów szerokiego kąta. W kompaktowym korpusie zamyka zaawansowaną optykę, a możliwość przełączenia pierścienia przysłony w tryb bezstopniowy i liniowe przełożenie pierścienia ostrości przypadną do gustu także filmowcom.
0
GoPro HERO 7 - stabilizacja jak z gimbala i transmisje na żywo
20 Wrz 2018
GoPro zaprezentowało siódmą generację kamerki sportowej HERO. Wśród nowości znajdziemy udoskonalony system stabilizacji, który oferować ma rezultaty zbliżone do gimbala oraz możliwość bezpośredniego przesyłania materiału na żywo do serwisów społecznościowych.
0
Pop/On Reloaded | Olympus Night - 10-lecie działalności artystycznej Arcadiusa Mauritza
20 Wrz 2018
Olympus zaprasza do Soho Factory na wyjątkowe wydarzenie z okazji 10-lecia działalności artystycznej Arcadiusa Mauritza. Oprócz najnowszego projektu fotografa będziecie mieli okazję zapoznać się i przetestować sprzęt producenta. Wzorem pokazów mody wydarzenie ma charakter jednorazowy.
0
Poznaj obiektywy Sigma Cine. Bezpłatne seminarium dla filmowców w sklepach BEiKS
20 Wrz 2018
BEiKS zaprasza na bezpłatne spotkania szkoleniowe dotyczące obiektywów filmowych z linii Sigma Cine. Wydarzenia odbędą się 2 i 3 października w Warszawie i Kraśniku.
0