Warszawska Jesień Fotograficzna - do końca września

Jeszcze 8 dni pozostało do zakończenia drugiej edycji konkursu Warszawska Jesień Fotograficzna pod hasłem "Warszawa - ślad historii". Prace wyróżnione przez jury konkursu zostaną zaprezentowane aż na trzech wystawach w różnych miejscach Warszawy.


Konkurs ma charakter otwarty i adresowany jest do wszystkich fotografów amatorów, którzy lubią wędrówki z aparatem w dłoni. Organizatorzy zachęcają do poszukiwania w Warszawie śladów bogatej historii.: śladów etnicznych, kulturowych i religijnych, zanikających enklaw lub po prostu miejsc mało znanych.

Fotografie konkursowe należy zapakować w sztywne koperty z dopiskiem "WJF 2006" i przesyłać do 30 września 2006 roku na poniższy adres:

Fundacja "HOMO VIATOR"
ul. Targowa 73
03 - 700 Warszawa UP 4
skr. poczt. 183


Więcej informacji o konkursie na stronie www.homoviator.waw.pl


Projekt jest realizowany dzięki wsparciu Miasta Stołecznego Warszawy oraz Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Komentarze
Polecane artykuły
Monza AirCross 2, Mini-S I Slypod - rozwiązania dla entuzjastów filmowania
19 Kwi 2019
AirCross 2, gimbal do lustrzanek i bezlusterkowców, Mini-S, stabilizator do smartfonów i Slypod, zmotoryzowany monopod - oto trzy nowości firmy Gudsen, które poszerzają ofertę linii Moza.
0
Fotograficzna Publikacja Roku 2019 czeka na zgłoszenia
19 Kwi 2019
Trwa nabór do siódmej edycji konkursu na Fotograficzną Publikację Roku. Swoje propozycje tytułów, w których fotografia zajmuje centralne miejsce, możecie nadsyłać do 15 maja.
0
PHOTO-MATCH - rusza nabór do przeglądu portfolio w ramach Fotofestiwalu
19 Kwi 2019
To nietypowa, wciąż udoskonalana formuła przeglądu. Kładziemy w niej nacisk na networking, publiczne wystąpienia oraz równą rolę kuratorów i artystów” - mówią organizatorzy. Zgłoszenia do 17 maja.
0
Tokina FíRIN 100 mm f/2.8 FE AF Macro - do makro i do portretu. Niedroga alternatywa dla obiektywu Sony
19 Kwi 2019
Użytkownicy systemu Sony E mają powód do radości. Ofertę obiektywów wzbogacił właśnie wyjątkowo ciekawy i stosunkowo niedrogi obiektyw z linii FiRIN, który zachwycić ma zarówno portrecistów, jak i miłośników makro.
0