Konkurs fotograficzny "Atak przestrzeni w obiektywie"

Konkurs "Atak przestrzeni w obiektywie" jest adresowany do młodych fotografików. Konkurs ten jest częścią większej inicjatywy - mianowicie VI już edycji "Ogólnopolskiego Festiwalu Tańca PolemiQi 2006". W tym sezonie głównym tematem przyświecającym całej imprezie jest właśnie atak przestrzeni.


"Atak przestrzeni w obiektywie" to uwaga! wyzwanie dla młodych utalentowanych fotografów. Zadaniem jest połączenie fotografii reporterskiej z kreacyjną!
Zależy nam na niekonwencjonalnym podejściu do tematu z jednoczesnym uwzględnieniem zarejestrowania - udokumentowania wydarzeń, które będą miały miejsce podczas Ogólnopolskiego Festiwalu Tańca PolemiQi 2006
- piszą organizatorzy w materiale prasowym.

Regulamin konkursu "Atak przestrzeni"
na terenie miasta Warszawy;
Celem konkursu "Atak przestrzeni" jest propagowanie i rozwijanie niesztampowej fotografii reporterskiej a także uwrażliwienie dzisiejszych odbiorców na współczesną sztukę taneczną;
Każdy uczestnik może nadesłać do konkursu maksymalnie 3 cykle do 6 zdjęć każdy, w terminie
do 10 września 2006 roku na adres:
Atak przestrzeni - konkurs
Ul. Emilii Plater 20/10
00-688 Warszawa;
Prace konkursowe mogą być wykonane w dowolnej technice w formacie 30x40 cm (nie podklejone i nie oprawione);
Każde zdjęcie należy podpisać "godłem" (drukowanymi literami);
Do prac powinna być dołączona koperta podpisana "godłem", zawierająca wypełniony drukowanymi literami formularz zgłoszeniowy oraz oświadczenie (obydwa dokumenty dostępne są tutaj;
Do rozdysponowania przez Jury będą nagrody o równowartości 3000 zł;
Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej organizatora konkursu w dniu 20 października 2006 roku.]

Organizatorami konkursu są: Fundacja Rozwoju Tańca, Stowarzyszenie Na Rzecz Kultury Aktywnej SO:ON oraz Zarząd Samorządu Studentów Uniwersytetu Warszawskiego.


Formularz zgłoszeniowy oraz pełny regulamin konkursu można ściągnąć ze strony Fundacji Rozwoju Tańca


 
Komentarze
Polecane artykuły
Warsztaty fotografii podróżniczej z Marcinem Dobasem w Pieninach. Rabat dla czytelników Fotopolis
21 Wrz 2018
Fotograf National Geographic Marcin Dobas zaprasza na 4-dniowe październikowe warsztaty fotografii podróżniczej. Omówiony zostanie komplet zagadnień, od przygotowań, przez efektywną pracę aż po obróbkę zdjęć z podróży. Będzie też można przetestować sprzęt Eizo, Epson, Olympus i Wacom.
0
Samsung Galaxy A7 (2018) - potrójny aparat w smartfonie ze średniej półki
21 Wrz 2018
Wygląda na to, że już niedługo potrójny aparat w smartfonie stanie się standardem. Po Huaweiu, podobne rozwiązanie implementuje Samsung. Co ciekawe, w modelu ze średniego segmentu cenowego.
0
W poniedziałek ostatnie spotkanie naborowe do Studium Fotografii ZPAF
21 Wrz 2018
Jeżeli zastanawialiście się nad podjęciem nauki w Studium Fotografii ZPAF, w poniedziałek będziecie mieć ostatnią w tym roku okazję na bliższe zapoznanie się z ofertą studium i przedstawienia portfolio w celu rozpoczęcia od roku warsztatowego.
0
Irix Dragonfly - nowy obiektyw już za kilka dni
21 Wrz 2018
Dwa lata temu Irix odważnie wkroczył na rynek obiektywów szerokokątnych. Do tej pory w ofercie pojawiły się jednak tylko dwa obiektywy. Kolejny mamy zobaczyć już za kilka dni, podczas targów Photokina 2018. Czego się spodziewać?
0