Konkurs fotograficzny "Atak przestrzeni w obiektywie"

Konkurs "Atak przestrzeni w obiektywie" jest adresowany do młodych fotografików. Konkurs ten jest częścią większej inicjatywy - mianowicie VI już edycji "Ogólnopolskiego Festiwalu Tańca PolemiQi 2006". W tym sezonie głównym tematem przyświecającym całej imprezie jest właśnie atak przestrzeni.


"Atak przestrzeni w obiektywie" to uwaga! wyzwanie dla młodych utalentowanych fotografów. Zadaniem jest połączenie fotografii reporterskiej z kreacyjną!
Zależy nam na niekonwencjonalnym podejściu do tematu z jednoczesnym uwzględnieniem zarejestrowania - udokumentowania wydarzeń, które będą miały miejsce podczas Ogólnopolskiego Festiwalu Tańca PolemiQi 2006
- piszą organizatorzy w materiale prasowym.

Regulamin konkursu "Atak przestrzeni"
na terenie miasta Warszawy;
Celem konkursu "Atak przestrzeni" jest propagowanie i rozwijanie niesztampowej fotografii reporterskiej a także uwrażliwienie dzisiejszych odbiorców na współczesną sztukę taneczną;
Każdy uczestnik może nadesłać do konkursu maksymalnie 3 cykle do 6 zdjęć każdy, w terminie
do 10 września 2006 roku na adres:
Atak przestrzeni - konkurs
Ul. Emilii Plater 20/10
00-688 Warszawa;
Prace konkursowe mogą być wykonane w dowolnej technice w formacie 30x40 cm (nie podklejone i nie oprawione);
Każde zdjęcie należy podpisać "godłem" (drukowanymi literami);
Do prac powinna być dołączona koperta podpisana "godłem", zawierająca wypełniony drukowanymi literami formularz zgłoszeniowy oraz oświadczenie (obydwa dokumenty dostępne są tutaj;
Do rozdysponowania przez Jury będą nagrody o równowartości 3000 zł;
Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej organizatora konkursu w dniu 20 października 2006 roku.]

Organizatorami konkursu są: Fundacja Rozwoju Tańca, Stowarzyszenie Na Rzecz Kultury Aktywnej SO:ON oraz Zarząd Samorządu Studentów Uniwersytetu Warszawskiego.


Formularz zgłoszeniowy oraz pełny regulamin konkursu można ściągnąć ze strony Fundacji Rozwoju Tańca


Komentarze
Polecane artykuły
Kosmo Foto Mono - panchromatyczny film teraz także do średniego formatu
18 Lut 2019
Popularność panchromatycznego filmu Kosmo Foto Mono 35 mm sprawiła, że producent postanowił rozpocząć także produkcję w wersji 120 do średnioformatowych aparatów.
0
Najnowsza promocja Canon. Kup EOS R i odbierz voucher na kurs fotograficzny o wartości 500 zł
18 Lut 2019
W ramach promocji przygotowanej przez firmę Canon, przy zakupie aparatu EOS R (body lub zestaw), można otrzymać za 1 zł voucher o wartości 500 zł na dowolny kurs fotograficzny w FotoAkademii.
0
„Emocje“ Irakli Dzneladze - zobacz prace jednego z najbardziej utalentowanych gruzińskich fotografów
18 Lut 2019
Emocje oraz chwile uchwycone w ich decydującym momencie - tak najlepiej można scharakteryzować prace Irakli Dzneladze, młodego utalentowanego gruzińskiego fotografa. Jego najnowsza wystawa jest już eksponowana w przestrzeni wrocławskiej Galerii FOTO-GEN.
0
Wrocław przez najbliższe tygodnie będzie stolicą fotografii. Rusza Olympus Perspective Playground
15 Lut 2019
Ponad 2000 m2 atrakcji dla każdego, kto lubi fotografię. Inspirujące instalacje, wartościowe wykłady, praktyczne warsztaty. Możliwość przetestowania aparatów. A na koniec - darmowa karta pamięci. Oto Olympus Perspective Playground.
0