Konkurs fotograficzny "Atak przestrzeni w obiektywie"

Konkurs "Atak przestrzeni w obiektywie" jest adresowany do młodych fotografików. Konkurs ten jest częścią większej inicjatywy - mianowicie VI już edycji "Ogólnopolskiego Festiwalu Tańca PolemiQi 2006". W tym sezonie głównym tematem przyświecającym całej imprezie jest właśnie atak przestrzeni.


"Atak przestrzeni w obiektywie" to uwaga! wyzwanie dla młodych utalentowanych fotografów. Zadaniem jest połączenie fotografii reporterskiej z kreacyjną!
Zależy nam na niekonwencjonalnym podejściu do tematu z jednoczesnym uwzględnieniem zarejestrowania - udokumentowania wydarzeń, które będą miały miejsce podczas Ogólnopolskiego Festiwalu Tańca PolemiQi 2006
- piszą organizatorzy w materiale prasowym.

Regulamin konkursu "Atak przestrzeni"
na terenie miasta Warszawy;
Celem konkursu "Atak przestrzeni" jest propagowanie i rozwijanie niesztampowej fotografii reporterskiej a także uwrażliwienie dzisiejszych odbiorców na współczesną sztukę taneczną;
Każdy uczestnik może nadesłać do konkursu maksymalnie 3 cykle do 6 zdjęć każdy, w terminie
do 10 września 2006 roku na adres:
Atak przestrzeni - konkurs
Ul. Emilii Plater 20/10
00-688 Warszawa;
Prace konkursowe mogą być wykonane w dowolnej technice w formacie 30x40 cm (nie podklejone i nie oprawione);
Każde zdjęcie należy podpisać "godłem" (drukowanymi literami);
Do prac powinna być dołączona koperta podpisana "godłem", zawierająca wypełniony drukowanymi literami formularz zgłoszeniowy oraz oświadczenie (obydwa dokumenty dostępne są tutaj;
Do rozdysponowania przez Jury będą nagrody o równowartości 3000 zł;
Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej organizatora konkursu w dniu 20 października 2006 roku.]

Organizatorami konkursu są: Fundacja Rozwoju Tańca, Stowarzyszenie Na Rzecz Kultury Aktywnej SO:ON oraz Zarząd Samorządu Studentów Uniwersytetu Warszawskiego.


Formularz zgłoszeniowy oraz pełny regulamin konkursu można ściągnąć ze strony Fundacji Rozwoju Tańca


 
Komentarze
Polecane artykuły
Nowości Lowepro na polskim rynku - 6 nowych plecaków i pokrowce na akcesoria
14 Gru 2018
Lowepro wprowadza na rynek nowe generacje lubianych plecaków ProTactic i Whistler. Ponadto nowe modele Freeline i Powder, a także etui na filtry i karty.
0
Konsola Loupedeck+ teraz także ze wsparciem dla Photoshopa. Pobierz najnowsze oprogramowanie
14 Gru 2018
Producent konsoli Loupedeck udostępnił aktualizację oprogramowania, która pozwala na korzystanie z funkcji urządzenia także w programie Photoshop.
0
Warsztaty Creative Masterclass - zapisy tylko do poniedziałku
14 Gru 2018
Creative Masterclass to wyjątkowe warsztaty oświetleniowe, prowadzone przez Emila Bilińskiego i Piotra Wernera. 19 grudnia w Krakowie zaprezentują swój system pracy i pokażą jak efektywnie pracować z oświetleniem na planie zdjęciowym.
0
Na święta w komplecie: kup wybrane modele Sony w atrakcyjnych fotograficznych zestawach
14 Gru 2018
Firma Fotojoker przygotowała specjalną ofertę na aparaty Sony z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Tylko w tym okresie dostępne będą różne zestawy fotograficzne w promocyjnych cenach, np. A7 II, A7R III czy A6300 w pakiecie z kartą pamięci oraz dodatkową gwarancją. Co więcej, wybrane modele Sony objęte są trwającymi nadal dodatkowymi promocjami, które łączą się ze sobą!
0