Konkurs fotograficzny "Atak przestrzeni w obiektywie"

Konkurs "Atak przestrzeni w obiektywie" jest adresowany do młodych fotografików. Konkurs ten jest częścią większej inicjatywy - mianowicie VI już edycji "Ogólnopolskiego Festiwalu Tańca PolemiQi 2006". W tym sezonie głównym tematem przyświecającym całej imprezie jest właśnie atak przestrzeni.


"Atak przestrzeni w obiektywie" to uwaga! wyzwanie dla młodych utalentowanych fotografów. Zadaniem jest połączenie fotografii reporterskiej z kreacyjną!
Zależy nam na niekonwencjonalnym podejściu do tematu z jednoczesnym uwzględnieniem zarejestrowania - udokumentowania wydarzeń, które będą miały miejsce podczas Ogólnopolskiego Festiwalu Tańca PolemiQi 2006
- piszą organizatorzy w materiale prasowym.

Regulamin konkursu "Atak przestrzeni"
na terenie miasta Warszawy;
Celem konkursu "Atak przestrzeni" jest propagowanie i rozwijanie niesztampowej fotografii reporterskiej a także uwrażliwienie dzisiejszych odbiorców na współczesną sztukę taneczną;
Każdy uczestnik może nadesłać do konkursu maksymalnie 3 cykle do 6 zdjęć każdy, w terminie
do 10 września 2006 roku na adres:
Atak przestrzeni - konkurs
Ul. Emilii Plater 20/10
00-688 Warszawa;
Prace konkursowe mogą być wykonane w dowolnej technice w formacie 30x40 cm (nie podklejone i nie oprawione);
Każde zdjęcie należy podpisać "godłem" (drukowanymi literami);
Do prac powinna być dołączona koperta podpisana "godłem", zawierająca wypełniony drukowanymi literami formularz zgłoszeniowy oraz oświadczenie (obydwa dokumenty dostępne są tutaj;
Do rozdysponowania przez Jury będą nagrody o równowartości 3000 zł;
Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej organizatora konkursu w dniu 20 października 2006 roku.]

Organizatorami konkursu są: Fundacja Rozwoju Tańca, Stowarzyszenie Na Rzecz Kultury Aktywnej SO:ON oraz Zarząd Samorządu Studentów Uniwersytetu Warszawskiego.


Formularz zgłoszeniowy oraz pełny regulamin konkursu można ściągnąć ze strony Fundacji Rozwoju Tańca


Komentarze
Polecane artykuły
Nikon Coolpix W150 - nowa odsłona niedrogiego wodoodpornego kompaktu
23 Kwi 2019
Producent zaprezentował najnowszy model z budżetowej linii podwodnych kompaktów. W kwestii specyfikacji niestety bez zmian, otrzymujemy za to funkcję mającą ułatwić fotografowanie dzieciom oraz kilka usprawnień programowych.
0
Porozmawiaj z Danutą Kowalik-Dura o roli kuratora w fotografii
23 Kwi 2019
Już dziś kolejne spotkanie z cyklu „Porozmawiajmy o…“. Tym razem Danuta Kowalik-Dura opowie o kulisach swojej pracy i roli jaką w fotografii odgrywa kurator. Start o 18:30 w Galerii Katowice.
0
RawTherapee 5.6 - darmowe oprogramowanie do edycji zdjęć jeszcze mocniejsze
23 Kwi 2019
RawTherapee właśnie doczekało się kolejnej aktualizacji. Wersja 5.6 wprowadza między innymi poprawę wydajności i działania programu, funkcje Pseudo-HiDPI oraz Unclipped, a także możliwość zapisania w nowej zakładce swoich ulubionych ustawień.
0
Leica na czarnej liście chińskiego rządu. Wszystko przez najnowszy film promocyjny „The Hunt”
22 Kwi 2019
Chiński rząd zbanował słowo „Leica” w mediach społecznościowych, ponieważ… najnowsze wideo promocyjne niemieckiego producenta „The Hunt” odnosi się do słynnego zdjęcia „Tank Man” zrobionego na placu Tiananmen podczas zamieszek w 1989 roku.
1