Konkurs fotograficzny "Atak przestrzeni w obiektywie"

Konkurs "Atak przestrzeni w obiektywie" jest adresowany do młodych fotografików. Konkurs ten jest częścią większej inicjatywy - mianowicie VI już edycji "Ogólnopolskiego Festiwalu Tańca PolemiQi 2006". W tym sezonie głównym tematem przyświecającym całej imprezie jest właśnie atak przestrzeni.


"Atak przestrzeni w obiektywie" to uwaga! wyzwanie dla młodych utalentowanych fotografów. Zadaniem jest połączenie fotografii reporterskiej z kreacyjną!
Zależy nam na niekonwencjonalnym podejściu do tematu z jednoczesnym uwzględnieniem zarejestrowania - udokumentowania wydarzeń, które będą miały miejsce podczas Ogólnopolskiego Festiwalu Tańca PolemiQi 2006
- piszą organizatorzy w materiale prasowym.

Regulamin konkursu "Atak przestrzeni"
na terenie miasta Warszawy;
Celem konkursu "Atak przestrzeni" jest propagowanie i rozwijanie niesztampowej fotografii reporterskiej a także uwrażliwienie dzisiejszych odbiorców na współczesną sztukę taneczną;
Każdy uczestnik może nadesłać do konkursu maksymalnie 3 cykle do 6 zdjęć każdy, w terminie
do 10 września 2006 roku na adres:
Atak przestrzeni - konkurs
Ul. Emilii Plater 20/10
00-688 Warszawa;
Prace konkursowe mogą być wykonane w dowolnej technice w formacie 30x40 cm (nie podklejone i nie oprawione);
Każde zdjęcie należy podpisać "godłem" (drukowanymi literami);
Do prac powinna być dołączona koperta podpisana "godłem", zawierająca wypełniony drukowanymi literami formularz zgłoszeniowy oraz oświadczenie (obydwa dokumenty dostępne są tutaj;
Do rozdysponowania przez Jury będą nagrody o równowartości 3000 zł;
Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej organizatora konkursu w dniu 20 października 2006 roku.]

Organizatorami konkursu są: Fundacja Rozwoju Tańca, Stowarzyszenie Na Rzecz Kultury Aktywnej SO:ON oraz Zarząd Samorządu Studentów Uniwersytetu Warszawskiego.


Formularz zgłoszeniowy oraz pełny regulamin konkursu można ściągnąć ze strony Fundacji Rozwoju Tańca


Komentarze
Polecane artykuły
Ile pracy wymaga stworzenie rolki filmu? Zajrzyjcie za kulisy produkcji materiałów Ilford
17 Lip 2019
Działanie filmu może wydawać się proste, ale jego produkcja to znacznie bardziej skomplikowany proces niż mogłoby się wydawać. Zobaczcie jak powstają najbardziej popularne czarno-białe filmy na świecie.
1
Słabe światło? To nie problem. Sztuczna inteligencja pozwoli zmienić oświetlenie po wykonaniu zdjęcia
17 Lip 2019
Właśnie otrzymaliśmy kolejny przykład wskazujący na to, że przyszłość fotografii będzie prawdopodobnie należeć do układów SI. Naukowcy opracowali system, który jest w stanie zmienić oświetlenie portretu na etapie obróbki.
0
Ostatnie dni promocji na aparaty Sony - podwójne rabaty na modele A6500, A7R II, A7 II i A7
17 Lip 2019
Jeszcze tylko do końca lipca poszczególne korpusy ze stajni Sony możecie kupić sporo taniej, dzięki łączonym promocjom. Zaoszczędzić możemy do 2000 zł.
0
Lomography LomoChrome Metropolis - mocno kontrastowy filmy o niecodziennej kolorystyce
17 Lip 2019
LomoChrome Metropolis to najnowszy kolorowy negatyw o „dużej wyrazistości i kontraście oraz mocno stonowanej kolorystyce“. Na dodatek będzie dostępny w kilku wersjach: 35 mm i 16 mm oraz 120 i 110.
1