Ogólnopolski Discover Europe 2006

Został ogłoszony Ogólnopolski Konkurs "Discover Europe - Odkryj Europę... i pokaż ją innym!" organizowany przez Erasmus Student Network przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Zadaniem konkursu jest ukazanie zarówno Polski widzianej oczyma obcokrajowców jak i Europy widzianej oczyma Polaków.
0
Marta Sinior
4 Maj 2006
Artykuł na: 2-3 minuty

Projekt {ITLDiscover Europe 2006] składa się z 3 etapów. W każdej uczelni najpierw odbywa się etap lokalny. Zwycięskie zdjęcia przechodzą następnie do {ITP|etapu ogólnopolskiego], który odbędzie się w Warszawie w 2 czerwca 2006 roku. Po rozstrzygnięciu konkursu i wręczeniu atrakcyjnych nagród, na uczelniach organizowane są wystawy prac finałowych, a także drukowany jest kalendarz zawierający 12 wyróżnionych zdjęć.

Konkurs adresowany jest do studentów wszystkich kierunków, niezależnie w jakim trybie studiów uczestniczą (dziennych, zaocznych, popołudniowych, podyplomowych), a także obcokrajowców, którzy przebywają na stypendium we wszystkich uczelniach, które zadeklarowały swój udział w czwartej edycji. Discover Europe obejmuje dwie kategorie tematyczne:
  • Jak Polacy widzą Europę
  • Jak Obcokrajowcy widzą Polskę

Każdy z uczestników może złożyć maksymalnie trzy zdjęcia odpowiednio opisane zdjęcia o wymiarach 15x21 cm (we wskazanym miejscu).

Celem głównym, jaki założyli sobie organizatorzy konkursu jest nawiązanie i zacieśnienie kontaktów między studentami polskimi a studentami zagranicznymi przebywającymi na stypendium w Polsce.


Szczegółowe informacje dotyczące wcześniejszych i obecnej edycji konkursu można znaleźć na stronie internetowej wwww.discovereurope.go.pl

Komentarze
Więcej w kategorii: Galerie
Audubon Photography Awards 2019 - wyniki
Audubon Photography Awards 2019 - wyniki
Zobacz wyjątkowy świat ptaków na zdjęciach laureatów jubileuszowej, dziesiątej edycji Audubon Photography Awards.
0
1
Jacek Deneka Fotografem Roku konkursu Drone Awards 2019
Jacek Deneka Fotografem Roku konkursu Drone Awards 2019
Jacek Deneka został laureatem Drone Awards 2019. Jednak ta edycja konkursu okazała się wyjątkowo udana dla Polaków. W kategorii „Nature“ zwyciężył Jeremiasz Gądek, a...
454
1
Alexis Goodwin: „Może powstać niezwykły uliczny kadr, gdy zostanie potraktowany jak kampania reklamowa“
Alexis Goodwin: „Może powstać niezwykły uliczny kadr, gdy zostanie potraktowany jak kampania...
Co się dzieje gdy profesjonalny retuszer i ilustrator sięga po fotografię jako środek wyrazu? Seria Alexisa Goodwina pod tytułem „Shanghai Dreams“ proponuje nam...
23
2