Ogólnopolski Discover Europe 2006

Został ogłoszony Ogólnopolski Konkurs "Discover Europe - Odkryj Europę... i pokaż ją innym!" organizowany przez Erasmus Student Network przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Zadaniem konkursu jest ukazanie zarówno Polski widzianej oczyma obcokrajowców jak i Europy widzianej oczyma Polaków.

Projekt {ITLDiscover Europe 2006] składa się z 3 etapów. W każdej uczelni najpierw odbywa się etap lokalny. Zwycięskie zdjęcia przechodzą następnie do {ITP|etapu ogólnopolskiego], który odbędzie się w Warszawie w 2 czerwca 2006 roku. Po rozstrzygnięciu konkursu i wręczeniu atrakcyjnych nagród, na uczelniach organizowane są wystawy prac finałowych, a także drukowany jest kalendarz zawierający 12 wyróżnionych zdjęć.

Konkurs adresowany jest do studentów wszystkich kierunków, niezależnie w jakim trybie studiów uczestniczą (dziennych, zaocznych, popołudniowych, podyplomowych), a także obcokrajowców, którzy przebywają na stypendium we wszystkich uczelniach, które zadeklarowały swój udział w czwartej edycji. Discover Europe obejmuje dwie kategorie tematyczne:
  • Jak Polacy widzą Europę
  • Jak Obcokrajowcy widzą Polskę

Każdy z uczestników może złożyć maksymalnie trzy zdjęcia odpowiednio opisane zdjęcia o wymiarach 15x21 cm (we wskazanym miejscu).

Celem głównym, jaki założyli sobie organizatorzy konkursu jest nawiązanie i zacieśnienie kontaktów między studentami polskimi a studentami zagranicznymi przebywającymi na stypendium w Polsce.


Szczegółowe informacje dotyczące wcześniejszych i obecnej edycji konkursu można znaleźć na stronie internetowej wwww.discovereurope.go.pl

 
Komentarze
Polecane artykuły
RAW Power 2.0 - niedroga alternatywa dla Lightrooma na Mac OS i iOS
20 Lis 2018
Po tym jak w 2015 roku Apple wycofało program Aperture z App Store’a, jego główny programista Nik Bhatt zaprezentował program RAW Power. Właśnie debiutuje jego najnowsza wersja.
0
Leica D-Lux 7 - uniwersalny kompakt w ekskluzywnym wydaniu
20 Lis 2018
Leica zaprezentowała dziś nowy model z serii kompaktów D-Lux. Czy konstrukcja ta czegoś Wam nie przypomina?
0
Zhiyun Crane 3 LAB i WeeBill LAB - stabilizatory, które na nowo definiować mają pracę z gimbalem
20 Lis 2018
Gimbale to dziś dla większości filmujących już chleb powszedni, a z roku na rok na rynku pojawiają się coraz doskonalsze konstrukcje. Jak do tej pory trudno było jednak o produkt doskonały. O takie miano chcą powalczyć nowe flagowe urządzenia z oferty Zhiyun Tech.
0
Aktualizacje obiektywów Tamron. Wraz z nowym softem otrzymamy kompatybilność z bezlusterkowym systemem Nikon Z
20 Lis 2018
SP 70-200 mm f/2.8 Di VC USD G2, SP 150-600mm f/5-6.3 VC USD G2 i 17-35 mm f/2.8-4 Di OSD to trzy obiektywy Tamrona, które po zaktualizowaniu będą kompatybilne z Nikonem Z6 i Z7 oraz adapterem FTZ.
0