Ogólnopolski Discover Europe 2006

Został ogłoszony Ogólnopolski Konkurs "Discover Europe - Odkryj Europę... i pokaż ją innym!" organizowany przez Erasmus Student Network przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Zadaniem konkursu jest ukazanie zarówno Polski widzianej oczyma obcokrajowców jak i Europy widzianej oczyma Polaków.

Projekt {ITLDiscover Europe 2006] składa się z 3 etapów. W każdej uczelni najpierw odbywa się etap lokalny. Zwycięskie zdjęcia przechodzą następnie do {ITP|etapu ogólnopolskiego], który odbędzie się w Warszawie w 2 czerwca 2006 roku. Po rozstrzygnięciu konkursu i wręczeniu atrakcyjnych nagród, na uczelniach organizowane są wystawy prac finałowych, a także drukowany jest kalendarz zawierający 12 wyróżnionych zdjęć.

Konkurs adresowany jest do studentów wszystkich kierunków, niezależnie w jakim trybie studiów uczestniczą (dziennych, zaocznych, popołudniowych, podyplomowych), a także obcokrajowców, którzy przebywają na stypendium we wszystkich uczelniach, które zadeklarowały swój udział w czwartej edycji. Discover Europe obejmuje dwie kategorie tematyczne:
  • Jak Polacy widzą Europę
  • Jak Obcokrajowcy widzą Polskę

Każdy z uczestników może złożyć maksymalnie trzy zdjęcia odpowiednio opisane zdjęcia o wymiarach 15x21 cm (we wskazanym miejscu).

Celem głównym, jaki założyli sobie organizatorzy konkursu jest nawiązanie i zacieśnienie kontaktów między studentami polskimi a studentami zagranicznymi przebywającymi na stypendium w Polsce.


Szczegółowe informacje dotyczące wcześniejszych i obecnej edycji konkursu można znaleźć na stronie internetowej wwww.discovereurope.go.pl

Komentarze
Polecane artykuły
Venus Optics Laowa Probe 24 mm f/14 macro 2:1 i C-Dreamer 10-18 mm f/4.5-5.6 już na polskim rynku. Znamy ceny
21 Lut 2019
Jedne z najciekawszych obiektywów w ofercie Laowa trafiają wreszcie na nasz rynek. Ucieszą się zarówno miłośnicy niekonwencjonalnej fotografii makro, jak i fani ultra szerokiego kąta.
0
Samsung Galaxy Fold - składany ekran i 6 aparatów
21 Lut 2019
Samsung Galaxy Fold to smartfon i tablet w jednym, nad którym prace trwały od 2011 roku. Jednak czy mamy do czynienia z przyszłością urządzeń mobilnych czy raczej z ciekawostką, która przeminie?
0
Nowa linia Samsung Galaxy S10 - więcej aparatów, większy ekran i jeszcze większa wydajność
21 Lut 2019
Podczas corocznej konferencji firma Samsung zaprezentowała najnowsze flagowce z rodziny Galaxy: S10, S10+, S10e oraz S10 5G. Każdy z tych modeli swoją specyfikacją powinien zainteresować różnego odbiorcę, jednak wspólnym mianownikiem jest „przekroczenie kolejnych barier w zakresie obrazowania“.
0
Tamron zapowiada nowe szkła - 35-150 mm f/2.8-4, 35 mm f/1.4 i 17-28 mm f/2.8 III. Dostawy w połowie roku
20 Lut 2019
Przed rozpoczynającymi się za tydzień targami CP+ Tamron zapowiedział plany produkcyjne na najbliższe miesiące. Już w połowie roku zobaczymy 3 nowe ciekawe szkła. Coś dla siebie znajdą tu zarówno użytkownicy lustrzanek jak i bezlusterkowców.
0