Konkurs "Znajdź Paryż w Warszawie"

Jeszcze tylko przez 10 dni można nadsyłać prace na konkurs "Znajdź Paryż w Warszawie" organizowany przez Akademię Fotografii i Antyradio. Na laureata konkursu czeka wyjątkowa nagroda. Za nadesłanie najlepszego zdjęcia autor będzie mógł wsiąść udział w profesjonalnej sesji fotograficznej w Paryżu.
Jeśli dostrzegasz podobieństwa między tymi dwiema metropoliami i kulturami, umiesz pokazać to na fotografii, lub Twoja wyobraźnia i wrażliwość pozwala Ci dostrzec to, czego inni nie zauważą, ten konkurs jest właśnie dla Ciebie...Wyślij swoją Parysko - Warszawską pracę na adres: konkurs@akademiafotografii.pl a być może wygrasz wyjazd na profesjonalną sesję fotograficzną w Paryżu. Termin nadsyłania prac upływa 20 marca 2006 roku !

Każdy z uczestników może nadesłać jedno pojedyńcze zdjęcie w formacie jpg lub gif do 4MB. Zgłoszenie powinno zostać wysłane z kartę zgłoszeniową zawierającą: imię i nazwisko autora pracy, adres zamieszkania, nr telefonu, datę i miejsce powstania zdjęcia.

Nazwisko laureata poznamy 23 marca 2006 roku na stronie internetowej Akademii Fotografii


Szczegółowy regulamin znajdziesz na stronie konkursu

Patron honorowy na konkursem objęła Ambasada Republiki Francuskiej w Warszawie.
Patroni medialni konkursu: Super Express, Antyradio, Foto, Fotopolis.pl
Komentarze
Polecane artykuły
Ile pracy wymaga stworzenie rolki filmu? Zajrzyjcie za kulisy produkcji materiałów Ilford
17 Lip 2019
Działanie filmu może wydawać się proste, ale jego produkcja to znacznie bardziej skomplikowany proces niż mogłoby się wydawać. Zobaczcie jak powstają najbardziej popularne czarno-białe filmy na świecie.
0
Słabe światło? To nie problem. Sztuczna inteligencja pozwoli zmienić oświetlenie po wykonaniu zdjęcia
17 Lip 2019
Właśnie otrzymaliśmy kolejny przykład wskazujący na to, że przyszłość fotografii będzie prawdopodobnie należeć do układów SI. Naukowcy opracowali system, który jest w stanie zmienić oświetlenie portretu na etapie obróbki.
0
Ostatnie dni promocji na aparaty Sony - podwójne rabaty na modele A6500, A7R II, A7 II i A7
17 Lip 2019
Jeszcze tylko do końca lipca poszczególne korpusy ze stajni Sony możecie kupić sporo taniej, dzięki łączonym promocjom. Zaoszczędzić możemy do 2000 zł.
0
Lomography LomoChrome Metropolis - mocno kontrastowy filmy o niecodziennej kolorystyce
17 Lip 2019
LomoChrome Metropolis to najnowszy kolorowy negatyw o „dużej wyrazistości i kontraście oraz mocno stonowanej kolorystyce“. Na dodatek będzie dostępny w kilku wersjach: 35 mm i 16 mm oraz 120 i 110.
1