Konkurs "Znajdź Paryż w Warszawie"

Jeszcze tylko przez 10 dni można nadsyłać prace na konkurs "Znajdź Paryż w Warszawie" organizowany przez Akademię Fotografii i Antyradio. Na laureata konkursu czeka wyjątkowa nagroda. Za nadesłanie najlepszego zdjęcia autor będzie mógł wsiąść udział w profesjonalnej sesji fotograficznej w Paryżu.
Jeśli dostrzegasz podobieństwa między tymi dwiema metropoliami i kulturami, umiesz pokazać to na fotografii, lub Twoja wyobraźnia i wrażliwość pozwala Ci dostrzec to, czego inni nie zauważą, ten konkurs jest właśnie dla Ciebie...Wyślij swoją Parysko - Warszawską pracę na adres: konkurs@akademiafotografii.pl a być może wygrasz wyjazd na profesjonalną sesję fotograficzną w Paryżu. Termin nadsyłania prac upływa 20 marca 2006 roku !

Każdy z uczestników może nadesłać jedno pojedyńcze zdjęcie w formacie jpg lub gif do 4MB. Zgłoszenie powinno zostać wysłane z kartę zgłoszeniową zawierającą: imię i nazwisko autora pracy, adres zamieszkania, nr telefonu, datę i miejsce powstania zdjęcia.

Nazwisko laureata poznamy 23 marca 2006 roku na stronie internetowej Akademii Fotografii


Szczegółowy regulamin znajdziesz na stronie konkursu

Patron honorowy na konkursem objęła Ambasada Republiki Francuskiej w Warszawie.
Patroni medialni konkursu: Super Express, Antyradio, Foto, Fotopolis.pl
 
Komentarze
Polecane artykuły
Warsztaty fotografii podróżniczej z Marcinem Dobasem w Pieninach. Rabat dla czytelników Fotopolis
21 Wrz 2018
Fotograf National Geographic Marcin Dobas zaprasza na 4-dniowe październikowe warsztaty fotografii podróżniczej. Omówiony zostanie komplet zagadnień, od przygotowań, przez efektywną pracę aż po obróbkę zdjęć z podróży. Będzie też można przetestować sprzęt Eizo, Epson, Olympus i Wacom.
0
Samsung Galaxy A7 (2018) - potrójny aparat w smartfonie ze średniej półki
21 Wrz 2018
Wygląda na to, że już niedługo potrójny aparat w smartfonie stanie się standardem. Po Huaweiu, podobne rozwiązanie implementuje Samsung. Co ciekawe, w modelu ze średniego segmentu cenowego.
0
W poniedziałek ostatnie spotkanie naborowe do Studium Fotografii ZPAF
21 Wrz 2018
Jeżeli zastanawialiście się nad podjęciem nauki w Studium Fotografii ZPAF, w poniedziałek będziecie mieć ostatnią w tym roku okazję na bliższe zapoznanie się z ofertą studium i przedstawienia portfolio w celu rozpoczęcia od roku warsztatowego.
0
Irix Dragonfly - nowy obiektyw już za kilka dni
21 Wrz 2018
Dwa lata temu Irix odważnie wkroczył na rynek obiektywów szerokokątnych. Do tej pory w ofercie pojawiły się jednak tylko dwa obiektywy. Kolejny mamy zobaczyć już za kilka dni, podczas targów Photokina 2018. Czego się spodziewać?
0