Konkurs "Znajdź Paryż w Warszawie"

Jeszcze tylko przez 10 dni można nadsyłać prace na konkurs "Znajdź Paryż w Warszawie" organizowany przez Akademię Fotografii i Antyradio. Na laureata konkursu czeka wyjątkowa nagroda. Za nadesłanie najlepszego zdjęcia autor będzie mógł wsiąść udział w profesjonalnej sesji fotograficznej w Paryżu.
Jeśli dostrzegasz podobieństwa między tymi dwiema metropoliami i kulturami, umiesz pokazać to na fotografii, lub Twoja wyobraźnia i wrażliwość pozwala Ci dostrzec to, czego inni nie zauważą, ten konkurs jest właśnie dla Ciebie...Wyślij swoją Parysko - Warszawską pracę na adres: konkurs@akademiafotografii.pl a być może wygrasz wyjazd na profesjonalną sesję fotograficzną w Paryżu. Termin nadsyłania prac upływa 20 marca 2006 roku !

Każdy z uczestników może nadesłać jedno pojedyńcze zdjęcie w formacie jpg lub gif do 4MB. Zgłoszenie powinno zostać wysłane z kartę zgłoszeniową zawierającą: imię i nazwisko autora pracy, adres zamieszkania, nr telefonu, datę i miejsce powstania zdjęcia.

Nazwisko laureata poznamy 23 marca 2006 roku na stronie internetowej Akademii Fotografii


Szczegółowy regulamin znajdziesz na stronie konkursu

Patron honorowy na konkursem objęła Ambasada Republiki Francuskiej w Warszawie.
Patroni medialni konkursu: Super Express, Antyradio, Foto, Fotopolis.pl
Komentarze
Polecane artykuły
Nikon Coolpix W150 - nowa odsłona niedrogiego wodoodpornego kompaktu
23 Kwi 2019
Producent zaprezentował najnowszy model z budżetowej linii podwodnych kompaktów. W kwestii specyfikacji niestety bez zmian, otrzymujemy za to funkcję mającą ułatwić fotografowanie dzieciom oraz kilka usprawnień programowych.
0
Porozmawiaj z Danutą Kowalik-Dura o roli kuratora w fotografii
23 Kwi 2019
Już dziś kolejne spotkanie z cyklu „Porozmawiajmy o…“. Tym razem Danuta Kowalik-Dura opowie o kulisach swojej pracy i roli jaką w fotografii odgrywa kurator. Start o 18:30 w Galerii Katowice.
0
RawTherapee 5.6 - darmowe oprogramowanie do edycji zdjęć jeszcze mocniejsze
23 Kwi 2019
RawTherapee właśnie doczekało się kolejnej aktualizacji. Wersja 5.6 wprowadza między innymi poprawę wydajności i działania programu, funkcje Pseudo-HiDPI oraz Unclipped, a także możliwość zapisania w nowej zakładce swoich ulubionych ustawień.
0
Leica na czarnej liście chińskiego rządu. Wszystko przez najnowszy film promocyjny „The Hunt”
22 Kwi 2019
Chiński rząd zbanował słowo „Leica” w mediach społecznościowych, ponieważ… najnowsze wideo promocyjne niemieckiego producenta „The Hunt” odnosi się do słynnego zdjęcia „Tank Man” zrobionego na placu Tiananmen podczas zamieszek w 1989 roku.
1