Konkurs "Znajdź Paryż w Warszawie"

Jeszcze tylko przez 10 dni można nadsyłać prace na konkurs "Znajdź Paryż w Warszawie" organizowany przez Akademię Fotografii i Antyradio. Na laureata konkursu czeka wyjątkowa nagroda. Za nadesłanie najlepszego zdjęcia autor będzie mógł wsiąść udział w profesjonalnej sesji fotograficznej w Paryżu.
Jeśli dostrzegasz podobieństwa między tymi dwiema metropoliami i kulturami, umiesz pokazać to na fotografii, lub Twoja wyobraźnia i wrażliwość pozwala Ci dostrzec to, czego inni nie zauważą, ten konkurs jest właśnie dla Ciebie...Wyślij swoją Parysko - Warszawską pracę na adres: konkurs@akademiafotografii.pl a być może wygrasz wyjazd na profesjonalną sesję fotograficzną w Paryżu. Termin nadsyłania prac upływa 20 marca 2006 roku !

Każdy z uczestników może nadesłać jedno pojedyńcze zdjęcie w formacie jpg lub gif do 4MB. Zgłoszenie powinno zostać wysłane z kartę zgłoszeniową zawierającą: imię i nazwisko autora pracy, adres zamieszkania, nr telefonu, datę i miejsce powstania zdjęcia.

Nazwisko laureata poznamy 23 marca 2006 roku na stronie internetowej Akademii Fotografii


Szczegółowy regulamin znajdziesz na stronie konkursu

Patron honorowy na konkursem objęła Ambasada Republiki Francuskiej w Warszawie.
Patroni medialni konkursu: Super Express, Antyradio, Foto, Fotopolis.pl
Komentarze
Polecane artykuły
Oto „Zimna Wojna“ jakiej nie znasz. Zobacz kulisy planu filmowego na wyjątkowej wystawie zdjęć Łukasza Bąka
19 Lut 2019
W czasie, kiedy za oceanem ekipa filmowa będzie się przygotowywać do gali w Dolby Theatre, na trzecim piętrze Domu Towarowego Mysia 3 w Warszawie, zostanie otwarta wystawa zdjęć Łukasza Bąka „Zimna Wojna - Fotografie”. Wernisaż już 24 lutego.
0
Panasonic Lumix TZ95 - 30-krotny zoom optyczny w kieszonkowym wydaniu
19 Lut 2019
Panasonic Lumix TZ95 To kolejny reprezentant kompaktów z linii TZ. Nowy model może okazać się ciekawą propozycją dla osób poszukujących funkcjonalnych rozwiązań zamkniętych w niewielkim i wszechstronnym aparacie.
0
Panasonic Lumix FZ1000 II - 16-krotny zoom optyczny w ergonomicznym korpusie
19 Lut 2019
1-calowa matryca o rozdzielczości 20,1 Mp, stabilizowany zoom o ekwiwalencie 25-400 mm, filmowanie w 4K i usprawniona ergonomia dobrze znanego korpusu - oto Panasonic Lumix FZ1000 II.
1
Kosmo Foto Mono - panchromatyczny film teraz także do średniego formatu
18 Lut 2019
Popularność panchromatycznego filmu Kosmo Foto Mono 35 mm sprawiła, że producent postanowił rozpocząć także produkcję w wersji 120 do średnioformatowych aparatów.
0