Konkurs "Znajdź Paryż w Warszawie"

Jeszcze tylko przez 10 dni można nadsyłać prace na konkurs "Znajdź Paryż w Warszawie" organizowany przez Akademię Fotografii i Antyradio. Na laureata konkursu czeka wyjątkowa nagroda. Za nadesłanie najlepszego zdjęcia autor będzie mógł wsiąść udział w profesjonalnej sesji fotograficznej w Paryżu.
Jeśli dostrzegasz podobieństwa między tymi dwiema metropoliami i kulturami, umiesz pokazać to na fotografii, lub Twoja wyobraźnia i wrażliwość pozwala Ci dostrzec to, czego inni nie zauważą, ten konkurs jest właśnie dla Ciebie...Wyślij swoją Parysko - Warszawską pracę na adres: konkurs@akademiafotografii.pl a być może wygrasz wyjazd na profesjonalną sesję fotograficzną w Paryżu. Termin nadsyłania prac upływa 20 marca 2006 roku !

Każdy z uczestników może nadesłać jedno pojedyńcze zdjęcie w formacie jpg lub gif do 4MB. Zgłoszenie powinno zostać wysłane z kartę zgłoszeniową zawierającą: imię i nazwisko autora pracy, adres zamieszkania, nr telefonu, datę i miejsce powstania zdjęcia.

Nazwisko laureata poznamy 23 marca 2006 roku na stronie internetowej Akademii Fotografii


Szczegółowy regulamin znajdziesz na stronie konkursu

Patron honorowy na konkursem objęła Ambasada Republiki Francuskiej w Warszawie.
Patroni medialni konkursu: Super Express, Antyradio, Foto, Fotopolis.pl
 
Komentarze
Polecane artykuły
Album „Modern Spaces“ Nicolasa Grospierre’a to fotograficzny pomnik modernistycznej architektury
19 Lis 2018
Jednym z wydarzeń towarzyszących tegorocznej edycji Warszawskich Targów Książki Artystycznej będzie spotkanie z polsko-francuskim fotografem Nicolasem Grospierrem, który opowie o swojej najnowszej publikacji „Modern Spaces: A Subjective Atlas of 20th-Century Interiors“.
0
„Return“ Piotra Kucia to magia fotografii otworkowej. Wenisaż wystawy już w najbliższy czwartek w Szczecinie
19 Lis 2018
„Czarowanie światłem jest jedynym narzędziem w świecie filmu i fotografii, które tworzą magię obrazu“ - komentuje Piotr Kucia, autor wystawy „Return“. Wernisaż jego zdjęć otworkowych odbędzie się 22 listopada w Galerii Okręgu Szczecińskiego ZPAF.
0
Już dziś kolejne spotkanie z cyklu „Na pierwszej linii“
19 Lis 2018
Jakie są kulisy przygotowania do misji oraz w jaki sposób poradzić sobie z zespołem stresu bojowego opowie były żołnierz sił specjalnych, który prosił o nieujawnianie jego personaliów. Spotkanie już dziś w Muzeum Powstania Warszawskiego.
0
Skylum wspólnie z EyeEm wystartowali z międzynarodowym stypendium dla fotografów
19 Lis 2018
Jesteś fotografem z kreatywną wizją i ciekawym portfolio? Koniecznie powinieneś zainteresować się nowym stypendium tworzonym przez firmę Skylum i serwisem EyeEm. Do wygrania 1000 dolarów i możliwość stworzenia autorskiego presetu, który będzie częścią programu Luminar.
0