Konkurs Fotopolis.pl

Zapraszamy wszystkich czytelników i pasjonatów fotografii do udziału w konkursie magazynu Fotopolis.pl. Z okazji zbliżających się 4 urodzin serwisu pragniemy nagrodzić naszych czytelników za kreatywność. Tematem jubileuszowego konkursu Fotopolis.pl jest "4".
Zapraszamy wszystkich czytelników i pasjonatów fotografii do udziału w konkursie magazynu Fotopolis.pl. Z okazji zbliżających się 4 urodzin serwisu pragniemy nagrodzić naszych czytelników za kreatywność. Tematem jubileuszowego konkursu Fotopolis.pl jest "4".Każdy autor może nadesłać maksymalnie 4 prace (zdjęcia pojedyncze lub zestawy do 4 fotografii) wykonane w dowolnej technice. Zdjęcia interpretujące temat "4" należy przesłać wyłącznie drogą internetową na adres e-mailowy: 4urodziny@fotopolis.pl.

Najlepsze prace wyłoni jury, w którego skład wchodzą redaktorzy magazynu Fotopolis.pl oraz ceniony polski fotografik Wiktor Nowotka. Oceniając prace, jurorzy wezmą pod uwagę kreatywne i oryginalne podejście do tematu, ale nie mniej ważna będzie poprawność techniczna i kompozycyjna zdjęcia.

Zwycięzca konkursu otrzyma lustrzankę cyfrową Olympus E-300 z obiektywem 14-45mm ufundowaną przez firmę Olympus Polska, zaś inni nagrodzeni i wyróżnieni autorzy otrzymają oprogramowanie FotoOffice 3 Professional ufundowane przez G DATA Software. Ponadto najlepsze fotografie zostaną zaprezentowane w galerii Fotopolis.pl.Nadesłana praca konkursowa powinna zawierać następujący opis:
  • tytuł pracy
  • komentarz do zdjęcia
  • imię i nazwisko
  • adres zamieszkania-korespondencji autora
  • telefon kontaktowy
  • e-mail autora oraz
  • oświadczenie o treści "Oświadczam, że jestem autorem niniejszej pracy i wyrażam zgodę na publikację ...

Termin nadsyłania fotografii konkursowych upływa 4 października 2005 roku, a wyniki konkursu ogłoszone zostaną dwa dni później, 6 października 2005 roku.


Więcej informacji znajdziesz w regulaminie konkursu.

Zapraszamy!

Komentarze
Polecane artykuły
Oto „Zimna Wojna“ jakiej nie znasz. Zobacz kulisy planu filmowego na wyjątkowej wystawie zdjęć Łukasza Bąka
19 Lut 2019
W czasie, kiedy za oceanem ekipa filmowa będzie się przygotowywać do gali w Dolby Theatre, na trzecim piętrze Domu Towarowego Mysia 3 w Warszawie, zostanie otwarta wystawa zdjęć Łukasza Bąka „Zimna Wojna - Fotografie”. Wernisaż już 24 lutego.
0
Panasonic Lumix TZ95 - 30-krotny zoom optyczny w kieszonkowym wydaniu
19 Lut 2019
Panasonic Lumix TZ95 To kolejny reprezentant kompaktów z linii TZ. Nowy model może okazać się ciekawą propozycją dla osób poszukujących funkcjonalnych rozwiązań zamkniętych w niewielkim i wszechstronnym aparacie.
0
Panasonic Lumix FZ1000 II - 16-krotny zoom optyczny w ergonomicznym korpusie
19 Lut 2019
1-calowa matryca o rozdzielczości 20,1 Mp, stabilizowany zoom o ekwiwalencie 25-400 mm, filmowanie w 4K i usprawniona ergonomia dobrze znanego korpusu - oto Panasonic Lumix FZ1000 II.
1
Kosmo Foto Mono - panchromatyczny film teraz także do średniego formatu
18 Lut 2019
Popularność panchromatycznego filmu Kosmo Foto Mono 35 mm sprawiła, że producent postanowił rozpocząć także produkcję w wersji 120 do średnioformatowych aparatów.
0