Konkurs Fotopolis.pl

Zapraszamy wszystkich czytelników i pasjonatów fotografii do udziału w konkursie magazynu Fotopolis.pl. Z okazji zbliżających się 4 urodzin serwisu pragniemy nagrodzić naszych czytelników za kreatywność. Tematem jubileuszowego konkursu Fotopolis.pl jest "4".
Zapraszamy wszystkich czytelników i pasjonatów fotografii do udziału w konkursie magazynu Fotopolis.pl. Z okazji zbliżających się 4 urodzin serwisu pragniemy nagrodzić naszych czytelników za kreatywność. Tematem jubileuszowego konkursu Fotopolis.pl jest "4".Każdy autor może nadesłać maksymalnie 4 prace (zdjęcia pojedyncze lub zestawy do 4 fotografii) wykonane w dowolnej technice. Zdjęcia interpretujące temat "4" należy przesłać wyłącznie drogą internetową na adres e-mailowy: 4urodziny@fotopolis.pl.

Najlepsze prace wyłoni jury, w którego skład wchodzą redaktorzy magazynu Fotopolis.pl oraz ceniony polski fotografik Wiktor Nowotka. Oceniając prace, jurorzy wezmą pod uwagę kreatywne i oryginalne podejście do tematu, ale nie mniej ważna będzie poprawność techniczna i kompozycyjna zdjęcia.

Zwycięzca konkursu otrzyma lustrzankę cyfrową Olympus E-300 z obiektywem 14-45mm ufundowaną przez firmę Olympus Polska, zaś inni nagrodzeni i wyróżnieni autorzy otrzymają oprogramowanie FotoOffice 3 Professional ufundowane przez G DATA Software. Ponadto najlepsze fotografie zostaną zaprezentowane w galerii Fotopolis.pl.Nadesłana praca konkursowa powinna zawierać następujący opis:
  • tytuł pracy
  • komentarz do zdjęcia
  • imię i nazwisko
  • adres zamieszkania-korespondencji autora
  • telefon kontaktowy
  • e-mail autora oraz
  • oświadczenie o treści "Oświadczam, że jestem autorem niniejszej pracy i wyrażam zgodę na publikację ...

Termin nadsyłania fotografii konkursowych upływa 4 października 2005 roku, a wyniki konkursu ogłoszone zostaną dwa dni później, 6 października 2005 roku.


Więcej informacji znajdziesz w regulaminie konkursu.

Zapraszamy!

Komentarze
Polecane artykuły
Monza AirCross 2, Mini-S I Slypod - rozwiązania dla entuzjastów filmowania
19 Kwi 2019
AirCross 2, gimbal do lustrzanek i bezlusterkowców, Mini-S, stabilizator do smartfonów i Slypod, zmotoryzowany monopod - oto trzy nowości firmy Gudsen, które poszerzają ofertę linii Moza.
0
Fotograficzna Publikacja Roku 2019 czeka na zgłoszenia
19 Kwi 2019
Trwa nabór do siódmej edycji konkursu na Fotograficzną Publikację Roku. Swoje propozycje tytułów, w których fotografia zajmuje centralne miejsce, możecie nadsyłać do 15 maja.
0
PHOTO-MATCH - rusza nabór do przeglądu portfolio w ramach Fotofestiwalu
19 Kwi 2019
To nietypowa, wciąż udoskonalana formuła przeglądu. Kładziemy w niej nacisk na networking, publiczne wystąpienia oraz równą rolę kuratorów i artystów” - mówią organizatorzy. Zgłoszenia do 17 maja.
0
Tokina FíRIN 100 mm f/2.8 FE AF Macro - do makro i do portretu. Niedroga alternatywa dla obiektywu Sony
19 Kwi 2019
Użytkownicy systemu Sony E mają powód do radości. Ofertę obiektywów wzbogacił właśnie wyjątkowo ciekawy i stosunkowo niedrogi obiektyw z linii FiRIN, który zachwycić ma zarówno portrecistów, jak i miłośników makro.
0