Konkurs Fotopolis.pl

Zapraszamy wszystkich czytelników i pasjonatów fotografii do udziału w konkursie magazynu Fotopolis.pl. Z okazji zbliżających się 4 urodzin serwisu pragniemy nagrodzić naszych czytelników za kreatywność. Tematem jubileuszowego konkursu Fotopolis.pl jest "4".
Zapraszamy wszystkich czytelników i pasjonatów fotografii do udziału w konkursie magazynu Fotopolis.pl. Z okazji zbliżających się 4 urodzin serwisu pragniemy nagrodzić naszych czytelników za kreatywność. Tematem jubileuszowego konkursu Fotopolis.pl jest "4".Każdy autor może nadesłać maksymalnie 4 prace (zdjęcia pojedyncze lub zestawy do 4 fotografii) wykonane w dowolnej technice. Zdjęcia interpretujące temat "4" należy przesłać wyłącznie drogą internetową na adres e-mailowy: 4urodziny@fotopolis.pl.

Najlepsze prace wyłoni jury, w którego skład wchodzą redaktorzy magazynu Fotopolis.pl oraz ceniony polski fotografik Wiktor Nowotka. Oceniając prace, jurorzy wezmą pod uwagę kreatywne i oryginalne podejście do tematu, ale nie mniej ważna będzie poprawność techniczna i kompozycyjna zdjęcia.

Zwycięzca konkursu otrzyma lustrzankę cyfrową Olympus E-300 z obiektywem 14-45mm ufundowaną przez firmę Olympus Polska, zaś inni nagrodzeni i wyróżnieni autorzy otrzymają oprogramowanie FotoOffice 3 Professional ufundowane przez G DATA Software. Ponadto najlepsze fotografie zostaną zaprezentowane w galerii Fotopolis.pl.Nadesłana praca konkursowa powinna zawierać następujący opis:
  • tytuł pracy
  • komentarz do zdjęcia
  • imię i nazwisko
  • adres zamieszkania-korespondencji autora
  • telefon kontaktowy
  • e-mail autora oraz
  • oświadczenie o treści "Oświadczam, że jestem autorem niniejszej pracy i wyrażam zgodę na publikację ...

Termin nadsyłania fotografii konkursowych upływa 4 października 2005 roku, a wyniki konkursu ogłoszone zostaną dwa dni później, 6 października 2005 roku.


Więcej informacji znajdziesz w regulaminie konkursu.

Zapraszamy!

 
Komentarze
Polecane artykuły
Nikon zaprzestaje wszelkich działań na rynku brazylijskim
19 Wrz 2018
Pod koniec listopada 2017 roku Nikon zapowiedział zamknięcie kanałów sprzedaży internetowej w Brazylii. Teraz poinformował u zupełnym wycofaniu ze swojej działalności na tym rynku.
0
Nowe szkła Sigmy na horyzoncie. Czy na Photokinie zobaczymy aż 5 nowych obiektywów?
19 Wrz 2018
Jeśli wierzyć plotkom, już niebawem fani obiektywów Sigmy będą mieli kolejny powód do świętowania. Jak donosi serwis Nokishita, już niedługo premierę będzie miało 5 ciekawych szkieł, w tym model 70-200 mm.
0
Talent Roku 2018 - rusza kolejna edycja konkursu fotografii dokumentalnej i reportażowej. Nagrodą wystawa w Pix.House
19 Wrz 2018
Poznański Pix.House zaprasza do wzięcia udziału w kolejnej odsłonie konkursu, nakierowanego na projekty długoterminowe, opowiadające o człowieku. Zgłoszenia można nadsyłać do 31 października.
0
Loupedeck + ze wsparciem dla Adobe Premiere Pro CC
19 Wrz 2018
Od teraz z nowej konsoli do edycji zdjęć Loupedeck+ będą mogli skorzystać także filmowcy i montażyści pracujący w programie Premiere Pro.
0