Konkurs Fotopolis.pl

Zapraszamy wszystkich czytelników i pasjonatów fotografii do udziału w konkursie magazynu Fotopolis.pl. Z okazji zbliżających się 4 urodzin serwisu pragniemy nagrodzić naszych czytelników za kreatywność. Tematem jubileuszowego konkursu Fotopolis.pl jest "4".
Zapraszamy wszystkich czytelników i pasjonatów fotografii do udziału w konkursie magazynu Fotopolis.pl. Z okazji zbliżających się 4 urodzin serwisu pragniemy nagrodzić naszych czytelników za kreatywność. Tematem jubileuszowego konkursu Fotopolis.pl jest "4".Każdy autor może nadesłać maksymalnie 4 prace (zdjęcia pojedyncze lub zestawy do 4 fotografii) wykonane w dowolnej technice. Zdjęcia interpretujące temat "4" należy przesłać wyłącznie drogą internetową na adres e-mailowy: 4urodziny@fotopolis.pl.

Najlepsze prace wyłoni jury, w którego skład wchodzą redaktorzy magazynu Fotopolis.pl oraz ceniony polski fotografik Wiktor Nowotka. Oceniając prace, jurorzy wezmą pod uwagę kreatywne i oryginalne podejście do tematu, ale nie mniej ważna będzie poprawność techniczna i kompozycyjna zdjęcia.

Zwycięzca konkursu otrzyma lustrzankę cyfrową Olympus E-300 z obiektywem 14-45mm ufundowaną przez firmę Olympus Polska, zaś inni nagrodzeni i wyróżnieni autorzy otrzymają oprogramowanie FotoOffice 3 Professional ufundowane przez G DATA Software. Ponadto najlepsze fotografie zostaną zaprezentowane w galerii Fotopolis.pl.Nadesłana praca konkursowa powinna zawierać następujący opis:
  • tytuł pracy
  • komentarz do zdjęcia
  • imię i nazwisko
  • adres zamieszkania-korespondencji autora
  • telefon kontaktowy
  • e-mail autora oraz
  • oświadczenie o treści "Oświadczam, że jestem autorem niniejszej pracy i wyrażam zgodę na publikację ...

Termin nadsyłania fotografii konkursowych upływa 4 października 2005 roku, a wyniki konkursu ogłoszone zostaną dwa dni później, 6 października 2005 roku.


Więcej informacji znajdziesz w regulaminie konkursu.

Zapraszamy!

 
Komentarze
Polecane artykuły
Grand Prix Fotofestiwal 2019 - trwa nabór zgłoszeń
20 Lis 2018
Grand Prix Fotofestiwal 2019 czeka na Wasze projekty. Na laureata nagrody głównej czeka 10 tys. zł oraz wystawa podczas kolejnej edycji Fotofestiwalu w Łodzi. Poza tym to świetna okazja dla fotografów z całego świata na zaprezentowanie swoich osobistych i unikalnych projektów.
0
Album „Modern Spaces“ Nicolasa Grospierre’a to fotograficzny pomnik modernistycznej architektury
19 Lis 2018
Jednym z wydarzeń towarzyszących tegorocznej edycji Warszawskich Targów Książki Artystycznej będzie spotkanie z polsko-francuskim fotografem Nicolasem Grospierrem, który opowie o swojej najnowszej publikacji „Modern Spaces: A Subjective Atlas of 20th-Century Interiors“.
0
„Return“ Piotra Kucia to magia fotografii otworkowej. Wenisaż wystawy już w najbliższy czwartek w Szczecinie
19 Lis 2018
„Czarowanie światłem jest jedynym narzędziem w świecie filmu i fotografii, które tworzą magię obrazu“ - komentuje Piotr Kucia, autor wystawy „Return“. Wernisaż jego zdjęć otworkowych odbędzie się 22 listopada w Galerii Okręgu Szczecińskiego ZPAF.
0
Już dziś kolejne spotkanie z cyklu „Na pierwszej linii“
19 Lis 2018
Jakie są kulisy przygotowania do misji oraz w jaki sposób poradzić sobie z zespołem stresu bojowego opowie były żołnierz sił specjalnych, który prosił o nieujawnianie jego personaliów. Spotkanie już dziś w Muzeum Powstania Warszawskiego.
0