Konkurs fotograficzny "Świat przyrody w obiektywie"

Zapraszamy do udziału w ogólnopolskim konkursie fotograficznym "Świat przyrody w obiektywie". W tegorocznej edycji zaplanowano trzy kategorie tematyczne: "Uroki nadwodnych krajobrazów", "Osobliwości przyrody wód śródlądowych" oraz "Nadrzeczne zakątki Torunia". Termin nadsyłania prac upływa 1 października 2005 roku.
Zapraszamy do udziału w ogólnopolskim konkursie fotograficznym "Świat przyrody w obiektywie". Konkurs jest kontynuacją dwóch pierwszych edycji odbywających się pod hasłem "Przyrodniczy Toruń w obiektywie". Tegoroczna edycja konkursu będzie rozstrzygana w dwóch kategoriach wiekowych:
  • I kategoria: dzieci i młodzież od 11 do 15 lat
  • II kategoria: osoby powyżej 15 roku życia
Prace autorów z obu grup wiekowych będą oceniane w trzech kategoriach tematycznych:
  • I temat: "Uroki nadwodnych krajobrazów"
  • II temat: "Osobliwości przyrody wód śródlądowych"
  • III temat: "Nadrzeczne zakątki Torunia"


W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie prace autorskie i dotychczas nigdzie nie publikowane. Każdy uczestnik konkursu może zgłosić maksymalnie 3 prace do każdej kategorii tematycznej w minimalnym rozmiarze 10x15cm. Termin zgłoszenia prac upływa 1 października 2005 roku.

Prace należy przesyłać w sztywnych opakowaniach lub składać bezpośrednio u organizatora:
Ośrodek Edukacji Przyrodniczo - Ekologicznej Ogrodu Zoobotanicznego w Toruniu,
ul. Bydgoska 7, 87 - 100 Toruń
tel. (056) 654 02 26
z dopiskiem: "konkurs fotograficzny"


zdjęcie wyróżnione w ubiegłorocznej edycji konkursu zdjęcie autorstwa 15-letniej Aleksandry Uździńskiej

Od 15 października do 15 listopada 2005 roku odbędzie się internetowe głosowanie na najlepsze zdjęcie publiczności, a ocenę i werdykt jury poznamy do 20 listopada 2005 roku. Uroczyste zakończenie konkursu nastąpi do 22 grudnia, a wystawę pokonkursową zaplanowano na przełom grudnia 2005 i stycznia 2006 roku.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem, który znajduje się na stronie organizatorów.
Kartę zgłoszenia można ściągnąć, kilkając tutaj.

Prace wyróżnione w poprzednich edycjach konkursu można obejrzeć w serwisie hobbystycznym www.multihobby.pl
 
Komentarze
Polecane artykuły
Warsztaty fotografii podróżniczej z Marcinem Dobasem w Pieninach. Rabat dla czytelników Fotopolis
21 Wrz 2018
Fotograf National Geographic Marcin Dobas zaprasza na 4-dniowe październikowe warsztaty fotografii podróżniczej. Omówiony zostanie komplet zagadnień, od przygotowań, przez efektywną pracę aż po obróbkę zdjęć z podróży. Będzie też można przetestować sprzęt Eizo, Epson, Olympus i Wacom.
0
Samsung Galaxy A7 (2018) - potrójny aparat w smartfonie ze średniej półki
21 Wrz 2018
Wygląda na to, że już niedługo potrójny aparat w smartfonie stanie się standardem. Po Huaweiu, podobne rozwiązanie implementuje Samsung. Co ciekawe, w modelu ze średniego segmentu cenowego.
0
W poniedziałek ostatnie spotkanie naborowe do Studium Fotografii ZPAF
21 Wrz 2018
Jeżeli zastanawialiście się nad podjęciem nauki w Studium Fotografii ZPAF, w poniedziałek będziecie mieć ostatnią w tym roku okazję na bliższe zapoznanie się z ofertą studium i przedstawienia portfolio w celu rozpoczęcia od roku warsztatowego.
0
Irix Dragonfly - nowy obiektyw już za kilka dni
21 Wrz 2018
Dwa lata temu Irix odważnie wkroczył na rynek obiektywów szerokokątnych. Do tej pory w ofercie pojawiły się jednak tylko dwa obiektywy. Kolejny mamy zobaczyć już za kilka dni, podczas targów Photokina 2018. Czego się spodziewać?
0