Konkurs fotograficzny "Świat przyrody w obiektywie"

Zapraszamy do udziału w ogólnopolskim konkursie fotograficznym "Świat przyrody w obiektywie". W tegorocznej edycji zaplanowano trzy kategorie tematyczne: "Uroki nadwodnych krajobrazów", "Osobliwości przyrody wód śródlądowych" oraz "Nadrzeczne zakątki Torunia". Termin nadsyłania prac upływa 1 października 2005 roku.
Zapraszamy do udziału w ogólnopolskim konkursie fotograficznym "Świat przyrody w obiektywie". Konkurs jest kontynuacją dwóch pierwszych edycji odbywających się pod hasłem "Przyrodniczy Toruń w obiektywie". Tegoroczna edycja konkursu będzie rozstrzygana w dwóch kategoriach wiekowych:
  • I kategoria: dzieci i młodzież od 11 do 15 lat
  • II kategoria: osoby powyżej 15 roku życia
Prace autorów z obu grup wiekowych będą oceniane w trzech kategoriach tematycznych:
  • I temat: "Uroki nadwodnych krajobrazów"
  • II temat: "Osobliwości przyrody wód śródlądowych"
  • III temat: "Nadrzeczne zakątki Torunia"


W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie prace autorskie i dotychczas nigdzie nie publikowane. Każdy uczestnik konkursu może zgłosić maksymalnie 3 prace do każdej kategorii tematycznej w minimalnym rozmiarze 10x15cm. Termin zgłoszenia prac upływa 1 października 2005 roku.

Prace należy przesyłać w sztywnych opakowaniach lub składać bezpośrednio u organizatora:
Ośrodek Edukacji Przyrodniczo - Ekologicznej Ogrodu Zoobotanicznego w Toruniu,
ul. Bydgoska 7, 87 - 100 Toruń
tel. (056) 654 02 26
z dopiskiem: "konkurs fotograficzny"


zdjęcie wyróżnione w ubiegłorocznej edycji konkursu zdjęcie autorstwa 15-letniej Aleksandry Uździńskiej

Od 15 października do 15 listopada 2005 roku odbędzie się internetowe głosowanie na najlepsze zdjęcie publiczności, a ocenę i werdykt jury poznamy do 20 listopada 2005 roku. Uroczyste zakończenie konkursu nastąpi do 22 grudnia, a wystawę pokonkursową zaplanowano na przełom grudnia 2005 i stycznia 2006 roku.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem, który znajduje się na stronie organizatorów.
Kartę zgłoszenia można ściągnąć, kilkając tutaj.

Prace wyróżnione w poprzednich edycjach konkursu można obejrzeć w serwisie hobbystycznym www.multihobby.pl
Komentarze
Polecane artykuły
Pokaż zdjęcia kuratorce z Tate Modern - ruszył nabór do przeglądu portfolio w ramach Miesiąca Fotografii w Krakowie
26 Kwi 2019
Chcesz aplikować do szkoły fotograficznej, nie możesz zdecydować się w jakim kierunku podążyć ze swoją fotografią, a może po prostu potrzebujesz porady na temat projektu nad którym pracujesz? Weź udział w 14. przeglądzie portfolio Miesiąca Fotografii w Krakowie.
0
Rusza cashback na obiektywy Samyang AF do Sony E. Można zaoszczędzić do 350 zł na jednym modelu
26 Kwi 2019
Jeśli waszą uwagę zwróciły najnowsze, wyposażone w układ AF obiektywy Samyang, właśnie nadarza się świetna okazja na ich zakup. Do końca czerwca potrwa promocja cashback, w ramach której można otrzymać łącznie 1350 zł zwrotu.
0
Jeden slider zamiast panelu Develop? Zobacz, jak działa “sztuczna inteligencja” nowej generacji w programie Luminar 3.1.0
26 Kwi 2019
W połowie kwietnia informowaliśmy was o nowej odsłonie bazującego na sieciach neuronowych slidera Accent AI, który pojawić miał się wraz z aktualizacją programu Skylum Luminar. Uaktualnienie dostępne jest już do pobrania. Zobaczcie na co stać automatyczny system poprawiania zdjęć.
0
Laowa Probe Cine 24 mm f/14 Macro 2:1 w nowej kinematograficznej odsłonie. Znamy polską cenę
26 Kwi 2019
Venus Optics nie zwalnia tempa. Firma właśnie zaprezentowała model Laowa Probe Cine 24 mm f/14 Macro 2:1 w wersji filmowej z mocowaniem Arri PL. Poza tym pokazała kilka nagrań przykładowych.
0