Studencki konkurs fotograficzny "Miasto zmysłowe"

Samorząd Studentów Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej zaprasza wszystkich studentów do udziału w ogólnopolskim konkursie fotograficznym "Miasto zmysłowe". Prace można nadsyłać do 10 maja 2005 roku.
Samorząd Studentów Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej zaprasza wszystkich studentów do udziału w ogólnopolskim konkursie fotograficznym "Miasto zmysłowe". Prace moźna nadsyłać do 10 maja 2005 roku.

...idąc placem, miejską ulicą oglądasz, rozmyślasz...
Zastanawiam się czy inni widzą ten sam kolor budynku, który mijam.Miasto zmysłowe jest kontynuacją projektu rozpoczętego w Warszawie w 2004 roku pod nazwą Zobacz Wawę. Całe przedsięwzięcie organizuje Kolalicja miast czyli sieć działających w całej Polsce Samorządów Studenckich Wydziałów Architektury (oraz innych kierunków). Udział w przedsięwzięciu mają miasta: Białystok, Gdańsk (Trójmiasto), Gliwice (Śląsk), Kraków, Poznań, Szczecin, Warszawa oraz Wrocław.

Podstawowym i najważnieszym warunkiem uczestniczenia w konkursie jest okazanie ważnej legitymacji studenckiej albo dokumentu potwierdzającego studia doktoranckie podczas składania zdjęć (lub nadesłania kserokopii).
Prace można nadsyałać (razem z dołączoną kserokopią dokumentów) na adres:
Dziekanat Wydziału Architektury
Kacper Kaczmarek
Samorząd śtudencki
ul. Bolesława Prusa 53/55
Wrocław 50 - 312

Można również prace złożyć osobiście w miastach należących do koalicji.
Udział w konkursie jest bezpłatny.

Każdy z uczestników może przesłać do pięciu prac w formacie 30x20 cm, z dołączonymi informacjami, takimi jak: imię i nazwisko, nazwa uczelni oraz podanie roku studiów.
Termin nadsyłania prac upływa w dniu 10 maja 2005 roku.
Więcej szczegółów o reulaminie dostępnych jest na stonie Koalicji miast.

Nadesłane prace oceniać będzie jury składające się zarówno z fotografów m.in: Jerzy Olek, Stanisław Pręgowski, Jerzy Lalak jak i z architektów: Roman Rutkowski i Darek Dziubiński. Opiekę nad przebiegiem projektu Miasto zmysłowe sprawowuje dziekan Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej prof. dr hab. Inż. Arch. Elżbieta Trocka - Leszczyńska.

Poza konkursem, zaplanowane są również wykłady i dyskusje dotyczące fotografii i architektury. Finałem konkursu Miasto zmysłowe jest wystawa organizowana przez miasto-gospodarz, która będzie miała miejsce 20 maja 2005 roku we Wrocławiu. Następnie wystawa pokonkursowa eksponowana będzie w innych miastach Polski.
Komentarze
Polecane artykuły
Monza AirCross 2, Mini-S I Slypod - rozwiązania dla entuzjastów filmowania
19 Kwi 2019
AirCross 2, gimbal do lustrzanek i bezlusterkowców, Mini-S, stabilizator do smartfonów i Slypod, zmotoryzowany monopod - oto trzy nowości firmy Gudsen, które poszerzają ofertę linii Moza.
0
Fotograficzna Publikacja Roku 2019 czeka na zgłoszenia
19 Kwi 2019
Trwa nabór do siódmej edycji konkursu na Fotograficzną Publikację Roku. Swoje propozycje tytułów, w których fotografia zajmuje centralne miejsce, możecie nadsyłać do 15 maja.
0
PHOTO-MATCH - rusza nabór do przeglądu portfolio w ramach Fotofestiwalu
19 Kwi 2019
To nietypowa, wciąż udoskonalana formuła przeglądu. Kładziemy w niej nacisk na networking, publiczne wystąpienia oraz równą rolę kuratorów i artystów” - mówią organizatorzy. Zgłoszenia do 17 maja.
0
Tokina FíRIN 100 mm f/2.8 FE AF Macro - do makro i do portretu. Niedroga alternatywa dla obiektywu Sony
19 Kwi 2019
Użytkownicy systemu Sony E mają powód do radości. Ofertę obiektywów wzbogacił właśnie wyjątkowo ciekawy i stosunkowo niedrogi obiektyw z linii FiRIN, który zachwycić ma zarówno portrecistów, jak i miłośników makro.
0