Studencki konkurs fotograficzny "Miasto zmysłowe"

Samorząd Studentów Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej zaprasza wszystkich studentów do udziału w ogólnopolskim konkursie fotograficznym "Miasto zmysłowe". Prace można nadsyłać do 10 maja 2005 roku.
Samorząd Studentów Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej zaprasza wszystkich studentów do udziału w ogólnopolskim konkursie fotograficznym "Miasto zmysłowe". Prace moźna nadsyłać do 10 maja 2005 roku.

...idąc placem, miejską ulicą oglądasz, rozmyślasz...
Zastanawiam się czy inni widzą ten sam kolor budynku, który mijam.Miasto zmysłowe jest kontynuacją projektu rozpoczętego w Warszawie w 2004 roku pod nazwą Zobacz Wawę. Całe przedsięwzięcie organizuje Kolalicja miast czyli sieć działających w całej Polsce Samorządów Studenckich Wydziałów Architektury (oraz innych kierunków). Udział w przedsięwzięciu mają miasta: Białystok, Gdańsk (Trójmiasto), Gliwice (Śląsk), Kraków, Poznań, Szczecin, Warszawa oraz Wrocław.

Podstawowym i najważnieszym warunkiem uczestniczenia w konkursie jest okazanie ważnej legitymacji studenckiej albo dokumentu potwierdzającego studia doktoranckie podczas składania zdjęć (lub nadesłania kserokopii).
Prace można nadsyałać (razem z dołączoną kserokopią dokumentów) na adres:
Dziekanat Wydziału Architektury
Kacper Kaczmarek
Samorząd śtudencki
ul. Bolesława Prusa 53/55
Wrocław 50 - 312

Można również prace złożyć osobiście w miastach należących do koalicji.
Udział w konkursie jest bezpłatny.

Każdy z uczestników może przesłać do pięciu prac w formacie 30x20 cm, z dołączonymi informacjami, takimi jak: imię i nazwisko, nazwa uczelni oraz podanie roku studiów.
Termin nadsyłania prac upływa w dniu 10 maja 2005 roku.
Więcej szczegółów o reulaminie dostępnych jest na stonie Koalicji miast.

Nadesłane prace oceniać będzie jury składające się zarówno z fotografów m.in: Jerzy Olek, Stanisław Pręgowski, Jerzy Lalak jak i z architektów: Roman Rutkowski i Darek Dziubiński. Opiekę nad przebiegiem projektu Miasto zmysłowe sprawowuje dziekan Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej prof. dr hab. Inż. Arch. Elżbieta Trocka - Leszczyńska.

Poza konkursem, zaplanowane są również wykłady i dyskusje dotyczące fotografii i architektury. Finałem konkursu Miasto zmysłowe jest wystawa organizowana przez miasto-gospodarz, która będzie miała miejsce 20 maja 2005 roku we Wrocławiu. Następnie wystawa pokonkursowa eksponowana będzie w innych miastach Polski.
Komentarze
Polecane artykuły
Venus Optics Laowa Probe 24 mm f/14 macro 2:1 i C-Dreamer 10-18 mm f/4.5-5.6 już na polskim rynku. Znamy ceny
21 Lut 2019
Jedne z najciekawszych obiektywów w ofercie Laowa trafiają wreszcie na nasz rynek. Ucieszą się zarówno miłośnicy niekonwencjonalnej fotografii makro, jak i fani ultra szerokiego kąta.
0
Samsung Galaxy Fold - składany ekran i 6 aparatów
21 Lut 2019
Samsung Galaxy Fold to smartfon i tablet w jednym, nad którym prace trwały od 2011 roku. Jednak czy mamy do czynienia z przyszłością urządzeń mobilnych czy raczej z ciekawostką, która przeminie?
0
Nowa linia Samsung Galaxy S10 - więcej aparatów, większy ekran i jeszcze większa wydajność
21 Lut 2019
Podczas corocznej konferencji firma Samsung zaprezentowała najnowsze flagowce z rodziny Galaxy: S10, S10+, S10e oraz S10 5G. Każdy z tych modeli swoją specyfikacją powinien zainteresować różnego odbiorcę, jednak wspólnym mianownikiem jest „przekroczenie kolejnych barier w zakresie obrazowania“.
0
Tamron zapowiada nowe szkła - 35-150 mm f/2.8-4, 35 mm f/1.4 i 17-28 mm f/2.8 III. Dostawy w połowie roku
20 Lut 2019
Przed rozpoczynającymi się za tydzień targami CP+ Tamron zapowiedział plany produkcyjne na najbliższe miesiące. Już w połowie roku zobaczymy 3 nowe ciekawe szkła. Coś dla siebie znajdą tu zarówno użytkownicy lustrzanek jak i bezlusterkowców.
0