Studencki konkurs fotograficzny "Miasto zmysłowe"

Samorząd Studentów Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej zaprasza wszystkich studentów do udziału w ogólnopolskim konkursie fotograficznym "Miasto zmysłowe". Prace można nadsyłać do 10 maja 2005 roku.
Samorząd Studentów Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej zaprasza wszystkich studentów do udziału w ogólnopolskim konkursie fotograficznym "Miasto zmysłowe". Prace moźna nadsyłać do 10 maja 2005 roku.

...idąc placem, miejską ulicą oglądasz, rozmyślasz...
Zastanawiam się czy inni widzą ten sam kolor budynku, który mijam.Miasto zmysłowe jest kontynuacją projektu rozpoczętego w Warszawie w 2004 roku pod nazwą Zobacz Wawę. Całe przedsięwzięcie organizuje Kolalicja miast czyli sieć działających w całej Polsce Samorządów Studenckich Wydziałów Architektury (oraz innych kierunków). Udział w przedsięwzięciu mają miasta: Białystok, Gdańsk (Trójmiasto), Gliwice (Śląsk), Kraków, Poznań, Szczecin, Warszawa oraz Wrocław.

Podstawowym i najważnieszym warunkiem uczestniczenia w konkursie jest okazanie ważnej legitymacji studenckiej albo dokumentu potwierdzającego studia doktoranckie podczas składania zdjęć (lub nadesłania kserokopii).
Prace można nadsyałać (razem z dołączoną kserokopią dokumentów) na adres:
Dziekanat Wydziału Architektury
Kacper Kaczmarek
Samorząd śtudencki
ul. Bolesława Prusa 53/55
Wrocław 50 - 312

Można również prace złożyć osobiście w miastach należących do koalicji.
Udział w konkursie jest bezpłatny.

Każdy z uczestników może przesłać do pięciu prac w formacie 30x20 cm, z dołączonymi informacjami, takimi jak: imię i nazwisko, nazwa uczelni oraz podanie roku studiów.
Termin nadsyłania prac upływa w dniu 10 maja 2005 roku.
Więcej szczegółów o reulaminie dostępnych jest na stonie Koalicji miast.

Nadesłane prace oceniać będzie jury składające się zarówno z fotografów m.in: Jerzy Olek, Stanisław Pręgowski, Jerzy Lalak jak i z architektów: Roman Rutkowski i Darek Dziubiński. Opiekę nad przebiegiem projektu Miasto zmysłowe sprawowuje dziekan Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej prof. dr hab. Inż. Arch. Elżbieta Trocka - Leszczyńska.

Poza konkursem, zaplanowane są również wykłady i dyskusje dotyczące fotografii i architektury. Finałem konkursu Miasto zmysłowe jest wystawa organizowana przez miasto-gospodarz, która będzie miała miejsce 20 maja 2005 roku we Wrocławiu. Następnie wystawa pokonkursowa eksponowana będzie w innych miastach Polski.
 
Komentarze
Polecane artykuły
RAW Power 2.0 - niedroga alternatywa dla Lightrooma na Mac OS i iOS
20 Lis 2018
Po tym jak w 2015 roku Apple wycofało program Aperture z App Store’a, jego główny programista Nik Bhatt zaprezentował program RAW Power. Właśnie debiutuje jego najnowsza wersja.
0
Leica D-Lux 7 - uniwersalny kompakt w ekskluzywnym wydaniu
20 Lis 2018
Leica zaprezentowała dziś nowy model z serii kompaktów D-Lux. Czy konstrukcja ta czegoś Wam nie przypomina?
0
Zhiyun Crane 3 LAB i WeeBill LAB - stabilizatory, które na nowo definiować mają pracę z gimbalem
20 Lis 2018
Gimbale to dziś dla większości filmujących już chleb powszedni, a z roku na rok na rynku pojawiają się coraz doskonalsze konstrukcje. Jak do tej pory trudno było jednak o produkt doskonały. O takie miano chcą powalczyć nowe flagowe urządzenia z oferty Zhiyun Tech.
0
Aktualizacje obiektywów Tamron. Wraz z nowym softem otrzymamy kompatybilność z bezlusterkowym systemem Nikon Z
20 Lis 2018
SP 70-200 mm f/2.8 Di VC USD G2, SP 150-600mm f/5-6.3 VC USD G2 i 17-35 mm f/2.8-4 Di OSD to trzy obiektywy Tamrona, które po zaktualizowaniu będą kompatybilne z Nikonem Z6 i Z7 oraz adapterem FTZ.
0