Galeria Marzeny Paciej

W Galerii Fotopolis przedstawiamy zdjęcia Marzeny Paciej. Beskidzki las, który możemy obejrzeć na fotografiach jawi się jako bajkowa kraina pełna dziwnych stworów.
Zdjęcia zostały wykonane w lipcowy poranek, konkretnie 19 lipca tego roku na Równicy, w czasie pleneru Śląskiego Towarzystwa Fotograficznego. Równica to szczyt w Beskidzie Śląskim, położony w grzbiecie górskim między doliną Wisły i Brennicy, na zachód od Baraniej Góry. Pozornie zwykły las na zdjęciach Marzeny Paciej nabiera bajkowego, tajemniczego charakteru.

Oto co sama autorka pisze o swoich zdjęciach:
Fotografuję to co mnie otacza, wymyślając inną rzeczywistość, zaklętą w kadrze. Patrząc na drzewo poskręcane przez wiatr, dostrzegam zmysłową kobietę, czekającą na miłość. Dwa drzewa splecione korzeniami, to zakochana para złączona w miłosnym uniesieniu. Kora drzewa to pomarszczona skóra starej kobiety. A las to życie, początek i koniec...

Więcej na temat pleneru i działalności ŚTF-u można przczytać na stronie: www.stf.prv.pl.
Zobacz wszystkie zdjęcia (12)
Komentarze
Polecane artykuły
„I Love You All the Time” - zobacz intrygujące portrety Adama Tuchlińskiego
19 Sty 2019
Od dziś można już oglądać najnowszy projekt Adama Tuchlińskiego. Wystawa „I Love You All the Time” prezentowana Starej Galerii ZPAF to wybór najciekawszych portretów, które autor wykonał przez ostatnie sześć lat.
0
72 godziny z Fujifilm GFX 50R za jedyne 200 zł
18 Sty 2019
Fujifilm ogłasza wyjątkową akcję skierowaną do zainteresowanych testem najnowszego średnioformatowego modelu GFX 50R. Od poniedziałku 21 stycznia do 15 marca będzie można wypożyczyć aparat z obiektywem Fujinon serii GF na 3 doby za jedyne 200 zł.
0
Taichman Como - ekskluzywna i funkcjonalna torba fotograficzna
18 Sty 2019
Taichman Como to luksusowa torba zaprojektowana od podstaw przy ścisłej współpracy z profesjonalnymi fotografami. Wykonana w Europie z naturalnej, włoskiej skóry ma zaspokoić wymagania najbardziej wymagających użytkowników.
2
GDT European Wildlife Photographer of the Year 2019 już czeka na Wasze zgłoszenia
18 Sty 2019
Organizowany przez Niemieckie Stowarzyszenie Fotografów Przyrody (GDT) konkurs European Wildlife Photographer of the Year od 19 lat nagradza najlepszych fotografów przyrodniczych Starego Kontynentu. Prace do tegorocznej edycji możecie przesyłać do 1 marca.
0
zamknij X
Plebiscyt 2018
Zagłosuj
Na najlepsze produkty i wydarzenia roku 2018
Głosuj!