Galeria Marzeny Paciej

W Galerii Fotopolis przedstawiamy zdjęcia Marzeny Paciej. Beskidzki las, który możemy obejrzeć na fotografiach jawi się jako bajkowa kraina pełna dziwnych stworów.
Zdjęcia zostały wykonane w lipcowy poranek, konkretnie 19 lipca tego roku na Równicy, w czasie pleneru Śląskiego Towarzystwa Fotograficznego. Równica to szczyt w Beskidzie Śląskim, położony w grzbiecie górskim między doliną Wisły i Brennicy, na zachód od Baraniej Góry. Pozornie zwykły las na zdjęciach Marzeny Paciej nabiera bajkowego, tajemniczego charakteru.

Oto co sama autorka pisze o swoich zdjęciach:
Fotografuję to co mnie otacza, wymyślając inną rzeczywistość, zaklętą w kadrze. Patrząc na drzewo poskręcane przez wiatr, dostrzegam zmysłową kobietę, czekającą na miłość. Dwa drzewa splecione korzeniami, to zakochana para złączona w miłosnym uniesieniu. Kora drzewa to pomarszczona skóra starej kobiety. A las to życie, początek i koniec...

Więcej na temat pleneru i działalności ŚTF-u można przczytać na stronie: www.stf.prv.pl.
Zobacz wszystkie zdjęcia (12)
Komentarze
Polecane artykuły
Fotograficzna Publikacja Roku 2019 czeka na zgłoszenia
19 Kwi 2019
Trwa nabór do siódmej edycji konkursu na Fotograficzną Publikację Roku. Swoje propozycje tytułów, w których fotografia zajmuje centralne miejsce, możecie nadsyłać do 15 maja.
0
PHOTO-MATCH - rusza nabór do przeglądu portfolio w ramach Fotofestiwalu
19 Kwi 2019
To nietypowa, wciąż udoskonalana formuła przeglądu. Kładziemy w niej nacisk na networking, publiczne wystąpienia oraz równą rolę kuratorów i artystów” - mówią organizatorzy. Zgłoszenia do 17 maja.
0
Tokina FíRIN 100 mm f/2.8 FE AF Macro - do makro i do portretu. Niedroga alternatywa dla obiektywu Sony
19 Kwi 2019
Użytkownicy systemu Sony E mają powód do radości. Ofertę obiektywów wzbogacił właśnie wyjątkowo ciekawy i stosunkowo niedrogi obiektyw z linii FiRIN, który zachwycić ma zarówno portrecistów, jak i miłośników makro.
0
Promocyjne zestawy Sony na święta - kup aparat i otrzymaj szereg akcesoriów, dzięki którym od razu zaczniesz fotografować
19 Kwi 2019
Od 19 kwietnia aż do końca majowego weekendu możecie nabyć aparaty Sony i otrzymać w promocji ciekawe akcesoria i obiektywy. W ofercie Sony A7 II, A6500 oraz modele z serii RX100.
0