Portrety Pawła Staszaka

Zapraszamy do galerii portretów autora kilku "zdjęć tygodnia" na naszym serwisie. Zdjęcia Pawła Staszaka to prawdziwa uczta estetyczna.
Zdjęcia Pawła Staszaka zwróciły naszą uwagę od razu. Jego portrety emanują niezwykłym klimatem. Dobór modelek, kompozycja i charakterystyczne światło zdradzają wysoki zmysł estetyczny autora.Wszystkie zdjęcia zostały wykonane tylko i wyłącznie przy oświetleniu naturalnym. Autor tak napisał o swojej technice: Fotografuję Minoltą Dimage 7. Staram się nie korektować zdjęć. Jeśli juz to robię, to własnoręcznie
przy użyciu najprostszych programów graficznych. Wyznaję zasadę
jak najmniejszej ingerencji w fotografię.


Jednak autor czuje się dobrze także w bardziej nowoczesnych technikach ingerencji w obraz, co widać na niektórych zdjęciach.
Zobacz wszystkie zdjęcia (22)
Komentarze
Polecane artykuły
„I Love You All the Time” - zobacz intrygujące portrety Adama Tuchlińskiego
19 Sty 2019
Od dziś można już oglądać najnowszy projekt Adama Tuchlińskiego. Wystawa „I Love You All the Time” prezentowana Starej Galerii ZPAF to wybór najciekawszych portretów, które autor wykonał przez ostatnie sześć lat.
0
72 godziny z Fujifilm GFX 50R za jedyne 200 zł
18 Sty 2019
Fujifilm ogłasza wyjątkową akcję skierowaną do zainteresowanych testem najnowszego średnioformatowego modelu GFX 50R. Od poniedziałku 21 stycznia do 15 marca będzie można wypożyczyć aparat z obiektywem Fujinon serii GF na 3 doby za jedyne 200 zł.
0
Taichman Como - ekskluzywna i funkcjonalna torba fotograficzna
18 Sty 2019
Taichman Como to luksusowa torba zaprojektowana od podstaw przy ścisłej współpracy z profesjonalnymi fotografami. Wykonana w Europie z naturalnej, włoskiej skóry ma zaspokoić wymagania najbardziej wymagających użytkowników.
4
GDT European Wildlife Photographer of the Year 2019 już czeka na Wasze zgłoszenia
18 Sty 2019
Organizowany przez Niemieckie Stowarzyszenie Fotografów Przyrody (GDT) konkurs European Wildlife Photographer of the Year od 19 lat nagradza najlepszych fotografów przyrodniczych Starego Kontynentu. Prace do tegorocznej edycji możecie przesyłać do 1 marca.
0
zamknij X
Plebiscyt 2018
Zagłosuj
Na najlepsze produkty i wydarzenia roku 2018
Głosuj!