Grant Fundacji Henri Cartier-Bressona

Fundacja Henri Cartier-Bressona zachęca fotografów dokumentalistów do zgłaszania swoich prac w konkursie Henri Cartier-Bressona International Award, w którym do wygrania jest 35 tysięcy euro.
Balchik, Bułgaria, 2007 (c) Vanessa Winship/ Vu


Henri Cartier-Bressona International Award to nagroda, która czeka na utalentowanego fotografa dokumentalistę z dorobkiem. Grant ma pomóc laureatowi w kontynuowania rozwoju i kariery. Nagroda finansowa w wysokości 35 tysięcy euro ma być przeznaczona na realizację projektu.

Fotografowie powinni być nominowani przez instytucje, takie jak: muzea, stowarzyszenia fotograficzne, agencje, szkoły artystyczne, magazyny, festiwale, galerie i wydawców. Zgłoszenia można przesyłać do 15 kwietnia 2013. Zwycięzcę poznamy w czerwcu.

W 2011 nagrodę Henri Cartier-Bresson International Award zdobyła Vanessa Winship.

Szczegóły na stronie: www.henricartierbresson.org
 
Komentarze
Polecane artykuły
NEC MultiSync PA271Q - 27-calowy monitor dla wymagających
23 Lip 2018
Nec zaprezentował nową generację 27-calowych monitorów, w tym model z serii PA, który sprostać ma oczekiwaniom zawodowców z szeroko rozumianej branży kreatywnej, od projektantów, aż po grafików i fotografów.
0
Czy tak będzie wyglądać oczekiwany, pełnoklatkowy bezlusterkowiec Nikona? Wszystko na to wskazuje
23 Lip 2018
Nikon opublikował tajemniczy film promocyjny. Wygląda na to, że właśnie otrzymaliśmy pierwsze wiarygodne wskazówki na temat tego, jak ostatecznie będzie wyglądał aparat.
1
Leica zainwestuje w firmę Light? W grę wchodzi nawet 121 milionów dolarów
23 Lip 2018
SoftBank Vision Fund oraz Leica Camera AG złożyły się na specjalny fundusz mający na celu dofinansowanie innowacyjnych działań firmy Light. Czy 121 milionów dolarów wystarczy, by zrewolucjonizować segment cyfrowego obrazowania?
0
Bezpłatne warsztaty fotografii sensualnej z Arcadiusem Mauritzem
20 Lip 2018
Firma Quadralite, przy współpracy ze sklepem Foto-tip.pl, zapraszają na bezpłatne warsztaty fotografii sensualnej, które poprowadzi polski fotograf portretowy, Arcadius Mauritz.
0