Travel Photographer of the Year 2010

Dziś poznaliśmy wyniki międzynarodowego konkursu Travel Photographer of the Year. Jego zwycięzcą został Kanadyjczyk Larry Louie. W gronie wyróżnionych znalazło się również dwóch Polaków: Łukasz Kuczkowski i Dominik Siedlecki.
fot. Larry Louie
Zwycięzcą tegorocznego konkursu Travel Photographer of the Year został Kanadyjczyk Larry Louie. W kategorii "Young Travel Photographer of the Year 2010" najlepsza okazała się siedemnastoletnia Kat Waters z Wielkiej Brytanii.

Organizatorzy otrzymali w tym roku zgłoszenia z ponad 70 krajów, a nagrodzono fotografów pochodzących z 18 z nich. W gronie wyróżnionych znalazło się dwóch Polaków. Łukasz Kuczkowski zdobył wyróżnienie w kategorii "Best Single Image in a Portfolio - Amazing Places", a Dominik Siedlecki został polecony w kategorii "First Shot - Festival of Colour". Gratulujemy!

Wszystkie nagrodzone prace można obejrzeć na stronie: www.tpoty.com.
fot. Kat Waters

fot. Larry Louie

fot. Larry Louie

fot. Larry Louie

fot. Larry Louie

fot. Larry Louie

fot. Larry Louie
 
Komentarze
Polecane artykuły
Warsztaty fotografii podróżniczej z Marcinem Dobasem w Pieninach. Rabat dla czytelników Fotopolis
21 Wrz 2018
Fotograf National Geographic Marcin Dobas zaprasza na 4-dniowe październikowe warsztaty fotografii podróżniczej. Omówiony zostanie komplet zagadnień, od przygotowań, przez efektywną pracę aż po obróbkę zdjęć z podróży. Będzie też można przetestować sprzęt Eizo, Epson, Olympus i Wacom.
0
Samsung Galaxy A7 (2018) - potrójny aparat w smartfonie ze średniej półki
21 Wrz 2018
Wygląda na to, że już niedługo potrójny aparat w smartfonie stanie się standardem. Po Huaweiu, podobne rozwiązanie implementuje Samsung. Co ciekawe, w modelu ze średniego segmentu cenowego.
0
W poniedziałek ostatnie spotkanie naborowe do Studium Fotografii ZPAF
21 Wrz 2018
Jeżeli zastanawialiście się nad podjęciem nauki w Studium Fotografii ZPAF, w poniedziałek będziecie mieć ostatnią w tym roku okazję na bliższe zapoznanie się z ofertą studium i przedstawienia portfolio w celu rozpoczęcia od roku warsztatowego.
0
Irix Dragonfly - nowy obiektyw już za kilka dni
21 Wrz 2018
Dwa lata temu Irix odważnie wkroczył na rynek obiektywów szerokokątnych. Do tej pory w ofercie pojawiły się jednak tylko dwa obiektywy. Kolejny mamy zobaczyć już za kilka dni, podczas targów Photokina 2018. Czego się spodziewać?
0