Travel Photographer of the Year 2010

Dziś poznaliśmy wyniki międzynarodowego konkursu Travel Photographer of the Year. Jego zwycięzcą został Kanadyjczyk Larry Louie. W gronie wyróżnionych znalazło się również dwóch Polaków: Łukasz Kuczkowski i Dominik Siedlecki.
fot. Larry Louie
Zwycięzcą tegorocznego konkursu Travel Photographer of the Year został Kanadyjczyk Larry Louie. W kategorii "Young Travel Photographer of the Year 2010" najlepsza okazała się siedemnastoletnia Kat Waters z Wielkiej Brytanii.

Organizatorzy otrzymali w tym roku zgłoszenia z ponad 70 krajów, a nagrodzono fotografów pochodzących z 18 z nich. W gronie wyróżnionych znalazło się dwóch Polaków. Łukasz Kuczkowski zdobył wyróżnienie w kategorii "Best Single Image in a Portfolio - Amazing Places", a Dominik Siedlecki został polecony w kategorii "First Shot - Festival of Colour". Gratulujemy!

Wszystkie nagrodzone prace można obejrzeć na stronie: www.tpoty.com.
fot. Kat Waters

fot. Larry Louie

fot. Larry Louie

fot. Larry Louie

fot. Larry Louie

fot. Larry Louie

fot. Larry Louie
Komentarze
Polecane artykuły
Czy dziś coś jeszcze łączy Polaków? Dowiedz się na wystawie Adriana Wykroty w galerii PIX.HOUSE
22 Lut 2019
Projekt „Nie“ Adriana Wykroty to fotograficzna opowieść o Polsce i o nas samych. Już niebawem zdjęcia z tego wyjątkowego projektu będziecie mogli zobaczyć w poznańskim Pix.House.
0
Light i Sony zawiązują współpracę, której celem jest zrewolucjonizowanie aparatów w smartfonach
22 Lut 2019
Jak będzie wyglądać fotografia mobilna za kilka lat? Wygląda na to, że trzy aparaty, które aktualnie oferują najnowsze flagowce to dopiero wstęp do wielomatrycowych układów przyszłości.
0
Tokina Opera 16-28 mm f/2.8 FF - szerokokątny zoom klasy premium w świetnej cenie
22 Lut 2019
Nowa rodzina profesjonalnych szkieł Tokiny wzbogaciła się o ciekawy szerokokątny zoom, który trafić ma w gusta wymagających fotografów krajobrazu, akcji, reportażystów czy osób zajmujących się fotografią wnętrz.
0
Nowa strategia Samyanga. Wiosną tego roku zobaczymy 8 obiektywów z AF do bezlusterkowców
22 Lut 2019
„Kolekcja wiosenna Samyang“ to nowe otwarcie i „pierwsza długoterminowa strategiczna kampania marketingowa w naszej branży“ - zaznacza producent. Nowy sposób działania poznamy już tej wiosny, a efektem ma być aż osiem premier.
0