Travel Photographer of the Year 2010

Dziś poznaliśmy wyniki międzynarodowego konkursu Travel Photographer of the Year. Jego zwycięzcą został Kanadyjczyk Larry Louie. W gronie wyróżnionych znalazło się również dwóch Polaków: Łukasz Kuczkowski i Dominik Siedlecki.
fot. Larry Louie
Zwycięzcą tegorocznego konkursu Travel Photographer of the Year został Kanadyjczyk Larry Louie. W kategorii "Young Travel Photographer of the Year 2010" najlepsza okazała się siedemnastoletnia Kat Waters z Wielkiej Brytanii.

Organizatorzy otrzymali w tym roku zgłoszenia z ponad 70 krajów, a nagrodzono fotografów pochodzących z 18 z nich. W gronie wyróżnionych znalazło się dwóch Polaków. Łukasz Kuczkowski zdobył wyróżnienie w kategorii "Best Single Image in a Portfolio - Amazing Places", a Dominik Siedlecki został polecony w kategorii "First Shot - Festival of Colour". Gratulujemy!

Wszystkie nagrodzone prace można obejrzeć na stronie: www.tpoty.com.
fot. Kat Waters

fot. Larry Louie

fot. Larry Louie

fot. Larry Louie

fot. Larry Louie

fot. Larry Louie

fot. Larry Louie
 
Komentarze
Polecane artykuły
7Artisans 35 mm f/5.6 FE to obiektyw specjalnie opracowany pod kątem fotografii dronowej
13 Lis 2018
Układ optyczny o minimalnej dystorsji i winietowaniu oraz wyjątkowo kompaktowa konstrukcja stworzona z myślą o fotografii dronowej - to główne cechy modelu 7Artisans 35 mm f/5.6 z mocowaniem Sony E.
0
Quadralite Stroboss 60 Basic to podstawowa reporterska lampa za 315 zł
13 Lis 2018
Quadralite Stroboss 60 Basic to ciekawa lampa „na start“. Za 315 zł otrzymamy dużą moc błysku o stabilnej temperaturze barwowej, tryb HSS czy chociażby pełną kompatybilność z radiowym systemem Quadralite Navigator X.
0
The New York Times z pomocą Google chce zdigitalizować archiwum liczące ponad 5 mln fotografii
13 Lis 2018
Fotografie to sentymentalne wehikuły czasu, które odkrywają przed nami często nieznane historie. A prawdziwą skarbnicą wiedzy o świecie jest archiwum The New York Times, które teraz ma zostać zdigitalizowane.
0
Zdjęcia Bolesława Augustisa to najciekawszy przykład międzywojennej fotografii ulicznej w Polsce
9 Lis 2018
Po 14 latach od odkrycia kolekcji Bolesława Augustisa, fotografa przedwojennego Białegostoku, na stronie albom.pl można obejrzeć połowę jego zachowanych prac. Teraz pojawiły się na niej kolejne nieznane dotąd zdjęcia uliczne, portrety przechodniów i kadry przedstawiające życie w przedwojennej Polsce.
0