Redakcja Fotopolis.pl

Największe w Polsce targi turystyczne odbędą się już w najbliższy weekend. W tym roku odwiedzający będą mieli okazję zapoznać się z pełną oferta sprzętu Olympus i wziąć udział w ciekawych warsztatach prowadzonych przez Marcina Dobasa, Łukasza Bożyckiego, Jakuba Kaźmierczyka, Dariusza Obryckiego i Przemysława Jakubczyka
17 Paź 2018
Redakcja Fotopolis.pl
0
Chcesz poznać pełnię możliwości filmujących aparatów Lumix GH5 i GH5S? A może wycisnąć wszystko, co możliwe z fotografii ulicznej dzięki modelom GX9 i LX100II? Wszystko to znajdziesz podczas bezpłatnych warsztatów w Warszawie.
17 Paź 2018
Redakcja Fotopolis.pl
0
W ramach nadchodzącego Cracow Fashion Week będziemy mieli okazję obejrzeć unikalną wystawę zdjęć modowych z całego świata. Fotografie będzie można oglądać do 18 marca.
5 Mar 2018
Redakcja Fotopolis.pl
0
Niezależnie od formatu i technologii prawidłowo wywołane i utrwalone materiały fotograficzne powinny przetrwać dziesiątki lat. Jest jednak kilka warunków, jakie trzeba spełnić. Jak digitalizować, porządkować i przechowywać negatywy radzi ekspert - Karol Bagiński.
4 Lut 2018
Redakcja Fotopolis.pl
0
W ostatnich artykułach ze styczniowego Tematu Miesiąca przybliżyliśmy Wam proces archiwizacji i backupu zdjęć stosowany przez zawodowych fotografów z różnych dziedzin. Zobaczcie, jak do tematu podchodzi międzynarodowa agencja fotograficzna.
30 Sty 2018
Redakcja Fotopolis.pl
0
„Archiwizacja danych przynosi ogromne korzyści nie tu i teraz, a w perspektywie długofalowej“ - przekonuje Rafał Krasa, fotograf komercyjny z duetu DR5000.
17 Sty 2018
Redakcja Fotopolis.pl
0
Druga w nocy. Jesteśmy już bardzo zmęczeni, ale deadline nie pozwala nam zakończyć pracy i pójść normalnie spać. Pierwszy wysiadł komputer Krzysztofa, po chwili serwer plików, a moment później też i Tomasza przywitał niebieski ekran. Zapadła cisza, spojrzeliśmy na siebie i wiedzieliśmy, że mamy konkretny problem.
11 Sty 2018
Redakcja Fotopolis.pl
0