Windows

Wszystkie artykuły z tagiem: "Windows" w serwisie fotopolis.pl:
Nareszcie! Nowa wtyczka Microsoft oferuje podgląd plików RAW dla użytkowników Windowsa 10
Denerwuje cię, że nie jesteś w stanie podejrzeć swoich zdjęć przed importem do któregoś z programów graficznych? Na ratunek przychodzi nowa wtyczka Raw Image Extension.
6 Cze 2019
Maciej Luśtyk
2
Programy do postprodukcji Macphun już niebawem także na Windowsa
Aplikacje takie jak Aurora HDR czy Luminar cieszą się sporą popularnością wśród fotografów. Niestety do tej pory tylko tych, związanych z produktami Apple. Ale już niedługo programy zawitają także na Windowsa.
26 Maj 2017
Maciej Luśtyk
0
Affinity Photo w końcu dostępny na Windows
Nareszcie Affinity Photo trafia na system Windows. Do tej pory program umożliwiający między innymi wywoływanie plików RAW oraz pracę na warstwach był jedynie dostępny dla użytkowników MacOS. Jednak już teraz możecie pobrać bezpłatną testową wersję beta.
10 Lis 2016
Michał Chrzanowski
1
Affinity Photo już niebawem także na Windows
Affinity Photo to w pełni wyposażona aplikacja służąca do obróbki zdjęć. Umożliwia między innymi wywoływanie plików RAW oraz pracę na warstwach. Do tej pory program był jedynie dostępny dla użytkowników systemu MacOS. Jednak producent zapowiedział również wersję na Windowsa.
21 Mar 2016
Michał Chrzanowski
1
JPEGmini - mniejsze pliki, ta sama jakość
JPEGmini to aplikacja, która pozwoli nam zmniejszyć pliki JPEG o około 80% bez widocznej straty na jakości obrazu. Program dostępny jest za darmo w wersji przeglądarkowej, lub odpłatnie jako aplikacja na komputery Mac i Windows.
3 Sie 2015
Maciej Luśtyk
0
Nowa wersja Camera Codec Pack dla Windows
Microsoft opublikował zaktualizowaną wersję kodeków Camera Codec Pack dla Windows Vista, 7, 8 i RT, które umożliwiają wyświetlanie i przeglądanie plików RAW w różnych aplikacjach - np. w Windows Explorer. W nowej wersji dodano 34 aparaty. Wśród nich są Canon EOS M, Olympus OM-D E-M5 oraz Sony NEX-7.
13 Gru 2012
Patrycja Tuszyńska
0
Darmowe RAW kodeki dla Windows od Microsoftu
Czołowy producent oprogramowania dla komputerów PC firma Microsoft udostępniła kodeki umożliwiające odczytywanie plików RAW przez system Windows.
27 Lip 2011
Sebastian Stasiuk
0
Uaktualnienie firmware'u Sony A700 do wersji 3
Firma Sony udostępniła uaktualnienie wewnętrznego oprogramowania do najnowszego modelu swojej cyfrowej lustrzanki A700. Wersja 3 wprowadza drobne, ale istotne poprawki w działaniu aparatu w różnych warunkach. Między innymi poprawiona została współpraca z lampami błyskowymi i starszymi modelami obiektywów.
28 Gru 2007
Michał Sułkiewicz
0