instalacja fotograficzna

Wszystkie artykuły z tagiem: "instalacja fotograficzna" w serwisie fotopolis.pl:
Gdy człowiek przestaje panować nad maszyną - interaktywna instalacja fotograficzna Przemysława Jasielskiego w galerii Le Guern
Szukacie nieco innego spojrzenia na przyszłość technologii i relacje człowieka z techniką? Odwiedźcie warszawską galerię Le Guern i wejdźcie w interakcję z maszyną Photo Robotoid stworzoną przez Przemysława Jasielskiego.
20 Mar 2019
Redakcja Fotopolis
2
Fotograficzna instalacja Jurgity Remeikyte w Gdańsku
Jurgita Remeikyte to intermedialna artystka, wykorzystująca w swoich pracach fotografię. W dniach 5-7 września, w ramach odbywających się "Dni Wilna w Gdańsku" będzie można zobaczyć specjalnie przygotowaną na tą imprezę jej instalację fotograficzną. Jak większość tego typu projektów Remeikyte, instalacja będzie "jednorazowa", istniejąca jedynie przez te dwa dni. Polecamy.
28 Sie 2008
Marta Sinior
0
Prace Tadeusza Sawy-Borysławskiego w galerii Foto-Medium-Art
3 lipca 2008 roku w krakowskiej galerii Foto-Medium-Art zostanie otwarta wystawa "Geometries of Chaos - Archilim" autorstwa Tadeusza Sawy-Borysławskiego. Na ekspozycji zaprezentowane zostaną obiekty fotograficzne, instalacje i tkaniny, pochodzące z cyklu "Geometrie Chaosu", którego istotną częścią jest seria "Archilimów" - klimów zbudowanych z fotografii ułożonych na zasadzie kalejdoskopu.
1 Lip 2008
Marta Sinior
0