wakacje

Wszystkie artykuły z tagiem: "wakacje" w serwisie fotopolis.pl:
Wybierasz się w te miejsca na wakacje? Zobacz, czego nie możesz fotografować, by nie zostać tam na dłużej
Wakacje to czas, kiedy chętnie robimy zdjęcia. Jednak są pewne miejsca, w których fotografowanie jest nie tylko zabronione, lecz także surowo karane. Zobaczcie więc, gdzie lepiej nie sięgać po aparat.
27 Cze 2018
Michał Chrzanowski
0
Wakacyjny cashback Olympusa - odbierz zwrot w wysokości nawet 1100 zł
Jeżeli planujecie zakup wymarzonego sprzętu, którym uwiecznicie wakacyjne podróże, to mamy dla Was dobrą wiadomość. Olympus wystartował z ofertą „Weź na wakacje“, dzięki której przy zakupie aparatów OM-D lub obiektywów M.Zuiko możecie otrzymać zwrot nawet 1100 zł.
27 Lip 2016
Michał Chrzanowski
0
Lustrzanka czy kompakt – który aparat wybrać na wakacje?
Jednym wystarczą wspomnienia zapisane w pamięci, inni wolą je uchwycić z pomocą aparatu. Urlopowi entuzjaści fotografii mogą wybierać spośród dwóch zasadniczych rodzajów urządzeń: kompaktów i lustrzanek. Czym się różnią i jak wybrać najlepszy, wakacyjny aparat?
20 Lip 2016
Michał Chrzanowski
4
Sunscreenr - kamera, która ułatwi ochronę przed rakiem skóry
Zwykle kamery i aparaty fotograficzne mają jedno zadanie - dostarczać jak najlepszą jakość zdjęć i filmów. W przypadku kamerki Sunscreenr, jej głównym celem jest ochrona naszego zdrowia.
8 Cze 2016
Maciej Luśtyk
0
Plan warsztatów i wykładów na fotopolisEXPO 2010
Tegorocznej imprezie fotopolisEXPO Warszawskie Dni Fotografii towarzyszy wyjątkowo bogaty program wydarzeń: warsztatów, wykładów i koncertów. Przedstawiamy długą listę, a na niej między innymi warsztaty fotografii mody, fotografii nocnej, streetowej, liczne wykłady i pokazy slajdów.
4 Cze 2010
Marta Majewska
0
"Opowieści z krypty" - Projekt "Wakacje"
Dzisiejszy felieton Wojtka Tkaczyńskiego to obowiązkowa lektura dla wszystkich, którzy planują fotografować podczas wakacyjnej wyprawy. Jak się przygotować, co fotografować i jak przygotować zdjęcia do prezentacji po powrocie? Nasz felietonista przedstawia własne podejście do projektu "Wakacje".
30 Maj 2010
Wojtek Tkaczyński
0
Aparat na wakacje 2009 - przegląd aparatów
Miłośnik fotografii ruszający na wakacje najczęściej zabiera ze sobą sprzęt, którym fotografował dotychczas. Jednak ogromna rzesza urlopowiczów, którzy na co dzień nie interesuje się fotografią, przed wyjazdem na wakacyjny odpoczynek staje przed problemem wyboru aparatu. Tradycyjnie przygotowaliśmy dla nich przewodnik po kompaktach, tanich lustrzankach i innym sprzęcie, który sprawdzi się podczas letnich wojaży.
26 Cze 2009
Michal Grzegorczyk
0
Wakacyjny Kurs Fotografii w AF - ostatni dzwonek!
Akademia Fotografii przygotowała kolejną edycję kursu dla wszystkich, którzy chcą wykroczyć poza amatorskie "pstrykanie" i przywieźć z podróży warte pokazania fotografie. Wakacyjny kurs fotografii rozpoczyna się na początku lipca w Krakowie i Warszawie.
27 Cze 2008
Marta Majewska
0
Aparat na wakacje 2008 - przegląd kompaktów i najtańszych lustrzanek
Wakacje za pasem. Czas wyjazdów, zwiedzania, rodzinnych spotkań, czyli mnóstwa okazji do robienia zdjęć. Nic więc dziwnego, że przed sezonem urlopowym dużo osób szuka nowej cyfrówki. Na rynku fotograficznym trwa nieustannie wyścig technologiczny, a jeśli ktoś go stale nie śledzi, może mieć kłopot z odpowiedzeniem sobie na pytanie "jakiego aparatu właściwie potrzebuję?". Zapraszamy do lektury naszego wakacyjnego poradnika - odpowiadamy w nim na to pytanie.
20 Cze 2008
Michal Grzegorczyk
0