forum.fotopolis.pl

Wszystkie artykuły z tagiem: "forum.fotopolis.pl" w serwisie fotopolis.pl:
Dziś w nocy przerwa techniczna w działaniu forum.fotopolis.pl
Dziś w nocy w godzinach 01:00-06:00 nastąpi przerwa techniczna w działaniu forum.fotopolis.pl. W tych godzinach nie będzie możliwe czytanie i pisanie postów, ani logowanie się do swojego profilu. W razie problemów z logowaniem do nowej wersji forum, proszę przeczytać poniższy tekst.
9 Lut 2010
Michał Sułkiewicz
0
10 000 użytkowników forum.fotopolis.pl przekroczone!
Zbliżając się do czwartej rocznicy powstania forum dyskusyjne towarzyszące fotopolis.pl przekroczyło w ostatnich dniach 10 000 zarejestrowanych użytkowników. Począwszy od stycznia 2005 pasjonaci fotografii mogą dyskutować w kilkudziesięciu pokojach tematycznych poświęconych zarówno sprzętowi, jak i innym tematom fotograficznych.
17 Paź 2008
Michał Sułkiewicz
0
Maile z pytaniami do redakcji fotopolis.pl
W ciągu ostatniego miesiąca nasza redakcja została dosłownie zalana mailami z pytaniami dotyczącymi wyboru i zakupu aparatu cyfrowego, obiektywu lub akcesoriów. Niestety nie jesteśmy w stanie na całą kierowaną do nas korespondencję odpisać. Większość odpowiedzi na zadane pytania można jednak znaleźć na stronach fotopolis.pl.
27 Gru 2007
Michał Sułkiewicz
0
Rekordowe 8000 użytkowników na forum.fotopolis.pl
W miniony weekend liczba zarejestrowanych użytkowników forum.fotopolis.pl przekroczyła 8000 osób. Forum dyskusyjne naszych czytelników pozwala na wymianę poglądów, doświadczeń i spostrzeżeń w tematach związanych z fotografią. W wydzielonych pokojach można porozmawiać o sprzęcie, technikach fotograficznych, a także uzyskać pomoc innych użytkowników forum.
18 Gru 2007
Michał Sułkiewicz
0