Bogdan Frymorgen

Wszystkie artykuły z tagiem: "Bogdan Frymorgen" w serwisie fotopolis.pl:
Premiera albumu "Bush House - the Tribute" Bogdana Frymorgena
26 października ukaże się album "Bush House - the Tribute", który jest hołdem złożonym siedzibie BBC World Service przez Bogdana Frymorgena - wieloletniego współpracownika rozgłośni. W albumie znalazło się ponad 80 czarno-białych fotografii i wiele wspomnień byłych i obecnych pracowników BBC World Service.
11 Paź 2012
Marcin Grabowiecki
0
"Kazimierz bez słów" - wystawa fotografii Bogdana Frymorgena
Zapraszamy do krakowskiego Centrum Kultury Żydowskiej na otwarcie wystawy fotografii Bogdana Frymorgena, które odbędzie 9 stycznia o godz. 18:00. Prezentowany cykl czarno-białych fotografii pochodzi z opublikowanego w tym roku albumu autora. Poświęcony jest on w całości pożydowskiej dzielnicy Krakowa. Prezentowane na wystawie zdjęcia powstały w ciągu ostatnich kilku lat.
2 Sty 2012
Marcin Grabowiecki
0
"Kazimierz bez słów" - album Bogdana Frymorgena
"Kazimierz bez słów" to album fotograficzny autorstwa Bogdana Frymorgena. Zawiera prawie sto czarno-białych fotografii poświęconych tej byłej żydowskiej dzielnicy Krakowa. Zdjęcia powstały na przestrzeni ostatnich kilku lat. Są osobistym spojrzeniem autora na współczesne oblicze historii Kazimierza.
26 Paź 2011
Marcin Grabowiecki
0
Bogdan Frymorgen "...młode życie, stary świat..." - wystawa w Galerii B&B
Galeria B&B w Bielsku-Białej zaprasza na wystawę fotografii Bogdana Frymorgena "...młode życie, stary świat...". Wernisaż odbędzie się w piątek, 8 maja o godzinie 18. Po otwarciu zaplanowano spotkanie z artystą.
7 Maj 2009
ms
0
"Opowieści niedojrzałe" Bogdana Frymorgena
Od 7 czerwca 2008 roku w krakowskiej Pauzie oraz w Galerii Pauza prezentowane są fotografie Bogdana Frymorgena z cyklu "Opowieści niedojrzałe". Bohaterami zdjęć artysty są przede wszystkim dzieci, a tematem samotność towarzysząca człowiekowi bez względu na wiek.
11 Cze 2008
Marta Sinior
0