Transfer

Wszystkie artykuły z tagiem: "Transfer" w serwisie fotopolis.pl:
Cascable Transfer - bezprzewodowe przesyłanie zdjęć z aparatu na Maca
Cascable dało się poznać jako remedium na często niedoskonałe aplikacje mobilne aparatów. Teraz, bliźniaczy Canscable Transfer pozwoli na bezpośrednie bezprzewodowe przesyłanie materiału na komputery Mac.
25 Lis 2016
Maciej Luśtyk
0
Nikon View NX 1.5.0 i Nikon Transfer 1.5.1
Nikon zaktualizował dwie aplikacje: View NX i Transfer. Podstawowa zmiana w obydwu programach to dodanie wsparcia dla najnowszej lustrzanki reporterskiej - Nikona D3S.
23 Paź 2009
Michal Grzegorczyk
0
Nikon View NX 1.4.0 i Nikon Transfer 1.5.0
W związku z wypuszczeniem na rynek nowych lustrzanek i aparatów kompaktowych Nikon zaktualizował dwie aplikacje - View NX i Transfer. Oprócz dodania wsparcia dla nowych aparatów wprowadzają one kilka modyfikacji i poprawek.
4 Sie 2009
Michal Grzegorczyk
0
Nikon View NX 1.3.0 i Nikon Transfer 1.4.0 - aktualizacje
Na stronie Nikona pojawiły się aktualizacje programów Nikon View NX i Nikon Transfer. W obydwu aplikacjach producent wprowadził liczne zmiany poprawiające zauważone błędy i zwiększające funkcjonalność programów.
24 Mar 2009
Michal Grzegorczyk
0
Nikon View NX i Transfer - wersje 1.1.0
Nikon opublikował aktualizacje dwóch programów: Nikon View NX i Nikon Transfer, obydwu do wersji 1.1.0. Najważniejsza zmiana w tych aplikacjach to dodanie wsparcia dla najnowszych wersji systemów operacyjnych: Mac OS X 10.5.2 (Leopard) i 32-bitowego Windows Vista z dodatkiem Service Pack 1. Modyfikacji jest oczywiście więcej, o najważniejszych z nich piszemy w dalszej części informacji.
28 Maj 2008
Michal Grzegorczyk
0