GoPro HERO4 Session

Wszystkie artykuły z tagiem: "GoPro HERO4 Session" w serwisie fotopolis.pl:
Tym skutkują złe zamiary. GoPro odwraca sytuację i pozywa Polaroida
Pamiętacie jeszcze jak jesienią zeszłego roku Polaroid pozwał GoPro o kształt kamerki? Teraz producent kamer sportowych odwraca sytuację i robi dokładnie to samo.
1 Lip 2016
Maciej Luśtyk
0
Ciemne chmury nad GoPro - pozew inwestorów
Pod koniec zeszłego tygodnia informowaliśmy was o kłopotach finansowych wiodącego producenta kamerek sportowych. Okazuje się, że to nie koniec problemów. Przeciwko firmie pozew wytoczyli oszukani inwestorzy. Czy możliwie, że ktoś inny przejmie pałeczkę lidera w tym segmencie?
19 Sty 2016
Maciej Luśtyk
0
Złe decyzje kosztują. GoPro zwolni około 100 pracowników
Nawet giganci miewają problemy, których częstą przyczyną bywa jedna zła decyzja. W związku z nietrafioną strategią kamerki HERO4 Session i słabymi wynikami finansowymi producent ma w planach 7-procentową redukcję zatrudnienia.
14 Sty 2016
Maciej Luśtyk
0
Polaroid pozywa GoPro… o kształt kamerki
Procesy o kradzież patentów i rozwiązań na rynku fotograficznym nie są niczym nowym. Często w takich przypadkach przedmiot sporu bywa absurdalny. Podobnie jest i tym razem - producent Polaroid Cube pozywa firmę GoPro o skopiowanie pomysłu na kamerkę sportową w kształcie kostki…
4 Lis 2015
Maciej Luśtyk
0
GoPro HERO4 Session - jeszcze bardziej kompaktowe
Jeżeli komukolwiek gabaryty kamer GoPro mogły wydawać się zbyt duże, to z pewnością nie będą mogli powiedzieć tego o nowym modelu HERO4 Session. Kamerka jest o połowę mniejsza i 40% lżejsza od wersji standardowej, posiada Wi-fi, 2 mikrofony, nagrywa filmy w jakości 1440p i jest wodoodporna.
6 Lip 2015
Maciej Luśtyk
0