Olympus OM-D E-M10

Wszystkie artykuły z tagiem: "Olympus OM-D E-M10" w serwisie fotopolis.pl:
Olympus OM-D E-M10 Mark III - test aparatu
Nowy bezlusterkowiec Olympusa to już trzecia odsłona jednej z najbardziej popularnych amatorskich konstrukcji na rynku. E-M10 III z jednej strony wprowadza istotne usprawnienia, z drugiej wydaje się być kierowany do mniej wymagającego odbiorcy niż poprzednik. Przekonajmy się więc, czy jest jego godnym następcą.
13 Lis 2017
Maciej Luśtyk
6
Olympus OM-D E-M10 Mark III - lepszy autofokus i filmy 4K
Amatorska seria E-M10 to jedne z najlepiej sprzedających się bezlusterkowców na rynku. Trzecia odsłona aparatu wprowadza szereg usprawnień, ale jej sercem ciągle pozostaje 16-milionowa matryca. Czy ma szanse powtórzyć sukces poprzedników?
31 Sie 2017
Maciej Luśtyk
6
Wymień swoją lustrzankę na OM-D - Opinia Mariusza Dolatowskiego
Pod koniec kwietnia ruszyliśmy z konkursem, w którym uczestnicy mogli przetestować aparat Olympus OM-D E-M10 i w razie chęci wymienić na niego (bądź na inny model z serii OM-D) swój stary aparat. Prezentujemy Wam opinię z użytkowania bezlusterkowca autorstwa Mariusza Dolatowskiego.
12 Cze 2015
Maciej Luśtyk
0
Wymień swoją lustrzankę na OM-D - opinia Pawła Barketa
Prawie równy miesiąc temu ruszyliśmy z konkursem, w którym uczestnicy mogli przetestować aparat Olympus OM-D E-M10 i w razie chęci wymienić na niego (bądź na inny model z serii OM-D) swój stary aparat. Prezentujemy Wam opinię z użytkowania bezlusterkowca autorstwa Pawła Barketa.
20 Maj 2015
Maciej Luśtyk
0
Wymień swoją lustrzankę na OM-D!
Grono użytkowników bezlusterkowców stale się powiększa, a rozwój technologii sprawił, że coraz częściej wybierają je też profesjonalni fotografowie. Wspólnie z firmą Olympus zapraszamy Was do wzięcia udziału w jedynych w swoim rodzaju testach konsumenckich, które pozwolą wam bezpłatnie wymienić stary sprzęt cyfrowy na aparat Olympus z serii OM-D.
21 Kwi 2015
Maciej Luśtyk
0