wymiana

Wszystkie artykuły z tagiem: "wymiana" w serwisie fotopolis.pl:
Peak Design bezpłatnie wymieni wadliwe zaczepy V3 na nową wersję Anchor V4
Ostatnio w sieci mogliśmy natrafić na komentarze o wadliwych zaczepach Anchor V3, gdzie cienka linka mocowania ulegała przetarciu. Teraz „wszyscy użytkownicy produktów z Anchor V3 mogą liczyć na otrzymanie bezpłatnego kompletu kotwic Anchor V4, w celu zastąpienia ich w posiadanych produktach“ - zaznacza producent.
12 Cze 2018
Redakcja Fotopolis
0
Problemy z akumulatorem w aparatach Nikon D500. Producent oferuje darmową wymianę
W teście najnowszej lustrzanki Nikona informowaliśmy Was o niższej niż oczekiwanej żywotności akumulatora. Okazuje się, że nie był to jednostkowy przypadek. Producent uruchamia usługę wymiany baterii w niektórych modelach.
6 Cze 2016
Maciej Luśtyk
0
Xume - wymiana filtra nigdy nie była tak prosta
Firma Xume oferuje ciekawe adaptery, które sprawią, że zmiana nakręcanych filtrów potrwa ułamek sekundy. Wszystko za sprawą specjalnego systemu magnesów.
19 Sty 2016
Maciej Luśtyk
0
Wymień swoją lustrzankę na OM-D - opinia Pawła Barketa
Prawie równy miesiąc temu ruszyliśmy z konkursem, w którym uczestnicy mogli przetestować aparat Olympus OM-D E-M10 i w razie chęci wymienić na niego (bądź na inny model z serii OM-D) swój stary aparat. Prezentujemy Wam opinię z użytkowania bezlusterkowca autorstwa Pawła Barketa.
20 Maj 2015
Maciej Luśtyk
0
“Papier w obiegu” - wymiana publikacji fotograficznych
Stowarzyszenie Fotograficzne FotoBzik zaprasza do Krakowa na wydarzenie pod tytułem “Papier w obiegu”, podczas którego będzie można wymienić się fotografiami, czasopismami oraz książkami i albumami fotograficznymi. Odbędzie się też wykład odnośnie kolekcjonowania fotografii. Spotkanie odbędzie się 22 maja 2015 roku.
18 Maj 2015
Maciej Luśtyk
0
Wymień swoją lustrzankę na OM-D!
Grono użytkowników bezlusterkowców stale się powiększa, a rozwój technologii sprawił, że coraz częściej wybierają je też profesjonalni fotografowie. Wspólnie z firmą Olympus zapraszamy Was do wzięcia udziału w jedynych w swoim rodzaju testach konsumenckich, które pozwolą wam bezpłatnie wymienić stary sprzęt cyfrowy na aparat Olympus z serii OM-D.
21 Kwi 2015
Maciej Luśtyk
0
Akcja promocyjna Think Tank - do 200 zł rabatu
Dystrybutor marki Think Tank startuje z promocją umożliwiającą uzyskanie nawet 200 zł rabatu przy zamianie starej torby fotograficznej na torbę z linii Retrospective. Promocja potrwa do 30 czerwca 2015 roku.
9 Kwi 2015
Maciej Luśtyk
0