Galeria Pacamera

Wszystkie artykuły z tagiem: "Galeria Pacamera" w serwisie fotopolis.pl:
"Pustelnia" Mateusza Torbusa w Suwałkach
Galeria PAcamera w Suwałkach zaprasza na wernisaż wystawy Mateusza Torbusa zatytułowanej "Hermitage/Pustelnia", który odbędzie się w piątek, 15 marca o godz. 17:00.
12 Mar 2013
Marcin Grabowiecki
0
Wystawa prac studentów z pracowni Wojciecha Prażmowskiego w Galerii PAcamera
Do końca września w Galerii PAcamera możemy oglądać prace studentów Wojciecha Prażmowskiego z Pracowni Fotografii Kreacyjnej WSF PWSFTiT w Łodzi. 51 prezentowanych fotografii w większości przypadków wykonanych jest w klasycznej technice bromowej.
17 Sie 2009
Marcin Grabowiecki
0
Vytautas V. Stanionis "Litwa. Obrazy pożegnalne" - wystawa w Suwałkach
Galeria PAcamera w Suwałkach zaprasza na wystawę fotografii Vytautasa V. Stanionisa "Litwa. Obrazy pożegnalne". Wernisaż w piątek, 6 marca o godzinie 18. Podczas wieczoru odbędzie się prezentacja książki autora.
3 Mar 2009
ms
0
Świat Huculi na zdjęciach Cyrila Horiszny
Regionalny Ośrodek Kultury i Sztuki w Suwałkach zaprasza dzisiaj, 22 lipca 2008 roku na wernisaż wystawy Cyrila Horiszny. Autor jest francuskim fotoreporterem zafascynowanym Europą Wschodnią i Ukrainą - ojczyzną jego dziadków. Motywem przewodnim zdjęć Cyrila Horiszny są ludzie i atmosfera Wschodu.
22 Lip 2008
Marta Sinior
0
Wenezuela oczami Aarona Sosy
Galeria Pacamera w Suwałkach zaprasza 25 kwietnia 2008 roku na wystawę prac jednego z najwybitniejszych fotografów młodego pokolenia Wenezueli - Aaron'a Sosy. Na ekspozycji zaprezentowana zostanie seria zdjęć zatytułowanych "Codzienność Wenezueli". Wystawie w Suwałkach towarzyszyć będzie spotkanie z artystą. Polecamy.
17 Kwi 2008
Marta Sinior
0