gradacyjny filtr szary

Wszystkie artykuły z tagiem: "gradacyjny filtr szary" w serwisie fotopolis.pl:
Rozwiń skrzydła - filtry szare Irix Edge w fotografii krajobrazu
Zadajmy sobie pytanie: jak zaczynaliśmy swoją przygodę z fotografią? Zapewne w zależności od wieku, przygoda zaczynała się od „kliszy’“, kompaktu, bądź też telefonu komórkowego, lecz są to jedynie narzędzia będące odzwierciedleniem czasu i technologii w jakiej przyszło nam żyć, umożliwiające utrwalenie danej chwili.
12 Paź 2018
Promocja
0
NiSi Prosories P1 Kit - system filtrów prostokątnych do smartfona. Czy to ma sens?
Z roku na rok aparaty w smartfonach stają się coraz doskonalsze i pozwalają na więcej, mimo to pewne tematy na zawsze pozostaną domeną tradycyjnych aparatów, a przynajmniej tak nam się wydawało. Nisi zaprezentowało właśnie system prostokątnych filtrów do smartfona.
3 Kwi 2018
Maciej Luśtyk
0
Irix Edge 100 - nowy system filtrów prostokątnych wkracza na rynek. Co oferuje?
Marka Irix rozszerza ofertę o kolejne rozwiązanie dla fotografów krajobrazowych. Tym razem jest to nowy system filtrów prostokątnych Edge 100, który cechuje wysoka jakość wykonania, ciekawe funkcje i wygoda obsługi.
20 Paź 2017
Maciej Luśtyk
0
Foto porady Szkoły Perfekcyjnej Fotografii na fotopolis.pl - "Sztuczki z gradacyjnym filtrem szarym"
To już 29. odcinek naszej serii porad z Bryanem Petersonem. W tym tygodniu znowu odwiedzamy Francję, a zajmiemy się klasycznym gradacyjnym filtrem szarym.
29 Mar 2015
Michał Sułkiewicz
0
Foto porady Szkoły Perfekcyjnej Fotografii na fotopolis.pl - część 9, „Sztuczki z gradacyjnym filtrem szarym”
To już dziewiąta część wideo porad fotograficzych przygotowanych dla czytelników fotopolis.pl przez Szkołę Perfekcyjnej Fotografii. Tym razem Bryan Peterson, autor wielu podręczników fotograficznych, pokaże nam jak używać gradacyjnego filtra szarego w fotografii krajobrazu.
8 Lis 2014
Michał Sułkiewicz
0