czyszczenie matrycy

Wszystkie artykuły z tagiem: "czyszczenie matrycy" w serwisie fotopolis.pl:
FireFly - urządzenie do czyszczenia matryc
Samodzielne czyszczenie wnętrza korpusu z pyłków może jedynie pogorszyć sprawę. FireFly to bezpieczne urządzenie wykorzystujące zjonizowane powietrze w celu pozbycia się kurzu z wnętrza aparatu, szczególnie z matrycy.
5 Lut 2013
Patrycja Tuszyńska
0
Invention Prize dla Olympusa za system czyszczenia matryc
System czyszczenia matryc Olympusa dostał nagrodę Asahi Shimbun Invention Prize w czasie wystawy National Commendation 2010.
13 Sie 2010
Michal Grzegorczyk
0
Lenspen SensorKlear Loupe - widzisz co czyścisz
Firma Lenspen zaprezentowała kolejne urządzenie wspomagające użytkowników lustrzanek cyfrowych borykających się z problemem brudzących się matryc. Lenspen SensorKlear Loupe to połączenie lupy z podświetlaniem diodowym i specjalnego narzędzia czyszczącego. Producent zachwala, że dzięki takiemu zestawowi czyszczenie będzie proste i efektywne.
11 Mar 2009
Michal Grzegorczyk
0
Dust Aid - pomysły na czystą matrycę
Firma Dust Aid specjalizuje się w produkcji rozwiązań służących utrzymywaniu w czystości matryc aparatów cyfrowych i czyszczeniu ich, gdy dojdzie już do zabrudzenia. Ostatnio zaprezentowała trzy nowe sposoby: wklejaną między obiektyw a matrycę "szybkę", szpatułkę do czyszczenia na mokro z podświetleniem w uchwycie i gruszkę ze zintegrowanym filtrem powietrza.
20 Lut 2009
Michal Grzegorczyk
0
Olympus E-3 - ultradźwiękowy filtr SSWF
Czyszczenie matrycy to pomysł Olympusa konsekwentnie wprowadzany do wszystkich lustrzanek E-Systemu. Zapraszamy do zapoznania się z ostatnim z artykułów opisujących technologie związane z Olympusem E-3. Tym razem zajmujemy się ultradźwiękowym filtrem SSWF, chroniącym fotografie przed śladami kurzu.
4 Kwi 2008
Michal Grzegorczyk
0