Verbatim

Wszystkie artykuły z tagiem: "Verbatim" w serwisie fotopolis.pl:
Verbatim Store ’n’ Go USB 3.0 - dysk zewnętrzny 1TB z czytnikiem kart SD
Verbatim zaprezentował przystępny cenowo, przenośny dysk HDD, który może uprościć zgrywanie i tworzenie kopii zapasowych zdjęć.
25 Lip 2018
Maciej Luśtyk
0
Verbatim Pro+ - nowa seria szybkich kart SD UHS-I U3
Verbatim wprowadził nową linię kart pamięci Pro+. Karty w standardzie SDHC i SDXC oferują prędkości odczytu i zapisu rzędu 90 i 80 MB/s i dostępne będą w wersjach o pojemności 32 i 64 i 128 GB.
25 Cze 2015
Maciej Luśtyk
0
Verbatim SDHC Class 10
Verbatim poinformował o wprowadzeniu do sprzedaży nowych kart pamięci SDHC Class 10. Szeroka gama nośników obejmuje modele o pojemnościach od 4 do 32 gigabajtów, zarówno w formacie standardowym oraz "micro".
15 Cze 2011
Michal Grzegorczyk
0
Verbatim SDXC 64 GB Class 10
Verbatim zaprezentował szybką i pojemną kartę w standardzie SDXC. Nośnik ma 64 gigabajty pamięci oraz należy do 10. klasy prędkości.
27 Wrz 2010
Michal Grzegorczyk
0
Verbatim ExpressCard SSD - szybki backup
Firma Verbatim zaprezentowała nową serię urządzeń, które mogą być przydatne podczas backupowania zdjęć w trakcie plenerowych sesji zdjęciowych. Chodzi o pamięć SSD (Solid State Drive) wyposażoną w złącze ExpressCard. W skład serii wchodzą nośniki o pojemnościach 16, 32 i 64 gigabajtów. Największe zalety tego rozwiązania to prędkość transferu danych i wysoka niezawodność pamięci SSD.
4 Kwi 2009
Michal Grzegorczyk
0
Verbatim SDHC 32GB
Verbatim zaprezentował nową kartę w standardzie SDHC. 32-gigabajtowy nośnik ma 6. klasę prędkości, co oznacza, że minimalna gwarantowana prędkość odczytu i zapisu wynosi 6 MB/s. Kolejna firma ma w swojej ofercie kartę, która osiągnęła maksymalną wydajność opisaną w specyfikacji standardu.
25 Mar 2009
Michal Grzegorczyk
0
Nowe czytniki kart pamięci Verbatim
Verbatim zaprezentował kilka nowych czytników kart pamięci. Jeden z nich obsługuje wszystkie najważniejsze formaty, włącznie z komórkowymi microSDHC czy Sony M2. Pozostałe to naprawdę niewielkie, kieszonkowe czytniki obsługujące karty Memory Stick, MicroSD/MicroSDHC, a także SD/MiniSD.
25 Lis 2008
Michal Grzegorczyk
0
Verbatim SDHC Video HD
Verbatim dołożył do swoje oferty nośników dwie kolejne propozycje. Nowe karty zostały nazwane "SDHC Video HD", co sugeruje, że producent widzi je przede wszystki w kamerach wideo. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, żeby użyć ich w aparatach cyfrowych. Większa z nowych kart ma 8 gigabajtów, a mniejsza 4. Obydwie należą do 6. klasy prędkości.
31 Paź 2008
Michal Grzegorczyk
0
Verbatim SDHC 16 GB - szybko i pojemnie
Verbatim zaprezentował nową kartę SDHC o pojemności 16 gigabajtów. Nowa karta należy do 6. klasy, co oznacza, że minimalny gwarantowany transfer wynosi 6 MB/s. Producent podkreśla jednak, że maksymalnie może on osiągnąć nawet 20 MB/s.
1 Sie 2008
Michal Grzegorczyk
0
Verbatim - przenośne 500 GB
Fotoamator w erze fotografii cyfrowej (i 14 megapikselowych matryc) prędzej czy później zapełnia dysk komputera i staje przed pytaniem "co dalej?". Dobrym pomysłem na wygodną archiwizację plików są zewnętrzne dyski podłączane do komputerów za pomocą portu USB. Na początku czerwca Verbatim zaprezentował model o pojemności 500 GB i niewielkich wymiarach zewnętrznych.
5 Cze 2008
Michal Grzegorczyk
0