Galeria OKNO

Wszystkie artykuły z tagiem: "Galeria OKNO" w serwisie fotopolis.pl:
Wystawa "Poetyka trwania" Jolanty Rycerskiej w Przemyślu
W najbliższy czwartek w przemyskiej Galerii OKNO odbędzie się wernisaż wystawy fotografii Jolanty Rycerskiej zatytułowanej "Poetyka trwania". Prace stanowią osobistą refleksję autorki nad kondycją człowieka.
18 Sie 2009
Marcin Grabowiecki
0
Sławomir Kuszczak - wystawa i warsztaty w Galerii OKNO
Słubicka Galeria OKNO zaprasza na kolejną wystawę i otwarte warsztaty prowadzone przez autora ekspozycji. Tym razem swoje projekty zaprezentuje Sławomir Kuszczak, kierownik Pracowni Rysunku na poznańskiej ASP. Na ekspozycji, obok fotografii będzie można zobaczyć rysunki Kuszczaka. Otwarcie wystawy nastąpi 14 listopada 2008 roku.
7 Lis 2008
Marta Sinior
0
Galeria Okno układa program wystawienniczy
Słubicka Galeria Okno zaprasza do przesyłania autorskich portfolio w celu ustalenia programu wystawienniczego na rok 2009. Oferta skierowana jest nie tylko do artystów z dorobkiem i ugruntowaną pozycją artystyczną, ale również do młodych, wciąż poszukujących twórców.
17 Paź 2008
Marta Sinior
0
Projekt "W OKNIE i za OKNEM"
W ubiegłym roku słubicka galeria OKNO obchodziła pięciolecie. Urodziny stały się inspiracją do stworzenia projektu, który łączyłby działania i zadania odbywające się zarówno w galerii OKNO, jak również za OKNEM, czyli poza przestrzenią galeryjną. Do udziału w projekcie zaproszono dziewięciu artystów z Polski i Niemiec, których prace można będzie oglądać na wystawie "W OKNIE i za OKNEM" podsumowującej projekt.
3 Wrz 2008
Marta Sinior
0
Czeska fotografia w galerii OKNO
Jutro, 9 maja 2008 roku w Galerii OKNO w Słubicach zostanie otwarta wystawa prezentująca dwa cykle fotograficzne Rudolfa Němečka. Natomiast jeszcze dzisiaj w słubickiej galerii odbędą się otwarte warsztaty z czeskim arystą. Początek spotkania o godzinie 16.
8 Maj 2008
Marta Sinior
0
"Sommer Album" Marka Noniewicza w Galerii OKNO
Galeria OKNO w Słubicach zaprasza na wystawę fotografii autorstwa Marka Noniewicza. Materiał do prac powstawał latem. Zdjęcia były rejestrowane kamerą otworkową. Później, w ciemni, autor nadawał im ostateczną formę - wybierał papier, nakładał emulsję, łączył negatywy. 13 marca o godzinie 16:00, w przeddzień wernisażu, odbędą się warsztaty camera obscura.
10 Mar 2008
Michal Grzegorczyk
0
Wystawa i warsztaty Michała Bojary w galerii OKNO
Nowy rok słubicka galeria OKNO rozpoczyna wystawą Michała Bojary zatytułowaną "Sin - Kobiety". Ekspozycja ta odzwierciedla zainteresowania artysty eksperymentalnym, kolorowym obrazem fotograficznym, który powstaje w tradycyjnej ciemni fotograficznej. Wernisaż wystawy Michała Bojary odbędzie się za tydzień, 18 stycznia 2008 roku. Dzień wcześniej, 17 stycznia artysta poprowadzi warsztaty praktyczne z fotografii kolorowej.
11 Sty 2008
Marta Sinior
0
Wystawa i warsztaty Janusza Musiała w Galerii OKNO
Galeria OKNO w Słubicach zaprasza 18 i 19 stycznia 2007 roku na warsztaty fotograficzne i autorską wystawę Janusza Musiała "Całuny Natury - Ogień". Warsztaty i spotkanie z artystą w dzień poprzedzający wernisaż wystawy to już tradycja i nieodłączny element programu edukacyjno-wystawienniczego galerii. Artysta nie tylko opowie o swoim warsztacie pracy i o tworzeniu fotogramów przy zastosowaniu różnych żywiołów, ale również pokaże jak zrealizować zdjęcia z kamerą i bez kamery.
17 Sty 2007
Marta Sinior
0
Program wystawienniczy Galerii Okno na rok 2007
Galeria OKNO w Słubicach zaprasza do przedkładania autorskich portfolio w celu wyboru, weryfikacji i ustalenia programu wystawienniczego na rok 2007. Teczki z propozycjami wystaw można przesyłać do połowy listopada 2006 roku.
22 Sie 2006
Marta Sinior
0
Dwie ekspozycje w Galerii Okno
Galeria Okno w Słubicach zaprasza 20 stycznia 2006 roku na pierwszą wystawę w Nowym Roku. Zaprezentowane zostaną dwie różne ekspozycje dwóch autorów: "Księża seniorzy" Danuty Witkowskiej i "Dokument codzienności" Marcina Pawlika .
14 Sty 2006
Marta Sinior
0