Samsung Galaxy Camera

Wszystkie artykuły z tagiem: "Samsung Galaxy Camera" w serwisie fotopolis.pl:
Samsung Galaxy Camera 2
Samsung Galaxy Camera 2 to następca bardzo ciekawej hybrydy. Nowa wersja została wyposażona w szybszy procesor, który usprawni działanie systemu Android oraz samego aparatu. Aparat został wyposażony w 16-megapikselową matrycę, która współpracuje z z obiektywem o 21-krotnym zoomie.
2 Sty 2014
Patryk Wiśniewski
0
Przetestuj i wygraj Samsung Galaxy Camera! - konkurs rozstrzygnięty
Rozstrzygnęliśmy konkurs "Przetestuj i wygraj Samsung Galaxy Camera!". Zwyciężczynią zostaje Olga Wójcik, która w nagrodę otrzymuje aparat Samsung Galaxy Camera na własność.
28 Mar 2013
Michal Grzegorczyk
0
Samsung Galaxy Camera - opinia Olgi Wójcik
Zapraszamy do lektury kolejnej opinii na temat aparatu Samsung Galaxy Camera. Jej autorka Olga Wójcik zabrała aparat na krótki wyjazd do Warszawy.
8 Mar 2013
Michal Grzegorczyk
0
Samsung Galaxy Camera - opinia Tomasza Rajtara
Przedstawiamy trzecią opinię oraz zdjęcia naszego czytelnika, który wziął udział w konkursie "Przetestuj i wygraj Samsunga Galaxy Camera". Tomasz Rajtar, pasjonat technologii, sprawdził wszechstronne możliwości aparatu.
27 Lut 2013
Patrycja Tuszyńska
0
Przetestuj i wygraj Samsung Galaxy Camera!  - wybraliśmy 5 testerów
Wybraliśmy kolejne pięć osób spośród tych, które nadesłały swoje zgłoszenia na konkurs "Przetestuj i wygraj Samsung Galaxy Camera!". Będą one miały okazję sprawdzić możliwości aparatu skierowanego do fanów najnowszych technologii oraz mediów społecznościowych.
26 Lut 2013
Patrycja Tuszyńska
0
Przetestuj i wygraj Samsung Galaxy Camera!  - wybraliśmy 5 testerów
Wybraliśmy pierwsze pięć osób spośród tych, które nadesłały swoje zgłoszenia na konkurs "Przetestuj i wygraj Samsung Galaxy Camera!". Będą one miały okazję sprawdzić możliwości aparatu skierowanego do fanów najnowszych technologii oraz mediów społecznościowych. Nadal można nadsyłać zgłoszenia do konkursu. Czekamy na nie do 24 lutego.
6 Lut 2013
Patrycja Tuszyńska
0
Przetestuj i wygraj Samsung Galaxy Camera! 
Samsung Galaxy Camera to aparat dla fanów najnowszych technologii i mediów społecznościowych. I właśnie im dedykujemy nasz najnowszy konkurs, w którym można go przetestować i wygrać. Jaki masz pomysł na zdjęcia? Gdzie je zrobisz, jakie aplikacje wykorzystasz do obróbki i z kim się nimi podzielisz? Na Wasze zgłoszenia czekamy aż do 24 lutego 2013!
1 Lut 2013
Marta Majewska
0
Samsung Galaxy Camera - test
Samsung Galaxy Camera został zaprezentowany podczas targów IFA w sierpniu 2012 roku. Urządzenie z systemem Android wyposażono w 16,3-megapikselową matrycę i 4,8-calowy, dotykowy wyświetlacz LCD. Przekonajcie się, jak wypadł w naszym teście.
11 Sty 2013
Marcin Grabowiecki
0