Mark II

Wszystkie artykuły z tagiem: "Mark II" w serwisie fotopolis.pl:
Canon EOS 6D Mark II - test aparatu
Druga wersja amatorskiej pełnej klatki Canon trafia właśnie do sprzedaży. Czy EOS 6D Mark II okaże się godnym następcą konsumenckiej „szóstki”? Jak wypada na tle innych pełnoklatkowych korpusów na rynku? Zapraszamy do lektury naszego testu!
2 Wrz 2017
Maciej Luśtyk
7
Canon EOS 6D Mark II vs 5D Mark III - który aparat wybrać? [TESTY STUDYJNE]
Na rynku właśnie pojawił się długo oczekiwany EOS 6D Mark II, niestety w cenie, której znacznie bliżej do starszego, ale bardziej zaawansowanego modelu 5D III, niż do poprzednika. W internecie huczy też na temat przeciętnych osiągów nowej matrycy. Czy nie lepiej więc zainwestować w leciwy, ale uznany model 5D?
4 Sie 2017
Maciej Luśtyk
9
Canon EOS 6D Mark II - zdjęcia przykładowe
Zaprezentowany pod koniec czerwca Canon EOS 6D Mark II to jedna z najbardziej popularnych premier tego roku. Jego sercem jest nowa, 26-milionowa matryca, byliśmy więc ciekawi, jak sprawdza się ona w praktyce. Zobaczcie pierwsze zdjęcia przykładowe wykonane aparatem.
3 Sie 2017
Maciej Luśtyk
3
Canon EOS 6D Mark II - pierwsze wrażenia
Dziś Canon zaprezentował jeden z najbardziej oczekiwanych aparatów tego roku. Czy model 6D Mark II będzie równie popularny, co jego poprzednik? Sprawdziliśmy to podczas premiery, gdzie mieliśmy okazję bliżej przyjrzeć się nowej pełnej klatce w rodzinie producenta.
29 Cze 2017
Maciej Luśtyk
9
Canon EOS 6D Mark II - pełna klatka "dla amatorów" powraca. Mocna jak nigdy i w świetnej cenie
Model 6D Mark II to chyba najbardziej oczekiwany przez użytkowników Canona aparat ostatnich lat. Czy następca pierwszej „taniej” pełnej klatki producenta ma szansę podbić serca tych, którzy tak zadowoleni byli z poprzednika? Wszystko wskazuje na to, że tak.
29 Cze 2017
Maciej Luśtyk
8
Ważna aktualizacja dla aparatów Olympus OM-D E-M1 i E-M5 Mark II już dostępna
Ważna aktualizacja dla aparatów OM-D E-M1 i E-M5 Mark II, o której pisaliśmy we wrześniu tego roku jest już dostępna do pobrania. Uaktualnienie wprowadza między innymi funkcję Focus Stacking, cichą migawkę, bracketing autofokusa, symulację wizjera optycznego i rozbudowuje funkcje filmowe.
26 Lis 2015
Maciej Luśtyk
0
Canon PowerShot G1 X Mark II - test
Canon G1 X Mark II to druga odsłona zaawansowanego kompaktu od japońskiego producenta. O ile poprzednik był po prostu dużym "Canonem G", którego budowa wyglądała dokładnie tak samo jak w mniejszych modelach, to w przypadku odświeżonej wersji zaszło już więcej zmian.
6 Cze 2014
Patryk Wiśniewski
0
CanoScan 9000F Mark II
Canon zaprezentował drugą wersję skanera CanoScan 9000F Mark II. Odświeżone urządzenie pozwala digitalizować filmy małoobrazkowe.
5 Gru 2012
Patryk Wiśniewski
0