Robert Wolański

Wszystkie artykuły z tagiem: "Robert Wolański" w serwisie fotopolis.pl:
Wystawa smartfonowych zdjęć Roberta Wolańskiego i warsztaty w sopockiej Zatoce Sztuki
Sony Mobile wraz fundacją Zatoka Sztuki już najbliższy weekend, 11-12 lipca 2015 roku zapraszają do Sopotu na wernisaż wystawy fotografii Roberta Wolańskiego wykonanych smartfonem. W ramach wydarzenia odbędą się również warsztaty i konkurs fotograficzny.
6 Lip 2015
Maciej Luśtyk
0
“Powder her Face” - opera i wystawa zdjęć Roberta Wolańskiego
9 maja 2015 roku w Teatrze Wielkim w Warszawie odbędzie się premiera jednej z najbardziej wyczekiwanych oper tego roku, pod tytułem “Powder her Face”. Będzie jej towarzyszyć wystawa zdjęć Roberta Wolańskiego, zrobionych podczas prac nad przedstawieniem, ukazujących zakulisową, niedostępną dla widzów rzeczywistość.
29 Kwi 2015
Maciej Luśtyk
0
Wykłady Tomasza Tomaszewskiego i Roberta Wolańskiego w Łodzi
W nadchodzący weekend Sony zaprasza do Łodzi gdzie będzie można wziąć udział w serii otwartych wykładów prowadzonych przez Tomasza Tomaszewskiego i Roberta Wolańskiego, a także zapoznać się z nowościami z oferty producenta.
24 Mar 2015
Maciej Luśtyk
0
Robert Wolański fotografuje brytyjskie myśliwce
Zobaczcie zdjęcia Roberta Wolańskiego stworzone podczas sesji modowej inspirowanej historyczną bitwą o Anglię. To pierwsza profesjonalna sesja zrealizowana aparatem Sony A7R.
10 Paź 2014
Marcin Grabowiecki
0
Akademia Xperii: webinarium Roberta Wolańskiego
W minioną środę, 17 września odbyło się webinarium Akademii Xperii, którego gościem był Robert Wolański. Przekonajcie się, o czym mówił jeden z najbardziej rozchwytywanych w Polsce fotografów mody.
22 Wrz 2014
Marcin Grabowiecki
0
Xperia zaprasza na webinarium z Robertem Wolańskim
Robert Wolański to jeden z najbardziej rozchwytywanych w Polsce fotografów mody. Jeśli chcecie go o coś zapytać, to wkrótce nadarzy się okazja. Już w najbliższą środę, 17 września o godzinie 19.00 możecie wziąć udział w webinarium Akademii Xperia.
13 Wrz 2014
Marta Majewska
0
Portrety Roberta Wolańskiego z komórki Sony - wystawa jakiej jeszcze nie było
24 portrety gwiazd filmu, teatru i muzyki. Zobaczcie fotografie Roberta Wolańskiego, wykonane smartfonem Xperia Z1, która miała swoją premierę 3 kwietnia. Już wkrótce wystawę prac Roberta Wolańskiego będzie można obejrzeć w kilku najlepszych galeriach fotograficznych w kraju.
4 Kwi 2014
Piotr Wroniewicz
0
Pierwsza wystawa fotografii mody - Fotofashion.pl
W ramach organizowanych przez MTP targów Tex-Style w Poznaniu w dniach 4-6 marca 2008 odbędzie się pierwsza zbiorowa wystawa fotografii mody w Polsce - Fotofashion.pl. Na ekspozycji zaprezentowanych zostanie 66 zdjęć, wśród których znajdą się fotografie z kampanii wiodących firm odzieżowych w Polsce oraz marek obecnych na polskim rynku. Oprócz nich będzie można obejrzeć zdjęcia autorstwa indywidualnych twórców, m.in. Roberta Wolańskiego, Jacka Poremby, Wojciecha Wieteski czy Marka...
16 Lut 2008
Marta Sinior
0