CS6

Wszystkie artykuły z tagiem: "CS6" w serwisie fotopolis.pl:
Koniec Photoshopa i Creative Suite w pudełku - tylko Creative Cloud
Firma Adobe zapowiedziała, że pakiet Creative Suite 6 będzie ostatnim dostępnym w wersji pudełkowej. Nowe wersje programu Photoshop będą dostępne jedynie w subskrypcji Creative Cloud.
7 Maj 2013
Michal Grzegorczyk
0
Adobe Creative Cloud - recenzja systemu
Rok temu Adobe uruchomiło Creative Cloud - abonament, w ramach którego za stosunkowo niewielką miesięczną opłatą użytkownik ma dostęp do wszystkich aplikacji z rodziny Creative Suit. W artykule wyjaśniamy o co w Creative Cloud dokładnie chodzi i sprawdzamy czy taki system jest opłacalny. Zapraszamy do lektury.
29 Mar 2013
Michal Grzegorczyk
0
Adobe Photoshop Lightroom 4 dostępny w Creative Cloud
Adobe udostępniło Lightroom 4 w ramach Adobe Creative Cloud. Chmura Adobe została zaprezentowana wraz z wprowadzeniem pakietu CS6. Umożliwia użytkownikom korzystanie z oprogramowania Adobe na zasadzie subskrypcji.
27 Cze 2012
Marcin Falana
0
Adobe Photoshop CS6 - przegląd nowych funkcji
Adobe po raz pierwszy w historii wypuściło wersję beta jednego z najbardziej popularnych programów graficznych na świecie: Photoshop CS6. Program doczekał się kilku istotnych zmian, które opisaliśmy w naszym artykule.
23 Mar 2012
Patryk Wiśniewski
0
Adobe Photoshop CS6 - publiczna wersja "beta" gotowa do pobrania
Firma Adobe opublikowała wersję beta programu Photoshop CS6. Publiczne testowanie nowej wersji najpopularniejszego programu do obróbki zdjęć to idealna okazja do poznania wszystkich nowych funkcji. A tym razem jest ich naprawdę sporo.
22 Mar 2012
Michal Grzegorczyk
0
Będzie zniżka dla użytkowników Adobe CS3 i CS4 przy aktualizacji do CS6
Kilka miesięcy temu koncern Adobe zmodyfikował swoją politykę aktualizacji i poinformował, że zniżkę na pakiet CS6 otrzymają jedynie użytkownicy CS5. Ci, którzy aktualizują swoje oprogramowanie omijając co drugą wersję musieliby zapłacić pełną sumę. Po licznych głosach protestu i niezadowolenia firma zmieniła swoją decyzję - będzie zniżka również dla użytkowników CS4 i CS3.
17 Sty 2012
Michal Grzegorczyk
0