Creative Suite

Wszystkie artykuły z tagiem: "Creative Suite" w serwisie fotopolis.pl:
Adobe wprowadza tańszy pakiet Creative Cloud dla fotografów
Adobe wsłuchało się w głos fotografów, którzy narzekali na wysoką cenę subskrypcji pakietu Creative Cloud. Specjalnie dla nich przygotowano tańszą wersję obejmującą programy Photoshop oraz Lightroom. Ale oczywiście są pewne ograniczenia.
5 Wrz 2013
Patryk Wiśniewski
0
Koniec Photoshopa i Creative Suite w pudełku - tylko Creative Cloud
Firma Adobe zapowiedziała, że pakiet Creative Suite 6 będzie ostatnim dostępnym w wersji pudełkowej. Nowe wersje programu Photoshop będą dostępne jedynie w subskrypcji Creative Cloud.
7 Maj 2013
Michal Grzegorczyk
0
Adobe Photoshop Lightroom 4 dostępny w Creative Cloud
Adobe udostępniło Lightroom 4 w ramach Adobe Creative Cloud. Chmura Adobe została zaprezentowana wraz z wprowadzeniem pakietu CS6. Umożliwia użytkownikom korzystanie z oprogramowania Adobe na zasadzie subskrypcji.
27 Cze 2012
Marcin Falana
0
Adobe Photoshop CS6 - przegląd nowych funkcji
Adobe po raz pierwszy w historii wypuściło wersję beta jednego z najbardziej popularnych programów graficznych na świecie: Photoshop CS6. Program doczekał się kilku istotnych zmian, które opisaliśmy w naszym artykule.
23 Mar 2012
Patryk Wiśniewski
0
Tylko dziś 25% rabatu na Adobe Creative Suite 5.5 Design Premium
Jeśli ktoś przymierzał się do zakupu pakietu Adobe Creative Suite 5.5 Design Premium, to dziś ma dobrą okazję. Firma Adobre przygotowała 25% rabatu na wersję elektroniczną, którą można ściągnąć ze sklepu internetowego.
14 Mar 2012
Michal Grzegorczyk
0
Będzie zniżka dla użytkowników Adobe CS3 i CS4 przy aktualizacji do CS6
Kilka miesięcy temu koncern Adobe zmodyfikował swoją politykę aktualizacji i poinformował, że zniżkę na pakiet CS6 otrzymają jedynie użytkownicy CS5. Ci, którzy aktualizują swoje oprogramowanie omijając co drugą wersję musieliby zapłacić pełną sumę. Po licznych głosach protestu i niezadowolenia firma zmieniła swoją decyzję - będzie zniżka również dla użytkowników CS4 i CS3.
17 Sty 2012
Michal Grzegorczyk
0