Karol Radziszewski

Wszystkie artykuły z tagiem: "Karol Radziszewski" w serwisie fotopolis.pl:
WJF, vol. 2: Karol Radziszewski
Zapraszamy na ostatnie już spotkanie w drugiej edycji cyklu dla miłośników fotografii - Wszyscy jesteśmy fotografami. W najbliższą środę, 3 grudnia o godz. 18:00 w warszawskim barStudio w Teatrze Studio Karol Radziszewski będzie się zastanawiać nad rolą ciała w fotografii.
1 Gru 2014
Marcin Grabowiecki
0
Kuba Dąbrowski i Karol Radziszewski - Prezenty w TR Warszawa
W poniedziałek, 9 marca w TR Warszawa odbędzie się kolejna odsłona artystycznego dialogu Kuby Dąbrowskiego i Karola Radziszewskiego. Tytuł wspólnego projektu brzmi PREZENTY. Początek o godzinie 19. Wstęp wolny.
6 Mar 2009
ms
0
Dąbrowski i Radziszewski - "Koledzy" w Galerii ZPAF i S-ka
Dwójka młodych, znanych warszawskich artystów - dwie różne wizje, odmienne media i środki wypowiedzi. Teraz koledzy z podwórka postanowili zrobić wspólną wystawę o swoich początkach i pierwszych inspiracjach. Wystawę prac Kuby Dąbrowskiego i Karola Radziszewskiego od wczoraj, 7 lutego 2008 roku można oglądać w krakowksiej Galerii ZPAF i S-ka.
8 Lut 2008
Marta Sinior
0
"Lubiewo" Karola Radziszewskiego w BWA
We wtorek, 5 grudnia 2006 roku we wrocławskiej BWA zostanie otwarta wystawa polaroidów Karola Radziszewskiego z cyklu "Lubiewo". Fotografie młodego artysty powstały jako ilustracje do najnowszej powieści Michała Witkowskiego pod tym samym tytułem.
4 Gru 2006
Marta Sinior
0
Karol Radziszewski "Lubiewo"
"Dziwne wrażenie - krążyć po tych wszystkich, alejkach, zaroślach i zakamarkach. Przemykający panowie pod pięćdziesiątkę, wyczekujący na murku, przy ławce. Dyskretne spojrzenia zza krzaka. Zabawne sceny" tak napisał o swoich najnowszych pracach młody artysta Karol Radziszewski. Fotografie z cyklu "Lubiewo" stanowią ilustrację najnowszej książki Michała Witkowskiego pod tym samym tytułem. Wernisaż wystawy odbędzie się w najbliższy czwartek, 7 września 2006 roku.
5 Wrz 2006
Marta Sinior
0