Gliwicki Miesiąc Fotografii

Wszystkie artykuły z tagiem: "Gliwicki Miesiąc Fotografii" w serwisie fotopolis.pl:
Publikacje Gliwickiego Miesiąca Fotografii
GMF 08. Na początku października na rynku pojawiły się interesujące publikacje prezentujące twórczość dwójki fotografów wywodzących się z Gliwickiego Towarzystwa Fotograficznego: Piotra Janiaka oraz Stanislawa Jakubowskiego. Albumy, wydane przez Muzeum w Gliwicach, towarzyszą trwającemu do końca października Gliwickiemu Miesiącu Fotografii.
20 Paź 2008
Marta Sinior
0
Filmy o Zofii Rydet w Gliwicach
GMF 08. Muzeum w Gliwicach zaprasza na pokaz filmów o jednej z najbardziej wybitnych polskich fotografek - Zofii Rydet. Projekcje odbędą się w najbliższy czwartek, 16 października 2008 roku w Willi Caro.
15 Paź 2008
Marta Sinior
0
Wystawa i spotkania z Ami Vitale
GFF 08. W ramach Gliwickiego Miesiąca Fotografii w dniach 2- 31 października 2008 zostaną zaprezentowane prace uznanej fotoreporterki Ami Vitale. Na wystawie w Starej Fabryce Drutu będzie można zobaczyć fotografie pochodzące z nagrodzonych cykli: o sytuacji w Kaszmirze oraz o zamieszkach ulicznych w stanie Gujarat w Indiach. Będzie też okazja do spotkania z artystką na spotkaniu w Krakowie i we Wrocławiu, 22 i 23 października.
29 Wrz 2008
Marta Sinior
0
Gliwicki Miesiąc Fotografii 2008
GFF 08. 27 września 2008 roku już po raz trzeci ruszył Gliwicki Miesiąc Fotografii. Tematem wiodącym tegorocznego festiwalu jest "Utrwalanie", przejawiające się szczególnie w fotografii prasowej, społecznej i reportażu. Polecamy.
5 Wrz 2008
Marta Sinior
0