Zorka Projekt

Wszystkie artykuły z tagiem: "Zorka Projekt" w serwisie fotopolis.pl:
"Przeciętni" grupy Zorka Project w Gdańsku
Muzeum Narodowe w Gdańsku - Gdańska Galeria Fotografii zaprasza na wystawę "Przeciętni" grupy Zorka Project. Na projekt składają się socjologiczne portrety. Wernisaż odbędzie się 26 sierpnia o godzinie 18:00.
22 Sie 2011
Michal Grzegorczyk
0
Zorka Project "Historie ocalone" - wystawa w Warszawie
WFFA 09.Ośrodek Karta zaprasza w środę, 29 kwietnia o godzinie 19 na otwarcie wystawy "Historie ocalone". Wystawa duetu Zorka Project odbywa się w ramach Warszawskiego Festiwalu Fotografii Artystycznej. Monika Bereżecka i Monika Redzisz zrealizowały cykl portretów uczestników Pogotowia Archiwalnego - programu ratowania archiwalnych dokumentów.
28 Kwi 2009
ms
0
Październikowe wydarzenia w Camelocie
Galeria Camelot w Krakowie zaprasza na trzy fotograficzne wydarzenia w październiku. W tym miesiącu w galerii odbędzie się spotkanie z Andrzejem Baturo poświęcone fotografii reportażowej, wernisaż duetu Zorka Project oraz spotkanie autorskie z fotoreporterką Ami Vitale.
8 Paź 2008
Marta Sinior
0
"Przeciętni" na fotografiach Zorki Project
Galeria Camelot & Fundacja Imago Mundi w Krakowie zapraszają na wernisaż wystawy zdjęć duetu "Zorka Project" - "Przeciętni". Na otwraciu, które będzie miało miejsce 17 października 2008 roku, goście częstowani będą przeciętną przekąską czyli: parówkami z musztardą.
7 Paź 2008
Marta Sinior
0
Zorka Project w czułym barbarzyńcy
Zorka Project z czułym barbarzyńcą i Polską Akcją Humanitarną zapraszają na wystawę zorganizowaną z okazji Międzynarodowego Dnia Uchodźcy. Reportaż duetu zrealizowany w ośrodku dla uchodźców w Dębaku pod Warszawą zostanie zaprezentowany w warszawskim czułym barbarzyńcy. Otwarcie wystawy nastąpi już jutro, 29 czerwca 2007 roku.
28 Cze 2007
Marta Sinior
0
Projekt "Dom" w Luksferze
Czym dla nas jest przestrzeń domu? Jakie mamy z nią skojarzenia? Taki pytania zostały postawione kilku znanym fotografom, aby pokazali swoje wyobrażenie domu. To jak go widzą zaproszeni artyści, będzie można zobaczyć już od 22 czewrca 2006 roku w warszawskiej Galerii Luksfera.
20 Cze 2006
Marta Sinior
0
Nowi dokumentaliści w CSW
Centrum Sztuki Współczesnej w Warszawie zaprasza 12 czerwca 2006 roku na otwarcie wystawy prezentującej oblicze polskiego dokumentu. Wystawa ta ukazuje aktualne tendencje i widzenie polskich twórców nazwanych "nowymi dokumentalistami".
7 Cze 2006
Marta Sinior
0
Zorka Project "Matki"
W najbliższy piątek, 23 września 2005 roku zostanie otwarta wystawa Zorki Project "Matki". Najnowszy projekt duetu zaprezentuje warszawska galeria "Luksfera".
19 Wrz 2005
Marta Sinior
0
ZORKA Project - "Laski"
MFK 2003: Prace duetu Monika Bereżecka i Monika Redzisz, znanego lepiej jako Zorka Project, są ozdobą takich pism jak City Magazine, Wysokie Obcasy czy Magazyn Rzeczpospolitej. Ale dopiero projekt "Laski" ujawnia co potrafią zrobić obie Panie, jeśli znajdą już czas na przygotowanie wystawy.
23 Paź 2003
Tomasz Gutkowski
0