Witold Dederko

Wszystkie artykuły z tagiem: "Witold Dederko" w serwisie fotopolis.pl:
“Przedmiot rzeczywisty i jego obraz” Witolda Dederki znów w sprzedaży
W marcu informowaliśmy was o zbiórce społecznościowej w celu dodruku kultowej już książki “Przedmiot rzeczywisty i jego obraz”, pierwszej części fotograficznej trylogii Witolda Dederki. Książka właśnie znów trafiła do sprzedaży.
12 Cze 2019
Redakcja Fotopolis
0
Wesprzyj dodruk książki „Przedmiot rzeczywisty i jego obraz” Witolda Dederki
Podręczniki Witolda Dederki uznawane są za najlepsze polskie książki podejmujące temat sztuki fotograficznej. Niestety nakład niektórych tytułów od dawna jest już wyczerpany. Wydawca właśnie ruszył z kampanią której celem jest dodruk pierwszej części trylogii.
21 Mar 2019
Maciej Luśtyk
0
“Światło i cień w fotografii” - reedycja popularnego polskiego podręcznika już w sprzedaży
W czerwcu informowaliśmy Was o zbiórce społecznościowej Polskiego Wydawnictwa Fotograficznego, mającej na celu ponowne wydanie uznanego podręcznika autorstwa Witolda Dederki. Książka jest już dostępna w sprzedaży.
12 Gru 2017
Maciej Luśtyk
5
Pomóż w reedycji popularnego polskiego podręcznika “Swiatło i cień w fotografii”
Po książce na temat kompozycji przyszedł czas na podręcznik podejmujący temat oświetlenia. Polskie Wydawnictwo Fotograficzne stara się o ponowne wydanie doskonale opracowanego “Światła i cienia w fotografii”.
7 Cze 2017
Maciej Luśtyk
0
Pozostał tydzień na pomoc w wydaniu polskiego podręcznika na temat kompozycji. Brakuje niewiele
Szukając fotograficznych wskazówek w internecie, często zapominamy o naszym rodzimym, świetnie opracowanym dorobku edukacyjnym. Przykładem może być książka “O kompozycji w fotografii” Witolda Dederki, która czeka na reedycję. Nie dojdzie ona jednak do skutku bez Waszej pomocy.
15 Gru 2016
Maciej Luśtyk
0
Witold Dederko "Przedmiot rzeczywisty i jego obraz" - konkurs
Jakiś czas temu nakładem Polskiego Wydawnictwa Fotograficznego ukazało się nowe wydanie książki "Przedmiot rzeczywisty i jego obraz" Witolda Dederki. Specjalnie dla naszych Czytelników mamy 5 egzemplarzy publikacji, która przez długi czas była jedną z najtrudniej osiągalnych propozycji autora. Zapraszamy wszystkich do udziału w konkursie.
26 Lut 2009
ms
0
"Światło i cień w fotografii" Dederko - wydanie drugie
Nakładem Polskiego Wydawnictwa Fotograficznego ukazało się właśnie drugie, poprawione wydanie książki "Światło i cień w fotografii". Interesująca publikacja, oparta na wiedzy i doświadczeniu trzech pokoleń legendarnej rodziny Dederko to obszerne kompendium z zakresu wykorzystania światła w fotografii. Autorzy w przystępny a zarazem wnikliwy sposób opowiadają o roli oświetlenia i o tym, jak sobie z nim radzić w praktyce. Ciekawa propozycja zarówno dla ambitnych początkujących jak i...
19 Gru 2008
ms
0
Witold Dederko "Przedmiot rzeczywisty i jego obraz"
Na polskim rynku pojawiło się nowe wydanie książki Witolda Dederko zatytułowanej "Przedmiot rzeczywisty i jego obraz". To prawdziwy rarytas, gdyż do tej pory pozycja należała do najtrudniej osiągalnych publikacji tego autora. Uaktualniona wersja pojawiła się w sprzedaży dzięki Polskiemu Wydawnictwu Fotograficznemu. Polecamy.
25 Sty 2008
Marta Sinior
0