DMC-G2

Wszystkie artykuły z tagiem: "DMC-G2" w serwisie fotopolis.pl:
Przetestuj Panasonika Lumiksa G2 - ogłaszamy konkurs
Czytelnicy fotopolis.pl dostają kolejną szansę na samodzielne przetestowanie ciekawej sprzętowej nowości. Tym razem to Panasonic Lumix G2 - pierwszy aparat systemowy z wymienną optyką wyposażony w dotykowy ekran LCD. Razem z korpusem do testów trafi też przystosowany do filmowania obiektyw 14-140 mm i zewnętrzny mikrofon.
19 Lip 2010
Michal Grzegorczyk
0
Panasonic Lumix DMC-G2 - test
Panasonic Lumix G2 to następca pierwszego reprezentanta systemu mikro 4/3 - Lumiksa G1. Nowością jest możliwość rejestracji filmów HD 720p kompresowanych w AVCHD Lite. Poprawiono również ergonomię aparatu - wyświetlacz LCD jest teraz czuły na dotyk, a pokrętło sterujące powędrowało pod kciuk. Oczywiście to nie wszystkie zmiany - zapraszamy do lektury pełnego testu.
25 Cze 2010
Damian Bednarzak
0
Panasonic Lumix G2 wchodzi do sprzedaży w Polsce
Zaprezentowany na wiosennych targach Focus On Imaging Panasonic Lumix G2 wchodzi właśnie do sprzedaży w Polsce. W związku z tym producent ujawnił cenę aparatu. Nowy Lumix z podstawowym obiektywem będzie na początku kosztował 3099 złotych.
8 Cze 2010
Michal Grzegorczyk
0
Panasonic Lumix DMC-G2 - pierwsze wrażenia
FOI 2010. Na rozpoczętych dziś targach Focus On Imaging w Birmingham mieliśmy okazję dokładnie obejrzeć najciekawszą nowość ze stoiska firmy Panasonic - pierwszy systemowy aparat z dotykowym ekranem, czyli Lumiksa G2. Zapraszamy do lektury naszych wrażeń.
7 Mar 2010
Michal Grzegorczyk
0
Panasonic LUMIX DMC-G2 - następca
FOI 2010. Na dzisiejszej konferencji prasowej na targach Focus On Imaging w Wielkiej Brytanii Panasonic pokazał następcę modelu G1. Nowy aparat oznaczony G2 otrzymał możliwość nagrywania filmów w standardzie AVCHD Lite oraz dotykowy, 3-calowy ekran LCD.
7 Mar 2010
Michał Sułkiewicz
0