GF1

Wszystkie artykuły z tagiem: "GF1" w serwisie fotopolis.pl:
Panasonic Lumix G1, GH1 i GF1 - nowy firmware
Zgodnie z zapowiedziami firma Panasonic zaktualizowała oprogramowanie wewnętrzne do trzech aparatów Lumix z serii G: G1, GH1 i GF1.
10 Maj 2010
Michal Grzegorczyk
0
Panasonic zapowiada aktualizację firmware dla Lumiksów G
Panasonic zapowiedział, że 10 maja opublikuje aktualizację firmware do trzech Lumiksów G: G1, GH1 i GF1. Najważniejsza zmiana ma się wiązać z ulepszeniem pracy autofokusa po podłączeniu obiektywów innych niż Panasonic producentów.
21 Kwi 2010
Michal Grzegorczyk
0
Panasonic Lumix DMC-GF1 - "Sakura" w wybranych krajach
Panasonic zapowiedział, że rozszerzy dostępną gamę kolorów modelu Lumix GF1 o różowy. A dokładniej, o kolor "Sakura", czyli barwę kwiatów ozdobnych wiśni - symbolu Japonii. Aparat trafi tylko na niektóre rynki - w Polsce prawdopodobnie nie będzie dostępny.
12 Lut 2010
Michal Grzegorczyk
0
Panasonic Lumix DMC-GF1 i obiektywy - nowy firmware
Panasonic opublikował pierwszą aktualizację firmware do aparatu Lumix DMC-GF1. Przy okazji pojawiły się aktualizacje oprogramowania do wszystkich obiektywów systemu Mikro Cztery Trzecie.
25 Lis 2009
Michal Grzegorczyk
0
Panasonic DMW-TA1 - łatwiej z dużymi obiektywami
Panasonic odpowiedział na głosy użytkowników aparatu Lumix GF1 i zaprezentował adapter mocowania statywowego DMW-TA1. Nowy adapter ułatwia fotografowanie ze statywu aparatem z przypiętymi obiektywami o długich i szerokich obudowach - 45-200 mm czy 14-140 mm.
13 Lis 2009
Michal Grzegorczyk
0
Panasonic Lumix GF1 - test
Panasonic GF1 to kolejna propozycja aparatu systemowego z wymienną optyką, który nie jest lustrzanką, ani kompaktem. Lumix GF1 to trzeci aparat Panasonica, który współpracuje z systemem Mikro Cztery Trzecie. Po takich konstrukcjach jak G1 i GH1 oczekiwania były duże. W teście sprawdzimy jak jest w praktyce.
2 Paź 2009
Marcin Falana
0
Panasonic Lumix GF1 - studyjne zdjęcia testowe
Po pierwszych wrażeniach i zdjęciach przyszedł czas na studyjne zdjęcia testowe. Tradycyjnie przyglądamy się tablicy Gretaga i scence fotopolis.pl na wszystkich czułościach ISO. Zapraszamy do analizy zdjęć wykonanych Lumixem GF1.
25 Wrz 2009
Marcin Falana
0
Panasonic DMC-GF1 - pierwsze wrażenia
Na dzień przed oficjalną premierą Panasonika GF1 mieliśmy okazję przez kilka godzin fotografować tym aparatem z obiektywem Lumix G 17 mm f/2,8. Już opublikowaliśmy zdjęcia testowe, teraz przyszła kolej na pierwsze wrażenia. Zapraszamy do lektury.
4 Wrz 2009
Michal Grzegorczyk
0
Panasonic Lumix DMC-GF1
Panasonic oficjalnie zaprezentował trzeci model aparatu w systemie Mikro Cztery Trzecie. Lumix GF1 ma 12,1-megapikselową matrycę, szybki autofokus, możliwość nagrywania filmów o rozdzielczości 720p i 3-calowy ekran o sporej rozdzielczości. Nie zabrakło miejsca dla wbudowanej lampy błyskowej i możliwości podłączenia opcjonalnego, odchylanego wizjera elektronicznego działającego z każdym obiektywem. Wszystko to w bardzo poręcznej, aluminiowej obudowie.
2 Wrz 2009
Michal Grzegorczyk
0