DMC-GF1

Wszystkie artykuły z tagiem: "DMC-GF1" w serwisie fotopolis.pl:
Panasonic Lumix DMC-GF1 - "Sakura" w wybranych krajach
Panasonic zapowiedział, że rozszerzy dostępną gamę kolorów modelu Lumix GF1 o różowy. A dokładniej, o kolor "Sakura", czyli barwę kwiatów ozdobnych wiśni - symbolu Japonii. Aparat trafi tylko na niektóre rynki - w Polsce prawdopodobnie nie będzie dostępny.
12 Lut 2010
Michal Grzegorczyk
0
Złoty medal DIWA dla aparatu Panasonic LUMIX DMC-GF1
Międzynarodowa organizacja DIWA (Digital Imaging Websites Association) na podstawie testów wykonanych w przez członkowskie serwisy internetowe i wyniki uzyskane w DIWA Labs uhonorowała aparat Panasonic LUMIX DMC-GF1 Złotym medalem DIWA w kategorii Aparat systemowy. Polskim członkiem DIWA jest fotopolis.pl.
12 Lis 2009
Michał Sułkiewicz
0
Panasonic Lumix DMC-GF1
Panasonic oficjalnie zaprezentował trzeci model aparatu w systemie Mikro Cztery Trzecie. Lumix GF1 ma 12,1-megapikselową matrycę, szybki autofokus, możliwość nagrywania filmów o rozdzielczości 720p i 3-calowy ekran o sporej rozdzielczości. Nie zabrakło miejsca dla wbudowanej lampy błyskowej i możliwości podłączenia opcjonalnego, odchylanego wizjera elektronicznego działającego z każdym obiektywem. Wszystko to w bardzo poręcznej, aluminiowej obudowie.
2 Wrz 2009
Michal Grzegorczyk
0