Janusz Musiał

Wszystkie artykuły z tagiem: "Janusz Musiał" w serwisie fotopolis.pl:
Wystawa Janusza Musiała w Starej Galerii ZPAF
Okręg Warszawski ZPAF zaprasza na wystawę Janusza Musiała "Miasto K - Tajemnica 0 i 1", której otwarcie odbędzie się we wtorek, 2 sierpnia o godz. 18:00 w Zielonej Sali Starej Galerii ZPAF w Warszawie. Artysta zaprezentuje prace przedstawiające ceglaną architekturę Nikiszowca - robotniczej dzielnicy Katowic.
22 Lip 2011
Marcin Grabowiecki
0
"Spotkania z fotografią" w Muzeum Śląskim w Katowicach
Muzeum Śląskie w Katowicach zaprasza we wtorek, 27 stycznia o godznie 17, na kolejne zajęcia z cyklu "Spotkania z fotografią". W rozmowie poświęconej analizie medium fotografii udział weźmie Janusz Musiał.
26 Sty 2009
ms
0
Otworki Musiała i Nowak w Galerii "Ciasnej"
Galeria "Ciasna" w Jastrzębiu Zdroju zaprasza 21 sierpnia 2008 roku na wernisaż wystaw fotografii otworkowej Janusza Musiała i Magdaleny Nowak. Musiał na ekspozycji zaprezentuje prace pochodzące z dwóch projektów: "Komnata snu" oraz "Obserwacje morza", natomiast Nowak cykl autoportretów wykonanych kamerą obscurą własnej produkcji.
18 Sie 2008
Marta Sinior
0
Żywioły Janusza Musiała
Katowicka Galeria Ateneum zaprasza na wernisaż wystawy Janusza Musiała "Żywioły - całuny natury". Autor zrezygnował z użycia aparatu. Uprościł proces technologiczny i pozwolił "żywiołom" bezpośrednio wpływać na materiał światłoczuły. Powstałe w ten sposób fotogramy umożliwiają zbadanie wzajemnych relacji zachodzących między materiałem światłoczułym a naturą.
18 Sty 2008
Michal Grzegorczyk
0
Wystawa i warsztaty Janusza Musiała w Galerii OKNO
Galeria OKNO w Słubicach zaprasza 18 i 19 stycznia 2007 roku na warsztaty fotograficzne i autorską wystawę Janusza Musiała "Całuny Natury - Ogień". Warsztaty i spotkanie z artystą w dzień poprzedzający wernisaż wystawy to już tradycja i nieodłączny element programu edukacyjno-wystawienniczego galerii. Artysta nie tylko opowie o swoim warsztacie pracy i o tworzeniu fotogramów przy zastosowaniu różnych żywiołów, ale również pokaże jak zrealizować zdjęcia z kamerą i bez kamery.
17 Sty 2007
Marta Sinior
0