komórka

Wszystkie artykuły z tagiem: "komórka" w serwisie fotopolis.pl:
Lumix Phone
Marka Lumix była do tej pory jednoznacznie przypisana do aparatów fotograficznych produkowanych przez firmę Panasonic. Tymczasem na japoński rynek trafi wkrótce telefon komórkowy z dość zaawansowanym aparatem i logo "Lumix" na obudowie.
5 Paź 2010
Michal Grzegorczyk
0
Samsung SCH-W880 - kompakt z wbudowanym telefonem
Do tej pory spotykaliśmy się z komórkami, które miały mniej lub bardziej rozbudowane funkcje fotograficzne. Samsung SCH-W880 (AMOLED 12M) to chyba pierwsza konstrukcja wyglądająca odwrotnie: do pełnowymiarowego kompaktu dołączono telefon.
29 Wrz 2009
Michal Grzegorczyk
0
Exmory do komórek
Do tej pory, od czasu do czasu, informowaliśmy o kolejnych przełomowych telefonach komórkowych z aparatami cyfrowymi coraz bardziej przypominającymi normalne kompakty. Tym razem uprzedzamy nieco fakty i nie prezentujemy komórki, a trzy nowe matryce Sony Exmor, które niedługo wyznaczą nowe standardy w tym segmencie rynku.
13 Lis 2008
Michal Grzegorczyk
0
Samsung G600 - kolejna fotograficzna komórka
Samsung zaprezentował telefon komórkowy z matrycą CMOS o rozdzielczości 5 megapikseli, autofokusem, diodowym podświetleniem i 2,2-calowym ekranem LCD. Jest to pierwsza komórka z serii "G" tego producenta tak mocno ukierunkowana na funkcje fotograficzne.
9 Sty 2008
Michal Grzegorczyk
0