Prezenty

Wszystkie artykuły z tagiem: "Prezenty" w serwisie fotopolis.pl:
Prezenty dla fotografa - wybiera redakcja Fotopolis
Zestaw filtrów, wymarzone szkło czy nareszcie solidny statyw – nic tak nie cieszy fotografa jak kolejny gadżet, który wzbogaca arsenał i pozwala rozwijać fotograficzne umiejętności. Redaktorzy Fotopolis podsuwają Wam najciekawsze pomysły na gwiazdkowe foto-upominki. Od sympatycznych drobiazgów, po nowy zaawansowany korpus, na który przecież zasłużyliście!
20 Gru 2015
Michał Chrzanowski
0
Prezent dla foto-fana - Gwiazdka 2013
Święta Bożego Narodzenia zbliżają się coraz bardziej. Czas zacząć szukać prezentów dla naszych bliskch. Dlatego jak co roku postaramy się wam pomóc w wyborze najlepszego upominku. Prezentujemy przegląd najciekawszych naszym zdaniem propozycji skierowanych do fanów fotografii.
29 Lis 2013
ab
0
Prezent dla foto-fana - Gwiazdka 2012
Zakupy prezentów świątecznych nigdy nie były prostym zadaniem. Dlatego jak co roku postaramy się wam pomóc w wyborze najlepszego upominku. Prezentujemy przegląd najciekawszych naszym zdaniem propozycji skierowanych do fanów fotografii.
28 Lis 2012
Patryk Wiśniewski
0
Prezenty za kursy w Akademii Nikona
Akademia Nikona wprowadza ofertę promocyjną pod hasłem "Najlepiej uczyć się zimą", w ramach której ceny kursów odbywających się na terenie całej Polski od 1 stycznia do 31 marca 2012 obniżone są o 150 zł. Dodatkowo klienci kupujący kurs jako prezent dla bliskiej osoby otrzymują upominek w postaci kuponu na darmowy wydruk 100 zdjęć w sieci Fotojoker. Oferta promocyjna obowiązuje do końca roku.
3 Gru 2011
Marta Majewska
0
Prezent dla foto-fana - Gwiazdka 2011
Zakupy prezentów świątecznych nigdy nie były prostym zadaniem. Dlatego jak co roku postaramy się wam pomóc w wyborze najlepszego upominku. Prezentujemy przegląd najciekawszych naszym zdaniem propozycji skierowanych do fanów fotografii.
28 Lis 2011
Patryk Wiśniewski
0
Kamera pod choinkę - poradnik kupującego (edycja 2011)
Połowa listopada to najlepszy moment na zaplanowanie choinkowych prezentów, jeśli chcemy by były przemyślane i ucieszyły najbliższych. Po raz kolejny, obok poradnika fotograficznego, przygotowaliśmy tekst poświęcony także kamerom cyfrowym. Urządzenia te coraz częściej trafiają "pod strzechy", a rozwinięty i zaawansowany rynek pozwoli każdemu znaleźć model spełniający jego oczekiwania. Wystarczy się dobrze rozejrzeć. Zapraszamy do lektury naszego poradnika.
23 Lis 2011
Michał Laskowski
0
Kamera pod choinkę - poradnik kupującego
Święta coraz bliżej. W tym roku poza znanym już poradnikiem fotograficznym postanowiliśmy przygotować tekst poświęcony kamerom. Od jakiegoś czasu jedne i drugie urządzenia zbliżają się do siebie - w aparatach znajdujemy rozbudowane tryby filmowe, a w kamerach z kolei możliwość robienia zdjęć, często w wyższej jakości niż miałyby zwyczajne stopklatki z filmów. Zagubionych w świecie "ruchomej fotografii" zapraszamy do lektury naszego najnowszego poradnika.
17 Gru 2010
Amadeusz Andrzejewski
0
Prezent dla foto-fana - Gwiazdka 2010
Jeśli nasi bliscy interesują się fotografią to trafnym pomysłem na prezent gwiazdkowy może być kupno akcesorium fotograficznego. Wybór jest bardzo duży, dlatego też przygotowaliśmy poradnik, który pomoże wybrać tak, aby trafić w gusta obdarowywanej osoby.
26 Lis 2010
Damian Bednarzak
0
Prezent dla foto-fana - Gwiazdka 2009
Święta to doskonały moment na obdarowywanie bliskich. Jeżeli w tym gronie znajduje się osoba fotografująca, to mamy ułatwione zadanie ponieważ możemy skorzystać z tej pasji i kupić jej coś związanego z fotografią. Zapraszamy do przeglądu najciekawszych propozycji prezentów dla foto-fana.
8 Gru 2009
Marcin Falana
0
Kuba Dąbrowski i Karol Radziszewski - Prezenty w TR Warszawa
W poniedziałek, 9 marca w TR Warszawa odbędzie się kolejna odsłona artystycznego dialogu Kuby Dąbrowskiego i Karola Radziszewskiego. Tytuł wspólnego projektu brzmi PREZENTY. Początek o godzinie 19. Wstęp wolny.
6 Mar 2009
ms
0