GH1

Wszystkie artykuły z tagiem: "GH1" w serwisie fotopolis.pl:
Film "Wszystko płynie" wchodzi do kin
Dziś pierwsze kina zaczynają grać film "Wszystko płynie" Piotra Ivana Ivanova i Krzysztofa Dziomdziory, ze zdjęciami Jana Prosińskiego. To pierwsza polska produkcja kinowa w całości zrealizowana aparatem bezlusterkowym Panasonic Lumix GH1.
6 Kwi 2012
Michal Grzegorczyk
0
Etiuda "List" nakręcona Lumiksem GH1
Dwóch studentów łódzkiej filmówki - Piotr Ivan Ivanov i Krzysztof Dziomdziora - nakręcili etiudę zatytułowaną "List", opowiadającą historię miłości dwojga ludzi. Materiał został nakręcony aparatem Panasonic Lumix GH1.
5 Paź 2010
Michal Grzegorczyk
0
Panasonic Lumix G1, GH1 i GF1 - nowy firmware
Zgodnie z zapowiedziami firma Panasonic zaktualizowała oprogramowanie wewnętrzne do trzech aparatów Lumix z serii G: G1, GH1 i GF1.
10 Maj 2010
Michal Grzegorczyk
0
Panasonic zapowiada aktualizację firmware dla Lumiksów G
Panasonic zapowiedział, że 10 maja opublikuje aktualizację firmware do trzech Lumiksów G: G1, GH1 i GF1. Najważniejsza zmiana ma się wiązać z ulepszeniem pracy autofokusa po podłączeniu obiektywów innych niż Panasonic producentów.
21 Kwi 2010
Michal Grzegorczyk
0
Panasonic Lumix G1 i GH1 - nowy firmware
Na stronach firmy Panasonic pojawiła się aktualizacja firmware do Lumiksów G1 i GH1. Szczegóły poprawek opisujemy w dalszej części wiadomości.
17 Wrz 2009
Michal Grzegorczyk
0
Pansonic Lumix DMC-GH1 - test
Panasonic GH1 to kolejna propozycja aparatu systemowego z wymienną optyką, który nie jest ani lustrzanką, ani kompaktem. Poza tym GH1 nie jest tylko aparatem fotograficznym, ponieważ udostępnia zaawansowane funkcje wideo. I nie chodzi tylko o nagrywanie filmów w jakości Full HD. Zapraszamy do zapoznania się z testem tej ciekawej konstrukcji.
29 Lip 2009
Marcin Falana
0
Panasonic Lumix GH1 - zdjęcia testowe
Przedstawiamy pierwsze zdjęcia testowe tablicy Gretaga i scenki fotopolis.pl. Publikujemy także kilka zdjęć plenerowych do pobrania. Zostały one wykonane na różnych ogniskowych przy pomocy obiektywu G Vario HD 14-140mm F4.0-5.8 ASPH. MEGA O.I.S.
6 Lip 2009
Marcin Falana
0
Panasonic Lumix GH1 - pierwsze zdjęcia i filmy
W związku z wprowadzeniem do sprzedaży modelu GH1 mieliśmy okazję sprawdzić jak najnowszy Panasonic z systemu Mikro 4/3 radzi sobie ze zdjęciami i nagrywaniem filmów. Zamieszczamy zdjęcia tego samego fragmentu na wszystkich czułościach ISO, oraz filmy. Zapraszamy do zapoznania się z materiałem zarejestrowanym tym aparatem.
2 Lip 2009
Marcin Falana
0
Panasonic Lumix GH1 już w sprzedaży
Wczoraj został ujawniony oficjalny cennik Olympusa E-P1 i akcesoriów do systemu Mikro Cztery Trzecie robionych przez Olympusa, a dziś poznaliśmy cenę Panasonika Lumix GH1. Aparat od wczoraj jest już w sprzedaży.
2 Lip 2009
Michal Grzegorczyk
0
Panasonic Lumix GH1 - ujawniono cenę aparatu
Chyba najbardziej oczekiwanym aparatem z grupy "zapowiedzianych, czekających na debiut rynkowy" jest Panasonic Lumix GH1. Mamy wiadomość dla wszystkich, którzy podzielają tę opinię - amerykański oddział firmy Panasonic ogłosił właśnie cenę aparatu. A w Internecie pojawiły się pierwsze próbki jego możliwości filmowych.
7 Maj 2009
Michal Grzegorczyk
0