F200 EXR

Wszystkie artykuły z tagiem: "F200 EXR" w serwisie fotopolis.pl:
"Różne spojrzenia, wspólna wizja" - wystawa w SPOT. w Poznaniu
Fundacja SPOT. w Poznaniu zaprasza na wystawę fotografii "Różne spojrzenia, wspólna wizja". Prezentacja jest cześcią trzyletniego projektu Koalicji KARAT, która stara się zmienić powszechny sposób myślenia mieszkańców Unii Europejskiej o kobietach z krajów Europy Wschodniej, Azji Centralnej i Bałkanów. Wernisaż wystawy w czwartek, 5 marca o godzinie 19.
3 Mar 2009
ms
0
Fujifilm FinePix F200 EXR - szybki test
Fujifilm FinePix F200 EXR to pierwszy kompakt wykorzystujący nową technologię EXR. Dzięki nowatorskiemu rozwiązaniu aparat ma osiągać lepsze rezultaty pod względem rozdzielczości, niskiego poziomu szumu i dużego zakresu dynamicznego. Zapraszamy do bliższego przyjrzenia się tej konstrukcji w teście fotopolis.pl.
24 Lut 2009
Marcin Falana
0
Fujifilm Finepix F200 EXR - pierwsze zdjęcia testowe
Przedstawiamy pierwsze zdjęcia wykonane aparatem Fujifilm Finepix F200 EXR, w którym zastosowano nową technologię EXR. Przyjrzymy się jak nowa matryca zachowuje się na normalnych ustawieniach oraz trybach EXR.
9 Lut 2009
Marcin Falana
0
FujiFilm FinePix F200 EXR - nowa generacja matryc w praktyce
Fujifilm zaprezentował pierwszy kompakt wykorzystujący nową technologię EXR zaprezentowaną na ostatnich targach Photokina. Pozwala ona na połączenie trzech cech: wysokiej rozdzielczości, niskich szumów na wysokich czułościach i dużego zakresu dynamiki sensora.
4 Lut 2009
Michal Grzegorczyk
0