Alex Majoli

Wszystkie artykuły z tagiem: "Alex Majoli" w serwisie fotopolis.pl:
Alex Majoli - wykład w Instytucie Francuskim w Warszawie
Instytut Francuski, Yours Gallery, Fundacja Grupy TP i Magnum Photos zapraszają na wykład Aleksa Majoli, fotoreportera, członka Agencji Magnum Photos. Spotkanie odbędzie się w środę, 4 marca o godzinie 18 w Instytucie Francuskim w Warszawie. Wstęp wolny.
27 Lut 2009
ms
0
Alex Majoli - warsztaty w Yours Gallery
Yours Gallery w Warszawie oraz Fundacja Grupy TP zapraszają do udziału w warsztatach fotograficznych, które poprowadzi Alex Majoli, fotoreporter, członek agencji Magnum Photos. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, organizatorzy kwalifikują uczestników na podstawie nadesłanego portfolio. Warsztaty odbędą się 5 marca.
17 Lut 2009
ms
0
"Nieobojętny Świat" - wystawa w Galerii Yours
Od 6 lutego w Yours Gallery w Warszawie prezentowana będzie nowa wystawa "Nieobojętny Świat". Na trzech piętrach galerii zagoszczą prace fotografów Agencji Magnum. Osiem niezależnych projektów, których autorami są Abbas, Martine Franck, Maya Goded, Alex Majoli, Susan Meiselas, Gueorgui Pinkhassov, Patrick Zachmann i Allessandra Sanguinetti to opowieści o programach terapeutycznych i edukacyjnych, realizowanych przy wsparciu finansowym Fundacji Orange. Projekt powstał z okazji 20 lecia...
2 Lut 2009
Magda Skrzeczkowska
0