Stary Browar

Wszystkie artykuły z tagiem: "Stary Browar" w serwisie fotopolis.pl:
David LaChapelle, ikona współczesnej fotografii, już 10 listopada wystąpi w Starym Browarze
Przed jego obiektywem stają zarówno siostry Kardashian, jak i uznane gwiazdy sceny muzycznej czy ekranu. David LaChapelle, ulubiony fotograf aktorów, piosenkarzy i ikon mody w sobotę 10 listopada pojawi się osobiście w Poznaniu. Poprowadzi wykład związany zarówno z trwającą wystawą „LaChapelle. Songs To The World”, jak i tajnikami własnego doświadczenia.
6 Lis 2018
Redakcja Fotopolis
0
„LaChapelle. Songs For The World”, czyli przekrojowa wystawa ikony fotografii
5 września w Starym Browarze w Poznaniu odbędzie się inauguracja wystawy „LaChapelle. Songs For The World”. Niepokorny, znany z bezkompromisowego, popartowskiego i nierzadko skandalicznego podejścia do sztuki fotografii, David LaChapelle przez lata działalności wypracował charakterystyczny i trudny do podrobienia styl.
25 Lip 2018
Michał Chrzanowski
0
Wystawa "Nieoczywiste 09" - dyplomy ASP w Poznaniu
Pod tytułem "Nieoczywiste 09" kryje się wystawa dyplomów studentów fotografii Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Wernisaż odbędzie się 3 października o godz. 19.00. Całą prezentację można już oglądać od 25 października.
29 Wrz 2009
Marcin Grabowiecki
0
"Nieoczywiste 08" - dyplomy ASP Poznań
Jak co roku, w Starym Browarze poznańska Akademia Sztuk Pięknych prezentuje najlepsze i najciekawsze dyplomy swoich studentów. Tegoroczne projekty, wybrane z około 60-ciu dyplomów fotograficznych, będzie można oglądać już od jutra, 27 września 2008 roku na wystawie "Nieoczywiste 08".
26 Wrz 2008
Marta Sinior
0
"Brzuch" w poznańskim Starym Browarze
W poznańskim Starym Browarze odbędzie się dziś wernisaż zbiorowej wystawy fotografii "Brzuch". Jest to ekspozycja artystów reagujących impulsywnie i odważnie. Autorzy to Magdalena Starska, Wojciech Bąkowski, Piotr Bosacki, Tomasz Mróz, Konrad Smoleński oraz Radek Szlaga.
22 Lut 2008
Michal Grzegorczyk
0